За тези, които обичат да бърборят по телефона/free phone calls

  • 8 050
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Обаче не може да се инсталира на Windows '98 - иска 2000 или ХР.... Close
Доколкото разбрах без да се плаща такса може да се говори по 1 минута към БТК.

# 16
  • Мнения: 508
това като Voipbuster-а ли е?
аз ползвам него и съм много доволна, говоря часове с Бг беплатно, платих си 10 евро/които си ги пазя за разговори към мобилни телефони/, и сега си приказвам на воля. връзката е хубава.


Точно,само че се казва VoipStunt.Ако се обаждаш на стационарни телефони кредита ти не се намаля,а си е 10 евро.Когато говориш на мобилни или на някакви импулсни/както в Бг посолството в Лондон например/ти теглят от кредита.

# 17
  • Мнения: 508
Обаче не може да се инсталира на Windows '98 - иска 2000 или ХР.... Close
Доколкото разбрах без да се плаща такса може да се говори по 1 минута към БТК.
Една минута ти тават пробно за да видиш как е връзката.

# 18
  • Мнения: 5 183
Убедихте ме.  Peace

# 19
  • Мнения: 508
Майка,нямала съм за цел да убеждавам когото и да е:).Просто си казах,че много от нас ще си решат проблема с разговорите до Бг.Аз всеки път се чудех каква карта да си купувам за да ми е най-изгодно.Е,така си реших от раз проблема.Сега звъня на поразия.Мъжът ми казва, че у нас заприличало на международна телефонна централа:)))))))))))

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не можах да раzбера как става...моля zа малко помощ...стъпка по стъпка, ако може...  Embarassed

# 21
  • Мнения: 467
сега ще ти обясня стъпка по стъпка:
1- отваряш си главната страницa         http://www.voipstunt.com/en/splashvoipin.html
2- klikash na nadpisa                             click here to continue
3- Download now -  записваш си програмата на компютъра и си я инсталираш
4- рагистрираш се,става за 1 мин
5 -ако искаш може да платиш минималния кредит от 10евро +1,60(такса)= 11,60 чрез показаните от тях начини
След като платиш сумата може веднага да провеждаш безплатни разговори с домашни телефона на 35 страни, а тези 10евро може да използваш за да се обаждаш на мобилни телефони,но условието е че тези 10 евро трябва да се изразходят за 4 месеца, т.е след 4 месеца трябва да заредиш отново 10 или повече евро. Дори за Bg мисля, че си струва. До сега ползвах Skype,но тайкато там домашните разговори се заплащат,мисля,че вече изцяло сте мина на VoIPStunt. подобна е и VoIPBuster

Приятно телефониране! Наистина няма измама и е много удобно и евтино, точно за нас българите.Laughing

# 22
  • Мнения: 4 161
Много ми хареса тази програма. Има и 1 мин пробни разговори. Вече говорихме с няколко човека. Наистина е удобно и за България. По-евтино е от БТК. Аз платих през moneybookers. И там е само 10 евро или 12 долара и нещо. няма такси.

Много хубав линк   bouquet
Трябва да се препоръча и в другите подфоруми.

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря на всички zа помощта...  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
www.skype.com
Омръзнало ми е да си говоря по него. Почти всичките ми приятели го имат и падат     3-4 часови разговори всеки ден.
Но пък съм доволна, че с мамето се чуваме когато си поискаме. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 514
Аз ползвам от няколко месеца програмката на google, само,че за там трябва акаунт, а такъв може да се направи само с покана от някой member. Ако искате, свиркайте, имам за пращане над 100 покани. Телефонирането става от pc към pc и е абсолютно безплатно.

# 26
  • Мнения: 4 161
Разликата при тази програма е, че се обаждаш на стационарни телефони в доста страни безплатно. Не само Pc to PC. Вчера звънях до София, Пловдив и Плевен за проби. И баланса продължава да ми стои 10 евро.
Само, че на мен днес не ми работи - аз чувам хората идеално, а те мен не.
При някой да има същия проблем?

# 27
  • Мнения: 447
Разликата при тази програма е, че се обаждаш на стационарни телефони в доста страни безплатно. Не само Pc to PC. Вчера звънях до София, Пловдив и Плевен за проби. И баланса продължава да ми стои 10 евро.
Само, че на мен днес не ми работи - аз чувам хората идеално, а те мен не.
При някой да има същия проблем?

Аз говоря през VoipBuster безплатно към стационарните телефони и на мен ми се случи на 2 пъти към 11тата минута да ми пропадне и да не ме чуват отсреща.Като ги набрах отново и говорихме поне още 30тина минути. Ползвам го вече 20тина дни и други издънки не е имало.   

# 28
Един приятел ми изпрати страницата преди 2 седмици и реших да ви питам.
Ето я: http://www.voipbuster.com/en/index.html

За тези, които не са запознати: до България и още някои страни може да се провеждат безплатни разговори от PC-то до домашен телефон.
Има първоначална такса от 10 евро и после е безплатно. Може да се пробва -
1 мин разговор. Аз пробвах и е доста добре - като Skype. Има малко ехо, но на фона на $4 за карта които даваме всяка седмица е по-добре.
Има и възможност като SKype да се обаждаш на мобилни телефони срещу 24 цента на мин за БГ.

Има ли някой, който е ползвал програмата повечко време и какви са ви впечатленията?

# 29
  • Мнения: 392
Аз се пробвах, но в Бг не ме чуват изобщо и се разпада връзката. Не знам, да не би да има нещо особено при настройките, което аз не съм направила. А при вас как е, чуват ли ви ???

Общи условия

Активация на акаунт