Имате ли регистрация в elmaz.com?

  • 20 657
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
Май не се получи с татковците Thinking
То интересно, че и майките пишат, де.
За Атола - ясно и аз съм регистрирана там, полезно е.
Въпросът беше за елмазчетата Laughing Там мога да си флиртувам на воля, без да ме осъжда някой (всъщност и такива се намират). Имам си приятели, с които си пишем на различни теми. Всъщност, много е готино. Препоръчвам го, за депресирани майки, които си стоят само в къщи с децата и им липсва внимание Twisted Evil
Хайде, татковци, пишете да не ви намеря там hahaha

# 16
  • Мнения: 6 909
В елмаз нямам, но в атол имам регистрация. Има няколко човека от класът ми там, но е рано още, не сме се забравили, че там да се търсим.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Май не се получи с татковците Thinking
Хайде, татковци, пишете да не ви намеря там hahaha

Какво трябваше да се получи с татковците...?
И какво, ако намериш някого там...?
smile3534 newsm62 newsm53

# 18
  • Мнения: 122
не се отчайвай анко,все някой татко ще ти отговори .....някога ...може би ! newsm10 но пусни тема за нещо по -пикантно Simple Smile
 Hug Експрес,железен си!

# 19
  • Мнения: 10 758
И аз имам в Атол.

# 20
  • Мнения: 7 430
Тези дни и аз се регистрирах в Атол. Не останах очарована обаче от условията на сайта - трябва да си платиш за да се свържиш с някого Twisted Evil Не съм за няколкото левчета, но това не съм го виждала никъде другаде Crossing Arms
п.п. открих една съученичка, но ще изчакам да видя дали тя няма да ме познае първа Mr. Green

Стрелче, да трябва да се плаща, но от време на време дават Карт Бланш и отпускат по 2 седмици фрии Mr. Green
Даже в момента е така Peace

Аз съм регистрирана от почти 2 г и наистина намерих много съученици Wink
В елмаз не съм регистрирана, но преди години бях в бгдате и сладур.ком Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 293
Цитат
но от време на време дават Карт Бланш и отпускат по 2 седмици фрии Mr. Green
Точно така е. Peace  Така се открихме с доста стари съученици и съвипусници.
В елмаз нямам регистрация, но преди време и аз и мъжът ми имахме в bgdate - просто за смях.

# 22
  • София
  • Мнения: 293
Така се изненадах като прочетох първият постинг   Shocked Joy Joy
Защо не промениш заглавието?!

# 23
  • Мнения: 5 317
Имам само в atol.bg.

# 24
  • Мнения: 135
Да имам

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
какво търсите и какво не ви достига в къщи?
Аз имам само в atol.bg...Но ми се струва, че въпросът ти не е свързан само с този вид сайтове, а по принцип с това какво не намират мъжете вкъщи и защо търсят алтернативи.

# 26
  • Мнения: 70
Аз имам регистрация там и намерих съученици и състуденти

# 27
  • Мнения: 4 473
Тези дни и аз се регистрирах в Атол. Не останах очарована обаче от условията на сайта - трябва да си платиш за да се свържиш с някого Twisted Evil Не съм за няколкото левчета, но това не съм го виждала никъде другаде Crossing Arms
п.п. открих една съученичка, но ще изчакам да видя дали тя няма да ме познае първа Mr. Green

Стрелче, да трябва да се плаща, но от време на време дават Карт Бланш и отпускат по 2 седмици фрии Mr. Green
Даже в момента е така Peace

Дидка, сигурна ли си, че в момента е така?! Защото влязох и опитах, ама нъц - не става, иска активиране на карта Mr. Green
Да не би да е нужно поне веднъж да си активирал такава карта за да ползваш промоции? newsm78

# 28
  • Мнения: 670
Имам регистрация в Атол, татко Дани също.

# 29
  • Мнения: 328
Открих много хора,за които отдавна не съм чувала нищо.

Общи условия

Активация на акаунт