Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 730 420
  • 17 935
  •   2
Отговори
# 4 170
  • София
  • Мнения: 6 188
Това по-скоро ме навежда на мисълта за проблем с даден браузер, а не проблем с форума/кода.

Моля, опитайте с Нокиа телефона да заредите този линк и споделете дали се отваря на мнението или пак в началото на страницата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840351.msg35064387#msg35064387

Това е директен линк към горното мое мнение и не зависи от данните и изчисленията за това кой какво и докъде е чел и кое е първото непрочетено мнение.

И моя телефон е с Windows и чета през ІЕ. В някои теми ме оставя в началото на страницата, в други си ме води до първия непрочетен отговор. Специално от посочения линк ме прати в началото на страницата.

Имам въпрос за новата мобилна версия. Ще има ли възможност сами да скриваме публикувана снимка, която не е в скрит текст? Защото сега дори и да не заредя снимката, тя пак разширява екрана и четенето на цялата страница става невъзможно - или трябва да се мести непрекъснато наляво-надясно или да се смали страницата до микроскопични букви.

# 4 171
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз съм с андроид и хром. Специално абитуриентската тема ми дава такъв бъг. Имам и уиндоус с експлорер. И там е така. При уиндоуса и още две три теми, но не всички.

# 4 172
  • Мнения: 17 546
Ще се оправи ли скоро това като се отваря тема с нов отговор през мобилната версия, да се отваря новият отговор...
С всички теми ли се случва или само с някои?
Не с всички, но в повечето теми, в които аз пиша. Те не са много, но все пак в 2/3 от тях - да. За форума като цяло нямам наблюдение, защото не чета теми, в които не пиша.
Не мисля, че е от браузъра, аз съм все с Андроид и все с Хром, и е така от известно време. Все пак ще сложа друг браузър, за да проверя как е.

# 4 173
  • Мнения: 3 058
Ползвам мобилната версия, от поставен линк ми се появява това: "Ограничен достъп
Моля, посетете този адрес от компютър или лаптоп, за да разгледате промените в десктоп версията на BG-Mamma.com.
Защо не мога да го видя през телефона?

# 4 174
  • Мнения: 6 361
Пусната бе профилактика за преброяване на статистиката и изчистване на евентуални проблеми с това кой докъде е чел всяка тема. Ако проблемът се е дължал на форума/записите в базата кое е първото непрочетено мнение, то трябва да са изчистен. Ако дадени браузери не поддържат т.нар. "котви" за позициониране на конкретно място в дадена страница, то няма как да повлияем на това.



Seti Beti, линкът е бил към новата версия на сайта http://beta.bg-mamma.com
Новата мобилна версия все още е в процес на разработка и не е достъпна онлайн. 

# 4 175
  • Мнения: 17 546
Не е изчистен, Мамма. И не може всички браузъри да го правят това. Опитах с 5!...

# 4 176
  • Мнения: 643
Mamma дали мога да пиша на лично?

# 4 177
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
Може да ми лишете ЛС. Ако държите да е на Мамма, мейлът и е видим в профила.

# 4 178
  • Мнения: 2 998
Този потребител праща реклами на ЛС http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=443966

# 4 179
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=569092;sa=showPosts
Уж търси мнения, но май не е точно така.

# 4 180
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Току-що:

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

# 4 181
  • Мнения: 1
Здравейте, снощи си смених е-мейла в профила и оттогава не мога да вляза във форума. Пише, че акаунта ми не е актовиран, а аз го имам от повече от десет години. Мейл не съм получавала нито на стария, нито на новия е-мейл адрес.
Наложи се да си направя нов профил за да пиша тук, защото нилъде не можах да намеря начин по който да се свържа с вас . Кажете ми какво ви трябва за да проверите какво става, предполагам username и подобни

# 4 182
  • София
  • Мнения: 39 818
Здравейте, снощи си смених е-мейла в профила и оттогава не мога да вляза във форума. Пише, че акаунта ми не е актовиран, а аз го имам от повече от десет години. Мейл не съм получавала нито на стария, нито на новия е-мейл адрес.
Наложи се да си направя нов профил за да пиша тук, защото нилъде не можах да намеря начин по който да се свържа с вас . Кажете ми какво ви трябва за да проверите какво става, предполагам username и подобни
Готово.

# 4 183
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте, снощи си смених е-мейла в профила и оттогава не мога да вляза във форума. Пише, че акаунта ми не е актовиран, а аз го имам от повече от десет години. Мейл не съм получавала нито на стария, нито на новия е-мейл адрес.
Наложи се да си направя нов профил за да пиша тук, защото нилъде не можах да намеря начин по който да се свържа с вас . Кажете ми какво ви трябва за да проверите какво става, предполагам username и подобни
Готово.
Благодаря, вече аъм си аз Simple Smile

# 4 184
  • Мнения: 2 046
В тази тема написах едно простичко  "бараво за бухлето"
Не съм давала линкове, реклами, не съм ръсила простотия.
След мен беше писал още някой- без реклами и простотия!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=782397.105
Кой не си е пил хапчетата, та ми е изтрил поста и следващия след моя?
По каква причина!? Може би по невнимание или липса на простотия в поста  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт