Каза ми, че си е изгубил чувствата към мен

  • 8 424
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте. Тук ви пише едно много младо момиче чиято първа сериозна връзка е на пътя да се разпадне. Вече две години живея в чужбина и си имам и приятел от тогава. Голяма любов сме но преди месец започнахме наистина много да се караме. Аз реагирам всеки път свръх емоционално и него това го наранява. Разбираемо е!  Та преди няколко дена ми каза че чуствата са му изтинали към мен и че не се чуства така че има надежда. И чак тогава осъзнах колко е зле положението. Чак тогава осъзнах колко зле реагирам при спорове. Преди това не взимах проблема толкова на сериозно защото някак си не виждах заплахата от раздялла и сега сякаш ми идва као гръм от ясно небе. В крайна сметка се виждаме почти всеки ден и се опитваме да поправим нещата. В момента съм фиксирана напълно към него и се опитвам да се сдържам ,да не рева ,да не се тръшкам ,заото това повече би го отблъснало.Мен ме боли от факта че за една седмица така рязко си изгуби чуствата. Тук се питам той наистина ли ги е загубил или просто е свръх пренатоварен и му трябва време да се освести.

Как да му помогна? Какво бихте ме посъветвали да напавя? Искам да остана с този човек.

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 10:22 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 3 031
Бих се отдръпнала на твое място, няма какво да му помагаш. Щом ти го е казал, значи вероятно наистина го мисли. Той ще те потърси ако има желание.

# 2
  • Мнения: 1 793
По време на караница ли е казал това за чувствата или в спокойно състояние? След това говорихте ли за казаното?

За какво се карате, защо от един месец точно?

Иначе чувства не за една седмица, а за една секунда могат да изчезнат.

# 3
  • Мнения: 4 418
Не се сдържай, а ги изживявай тия моменти докато е време, че после като поодъртееш да имаш опит и да не те вее емоцията само.

Крайна цел -> стани безчувствена или поне се доближи до тая точка.

# 4
  • Мнения: 17
По време на караница ли е казал това за чувствата или в спокойно състояние? След това говорихте ли за казаното?

За какво се карате, защо от един месец точно?

Иначе чувства не за една седмица, а за една секунда могат да изчезнат.

Ами общо взето да. Скарахме се и после каза че не чуствал нищо от няколко дена. Само от време на време се появявали чуства. Оставих просто темата за малко. Т.е каза го онзи ден и от тогава аз не говоря за това. Не чопля по надълбоко защото само ще разръчкам повече нещата.

Караме се от един месец иначе за много различни неща. Всичко започна с един огромен спор и после се превърна в спор и истерия за всичко. После миналия петък каза че иска да остане няколко дена сам да размисли малко, остана сам и не се подобри. После се срещнахме отново беше хубаво,даже правихме секс. На другия ден ми каза тия неща след като пак се посдърпахме. И това ми дойде като гръм от ясно небе и аз тогава му казах ,добре следващите дни ти решаваш дали да се срещаш с мен дали да ме търсиш.И така последните два дена ме търси но нещата са хладни. Идва да ме целува от време на време но просто усещам че са хладни и изобщо не искам да го питам (АААА онова което каза онзи ден че нямаш чуства още ли е така) Просто смятам няколко дена да не обръщаме внимание на проблемите а да  правим това което той иска и за което той има желание. Надявам се да се пооправи. Sad

# 5
  • Мнения: 1 127
Какви зодии сте двамата?

# 6
  • Мнения: 204
Заиграва се с някоя, ама не знае дали ще му се получи, та гледа да не изпусне съвсем и питомното.

П.П.На изречението, че му се появявали чувства от време на време се смях от сърце, сори!

# 7
  • Мнения: 33
Сигурно е много неприятно така този човек да те държи в неизвестност...За да не се измъчваш - покани го на спокоен разговор и спокойно и честно си разяснете отношенията .

# 8
  • Мнения: 1 844
Вероятно наистина е охладнял към теб, това можеше да се случи, дори и да нямате спорове, дори и твоите реакции да са винаги перфектни. Просто не всички връзки прерастват в любов до гроб. (ако въобще има такава)
От друга страна е свикнал с теб, по-дълги връзки трудно се прекратяват от раз, освен ако не се случи някаква грандиозна драма, като изневяра и т.н. Обикновено има един дълъг процес на разделяне, тръгване, връщане, решение "да си вземем малко почивка един от друг" колебания и т.н. В последствие едни успяват да покретат заедно още малко (или много), други окончателно приключват.
Това, което ти можеш да направиш на този етап, е да покажеш една прекрасна жена, достойна за обичане. И това понятие не включва мрънкане, рев, разпити и тъжни погледи. Напротив, включва самочувствие, душевен мир и готовност да приемеш неговото решение, да го уважиш. Демонстрирай чувствата си към него деликатно, но демонстрирай и знанието, че има прекрасен живот и без него, ако това е неговото решение. Пък каквото има да става - ще стане. Само хубост насила не става.
Успех!

# 9
  • Мнения: 10 117
Вероятно наистина е охладнял към теб, това можеше да се случи, дори и да нямате спорове, дори и твоите реакции да са винаги перфектни. Просто не всички връзки прерастват в любов до гроб. (ако въобще има такава)
От друга страна е свикнал с теб, по-дълги връзки трудно се прекратяват от раз, освен ако не се случи някаква грандиозна драма, като изневяра и т.н. Обикновено има един дълъг процес на разделяне, тръгване, връщане, решение "да си вземем малко почивка един от друг" колебания и т.н. В последствие едни успяват да покретат заедно още малко (или много), други окончателно приключват.
Това, което ти можеш да направиш на този етап, е да покажеш една прекрасна жена, достойна за обичане. И това понятие не включва мрънкане, рев, разпити и тъжни погледи. Напротив, включва самочувствие, душевен мир и готовност да приемеш неговото решение, да го уважиш. Демонстрирай чувствата си към него деликатно, но демонстрирай и знанието, че има прекрасен живот и без него, ако това е неговото решение. Пък каквото има да става - ще стане. Само хубост насила не става.
Успех!
+1 Peace

Да, само няколко дни може да се съобразяваш с него. Ако това стане за постоянно, ще си вкараш голям автогол и ще има редовно "иди - дойди".

# 10
  • Мнения: 17
Вероятно наистина е охладнял към теб, това можеше да се случи, дори и да нямате спорове, дори и твоите реакции да са винаги перфектни. Просто не всички връзки прерастват в любов до гроб. (ако въобще има такава)
От друга страна е свикнал с теб, по-дълги връзки трудно се прекратяват от раз, освен ако не се случи някаква грандиозна драма, като изневяра и т.н. Обикновено има един дълъг процес на разделяне, тръгване, връщане, решение "да си вземем малко почивка един от друг" колебания и т.н. В последствие едни успяват да покретат заедно още малко (или много), други окончателно приключват.
Това, което ти можеш да направиш на този етап, е да покажеш една прекрасна жена, достойна за обичане. И това понятие не включва мрънкане, рев, разпити и тъжни погледи. Напротив, включва самочувствие, душевен мир и готовност да приемеш неговото решение, да го уважиш. Демонстрирай чувствата си към него деликатно, но демонстрирай и знанието, че има прекрасен живот и без него, ако това е неговото решение. Пък каквото има да става - ще стане. Само хубост насила не става.
Успех!



towa e mnogo dobur suwet blagodarq ! 6e go 4eta i pak i pak dokato ne mi se nabie w tupata glawa. Ako se durja normalno kato4owek mislq 4e moga da premahna towa 4ustwo na ohladnqwane kum men. Moje prosto da e prenatowaren ot karanici i isterii i izob6o da ne e sprql da me obi4a. No towa 6e se pokaje. Prosto az sum o6e mlada i wqrwam wuw we4nata lubow Sad i towa e jalko. A puk i ne mi iznewerqwa. Znam go sus sigurnost. Wsi4ko doide ot na6e karanici. Towa e. Nadqwam se samo da ne go izgubq Sad

# 11
  • Мнения: 1 817
Един мой бивш така след четири години взе, че охладня...Като му бих шута, дойде да ми реве...Те много охладняват, като почнат кавгите. Що не си налегнеш дрешките и да си гледаш кефа и живота, а се занимаваш с простотии. Тофито ти го е казала, колкото по-безчувствен си, толкова по-добре ще си, но на това учи само живота и опита!!! Whistling Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 3 784
Герганче, първо - чуВства, стига с това чустване.

Второ, не се охладнява от кавгите, а с охладняването почват кавгите.

Звучи гадно, но от това, което разказваш, имам чувството, че си му омръзнала, но все още не смее да се раздели с теб (свикнал е, удобства, битови подробности за уреждане при раздяла, още няма сигурна друга на хоризонта, т.н.)

Когато обичаш някой, намираш път към него. Когато не, си търсиш повод да си тръгнеш. Пък и мъжете не обичат да са "лошите", рядко някой ще те разкара в прав текст. Класическото е да се държи зле, на теб да ти писне и сама да се махнеш.

Ако ти се усмихваш и кимаш като доброто гадже, не знам какво ще постигнеш. Почни да се настройваш в посока край на връзката, като те чета, ще ти трябва време за това. Ако пък на него наистина си му ценна, твоето охладняване и дръпване ще го накара да го осъзнае и ще го усетиш по поведението му. Ако не, значи подготвя банкет за когато си събереш куфарите.

# 13
  • Мнения: 25 895
Споменаваш няколко пъти "истерии". Чии истерии - твоите ли?
Честно казано, ако човекът, когото обичам и с когото имам планове да живея по-нататък, изведнъж започне да изпада в истерии, аз също бих охладняла. Истериците са много неприятни за съжителстване и в този смисъл го разбирам младежа. Може просто да си го изплашила.
А ако той е човекът, който често истерясва - бих те посъветвала да се спасяваш, докато е време.

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
...
А ако той е човекът, който често истерясва - бих те посъветвала да се спасяваш, докато е време.
В другия случай, той правилно иска да се "спаси" докато е време Simple Smile  ...

Общи условия

Активация на акаунт