ПЕТокласници - 5

  • 34 920
  • 778
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Честит празник на децата! Да са ни живи и здрави!

А нашата учителка по Литература, днес се смилила и не ги изпитвала върху 24-те въпроса + стихотворение наизуст, които им беше дала Mr. Green

При нас утре се очертават 3 контролни - АЕ, Математика и История, като Историята може и за сряда да е, не е уточнила в кой от двата дена.

# 691
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Чиби, и нашето контролно по английски от петък, останало за днес.

Лельо Ог, друго си е да си манекенка  Mr. Green Сутринта търчах около половин час в гонене на манекенската фигура....ей без въздух останах.

Как се учи по ЧП. Почва да попълва учебната тетрадка без да е прочел урока. Като се запъне ме пита, аз го отрязвам и му казвам да си прочете урока (щото му знам номерата). Къде да го търсел сега това, ама молятисе! Ама много трудно било  Mr. Green


# 692
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Веси, при нас този номер се прави по Математика или по БЕ, когато си пише домашните. Като прочете урока и му се изяснява. Ама кой да седне първо да прочете?

# 693
  • София
  • Мнения: 4 070
  Ооо, аз мога да мина за манекенка , но от снимките "преди".  Joy Joy Ма пък детето така ме вижда, к'во ся?!  Party

# 694
  • Мнения: 14 133
Домашни и у нас така се пишат - без да се отваря учебник в началото.  ooooh!
После се сеща, че все пак уроците могат да му помогнат.  Mr. Green
Нашите контролни - утре по ИТ и в четвъртък по География. Питах за историята - моето каза, че господинът нищо не е споменавал по въпроса.  newsm78
  Ооо, аз мога да мина за манекенка , но от снимките "преди".  Joy Joy Ма пък детето така ме вижда, к'во ся?!  Party
Радвай се. Оценило те е детето.  Joy

# 695
  • София
  • Мнения: 2 840
Честит празник на всички нас! Аз толкова учих тая година, че съвсем се вдетиних, даже завършвам пети клас с попълнени енциклопедични знания по к'во ли не. Зная определението за конвекция, което силно впечатли техникът по поддръжка на климатиците. Mr. Green

Относно учебните тетрадки и попълването им, досега не съм видяла на мама момчето да си губи времето с четене на учебник, пише си по спомени от часа, с което завършва процесът на учене.

Днес две изходни нива - НЕ и математика ЗИП. Чиста красота! Но не ми пука - оти да се абим, кат че ми мине Mr. Green

# 696
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит празник да децата , да са ни живи , здрави , весели и засмени Simple Smile
Аз пък мойте днес исках да ги водя някъде те откзаха категорично, даже и до Джъмбо не искаха да отидем , за което съм им благодарна  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 1 230
Ха честит ни празник !!!
Да са живи и здрави децата !!!!!
Моето е втора смяна, поти се над някое контролно - днес са изходните по АЕ и История. Има и да представя проект по ИИ за Летнишкото съкровище.
Празник няма да има, той е до 19ч. на училище и довечера има да учи по БЕЛ за контролното утре, щото го мързя през почивните ни.

# 698
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Честит празник и от мен. Въпреки че явно се неглижира в училище и децата са под пълна пара. Изходни  почти всеки ден. Сякаш е много важно да изгризат материала за цялата година за по ден.  Sad Можеше да разпуснат малко поне днес и беше редно, но......  Crossing Arms  При нас напражението е двойно, заради републиканското другата седмица. Пред изпушване сме.

    Чуда се как все пак да отбележим дена. Връща се в 8.30 от тренировки. А утре има изходно по ЧП и домашни по математика и английски поне. Освен да изберем някой хубав филм за гледаме заедно с повечко сладолед и шампанско.
   


 

# 699
  • Мнения: 14 133
Моето вече трябва е минало контролното по АЕ.  Wink
Иначе, точно сега си им е времето на тези изходни нива , след като приключиха с материална по всички предмети.  Peace
А и най-вероятно ние ги мислим повече, от колкото голяма част от децата.  Laughing На моето със сигурност не му пука нито какво ще направи на тях, нито какви оценки ще има за годината.  Wink

# 700
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Добре, де, защо трябва и изходно по Математика да правят, нали правиха класно newsm78 По БЕЛ как няма да правят изходно? Едно време знам, че не сме правили контролно след класно.
Изходното по Математика се отлага за четвъртък. Утре май ще е само по АЕ. Не, че се е стреснал. Замина да играе баскетбол. Щял да преговаря довечера.
С баща им все още се чудим дали да ги водим някъде на почерпка, не, че някой дава зор Laughing

# 701
  • Мнения: 14 133
При нас няма изходни по БЕЛ и МАТ.  Hug
Вчера са правили нещо като контролно в учебната тетрадка по ЗИП МАТ и госпожата им ги е събрала, но това е друго нещо.  Peace
 Вики, не се хабете, като няма желаещи за почерпка.  Wink

# 702
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Доставих шампанското и пратих баща му да докара сладолед. Остава само настроение да докараме.

# 703
  • Мнения: 7 201
А моите мъже - син и баща отидоха за риба. Днес откривали риболовния сезон. Crazy
Киното се отлага за друг ден, че днес не беше впечатлен от прожекциите.

# 704
  • Мнения: 14 133
Амбърче, до довечера има време - ще го докарате настроението.  Laughing
Мамче, може пък някоя голяма риба да си хване като подарък за 1-ви юни.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт