Каза ми, че си е изгубил чувствата към мен

  • 8 396
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Заиграва се с някоя, ама не знае дали ще му се получи, та гледа да не изпусне съвсем и питомното.
Peace
Има друга на хоризонта.Ама още не е сигурен накъде ще "тръгнат"  нещата с другата....

# 16
  • Мнения: 1 817
Заиграва се с някоя, ама не знае дали ще му се получи, та гледа да не изпусне съвсем и питомното.
Peace
Има друга на хоризонта.Ама още не е сигурен накъде ще "тръгнат"  нещата с другата....


Долно племе са мъжете... Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: X
Много мразя истерии, недорасли изпълнения, фасони. Ако половинката ми се цупи за щяло и нещяло, охладнявам мнооого бързо. Под цупене разбирам да ми прави изречения за (почти) всяко мое предложение; да подскача при желание да направя нещо без него; да ми прави проблеми за хобитата ми; да коментира семейството ми по осъждащ начин. И двете основни- критики към мен за нещо, което той самият върши - това ме изкарва от кожата ми - ИЛИ напълно безпричинно сърдене и плач.
Сама пишеш, че не спираш да ревеш и да се тръшкаш. Тук ти пишат, че имал друга и пробвал... Ако ти си това, което сама се описваш, и аз ще ти потърся заместник.

# 18
  • Мнения: 624
Ох, как ми прилича на историята с първото ми гадже.

И мама ми казваше тогава "О, колко пъти има още да се влюбваш, не е краят на света.", ама аз не, та не. Ти не разбираш, никога не си обичала като мен, затова така ми говориш. Рев, тръшкане, умирачка. Искам го, никога повече няма да обичам друг и т. н.

Така че, дами, каквото и да й кажем (тя пише, че е много млада и й е първа сериозна връзка) все ще си мисли, че е краят на света. А майка ми, както и много други майки, се оказа права, нищо че не й вярвах.

А в разделите с гаджета, Гергана, няма нищо чак толкова драматично, още по-малко трагично. В повечето случаи са за добро. Но няма да ми повярваш, докато сама не се убедиш.

И не съм съгласна, че целта ти е да станеш безчувствена, какъвто съвет получи. Обезчувствяването с годините ще се случва щеш, не щеш. Така че колкото по-дълго се запазиш силноемоционална, толкова по-цветни преживявания ще имаш. Изживей всичко, запомни го, направи го част от себе си, то ще ти помогне да се превърнеш в по-зряла и по-уверена жена. Следващия път ще е по-спокойно и по-хубаво, ще видиш.
Само не прави грешка да се унижаваш - ще съжаляваш цял живот.

Знам, че може да е непосилно трудно (особено в началото), но се отдръпни. Унизително е някой да ти каже, че няма чувства към теб, а ти да му се натискаш и предлагаш, че и сценки да правиш. Как би погледнала на мъж, на когото си казала, че нямаш чувства към него, а той все се мъкне по теб и ти хленчи и истерясва?

Животът е пред теб. Намери си хоби и се съсредоточи в него, това ще ти помогне с чувствата, а и ще те обогати като личност. Peace И не забравяй - някъде там има някой мноооого по-добър от него. Не го мисля, знам го!

# 19
  • Мнения: 17
Добре аз са сега чета само скъсай с него, разделете се всичко е загубено и тн. Еми вчера примерно деня с него беше хубав онзи ден също. Не са му се променили чуствата ,но той е от типа бавни хора които им трябва време да смилат. Аз не мога да очаквам нещата да се нормализират за два дена и да стане чудо и той пак да се чуства супер с мен. Мисля поне да опитам. Данявах се да ми пише някои които е излезнал от ситуацията положително. Да не говоря за коментарите с изневярвата. Знаи достатъчно адекватна съм за да преценя дали ми изневерява или не.
Другото което е ,да наистина в мен са истерийте и бвиненята и простотийте. Това е поправимо. Тази седмица за пръв път ще отида при свестен терапевт и ще работя над това. Смятам че е абсолютно естествено да се случи така че той даохладнее след това мое инфантилно поведение и за това в момента взимам сериозни мерки,защото дори следващия би ми бил шута ако аз не спра дасе държа като идиот. Благодаря за съветите все пак ,ще се придържам ъм някои от тях. Надявам се да открия щасливия край и някои тук все пак да напише нещо положително

# 20
  • Мнения: 2 222
Аз не знам за нито един реален случай, в който мъж спокойно или афектирано (без значение как) е надрънкал, че е с променени чувства, а после пак да е заобичал същата жена с гигантски чувства. Поне на мен, ако някой ден мъж ми го изтърси, не бих си правила никакви илюзии. Но това си е моят житейски опит, може и да греша  Peace

# 21
  • Мнения: X
По-добре е за теб да си отидеш от тези взаимоотношения, аз не вярвам, че чувства се затоплят, веднъж изстинали. Сигурна съм, че си чудесно момиче, с времето ще се научиш да се контролираш повече, но всъщност който те обича наистина каквато си ще те приеме с всичките ти недостатъци и разбира се, положителни страни.

# 22
  • Мнения: 1 281
уплашила си го човека ..
и според мен връщането в изходна позиция за теб не е опция .
не е изключено напълно да ви се оправят нещата ..
но истериите са проблем за мъжете ..
вероятно не може да гледа напред във времето с теб .. зареди тези ти истерии

# 23
  • Мнения: 1 844
Не съм съгласна с твърденията, че охладнели чувства не могат да се затоплят.
Понякога рутината, недостатъците на връзката или на партньора, временно увлечение по друг/а, или пък дори едно вътрешно депресивно състояние, могат да те хвърлят в негативни мисли, че вече не изпитваш същото към половинката си, че вероятно идва краят на връзката, че не си достатъчно щастлив и т.н.
Нима всички вечно сте в пик на отношенията? Не е ли имало периоди, през които някак си се чувствате малко по-далечни от човека до вас, по една или друга причина?
Една любовна връзка може да се оприличи на онези играчки с магнитните топчета, ако се сещате.
Понякога животът хваща двете топчета и опъва в различни посоки. Разделечават се, разделят се, няма много допирни точки между тях. В едни случаи връвчицата дотолкова се опъва, че се къса, играчката се разваля, топчетата си полетяват в различни посоки.
Но пък понякога преди връвчицата да се натегне и скъса, хватката се отпуска и изведнъж бааам - двете топчета отново се сблъскват едно с друго, и то с такава сила, че се усещат много по-цветно и много по-силно, отколкото в началото, когато просто са си седели едно до друго.
Това е любовта. Ако наистина я има, и ако правилно я предлагаме и консумираме, след всяко кратко отчуждение ще следва по-силна хомеостаза. Ако пък няма любов, ако "топчетата" не си пасват и връвчицата им се скъса, то животът продължава, намираме ново бойно поле, този път такова, което ще е нашата любовна/духовна/щастлива победа. И си гушкаме топчето докрай.

# 24
  • Мнения: X
Деси, не говоря за охладнели, а за изстинали чувства. Може би само аз правя разлика. Доколкото разбрах момчето не желае да бъде повече с момичето и за това си решение има основателна причина. Прекалено са млади, за да се връщат назад при положение, че могат да намерят по-подходяща половинка за себе си. Човек не бива да прави компромиси на всяка цена, ако някой ми каже, че е изгубил чувствата си към мен от честолюбие дори не бих опитала да оправя нещата, защото поне аз не затоплям вече студени чуства, пробвала съм и не става.

# 25
  • Мнения: 1 844
Съгласна съм, Теичка. Ако чувствата са изстинали, връвчицата се е скъсала, и да лепим, и да се мъчим - няма как да се получи.
Надявам се в случая на авторката все пак да има надежда, щом й е толкова на сърце това момче. Да си изживее връзката. Щом се виждат все още почти всеки ден и си прекарват добре, то може да има светлинка в тунела. Както се казва, ще поживеем, ще видим.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 222
Мъж, който има наглостта да обяви, че са му изстинали чувствата, трябва задължително да бъде наритан  Naughty Само тогава, ако изобщо тази връзка има шанс, може да му просветне нещо уж. Но да дрънка той как е безчувствен, пък момичето да се старае да не му вдига скандали,да е мила и добра - това е овчо поведение, за мен де...

# 27
  • Мнения: 11 747
Искаш да закърпиш връзката, но поне да имахте две- три деца, да го правиш заради тях. А то дори заради децата кърпеното пак не се получава, на млади, свободни години защо ти е? Чак на терапевт ще ходите, като по филмите.

# 28
  • Мнения: 6 790
Каквото и да ти кажем, не познаваме приятеля ти и не сме му в главата. Говори с него, не с нас. Не виждам защо да не засягаш темата с чувствата. Ако аз съм толкова силно влюбена в някой и той ми изтърси, че вече няма чувства....няма да стоя, тихомълком да се въртя около него и да чакам да си върне чувствата. Сядате на 4 очи, питаш ясно и спокойно какво е имал предвид, вижда ли ви заедно занапред, кавгите, за които говориш и истериите ти(както ти ги наричаш) как му влияят, това ли е проблема или къде е. Хубаво искаш да се бориш за връзката, ама недей като кон с капаци. Първо виж дали има смисъл и начин да се оправят нещата. Насила хубост не става. Може да е преувеличил под влияние на емоцията, а може и да е бил напълно искрен. Само той може да ти каже кое от двете.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 305
И според мен има трети човек тука.
Не харесвам хора, които днес ти казват, че са охладнели, а утре - че те обичат. Бях попаднала на такъв типаж (с тази разлика, че не правех истерии и това като че ли го дразнеше) и накрая аз излязох виновната за всичко.  Mr. Green
Не се самообвинявай, няма смисъл. Отдръпни се, успокой се. Направи си сметката - две години сте заедно, от месец се карате. На мен ми изглежда много „спонтанно" това с карането "изведнъж" и съответно как "изведнъж" загубва чувствата си (че и чувствата били с проблясъци). Прави се на интересен, за мен незряло отношение от негова страна. Или обичаш, или не.
Задай му въпроса "Как си представяш бъдещето с мен?" ако изобщо е мислил за бъдещето си с теб, то все пак има надежда.

Общи условия

Активация на акаунт