Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 424
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 6 206

Д-р Петър Николов-поликлиника Събота Пазар

Наистина доктор Николов освен че е специалист, на който имам пълно доверие е и с много човешко отношение
Много се надявам да има сред младите педиатри хора като него
Той е истинско съкровище и да ни е жив и здрав още дълги години

# 1 426
  • Мнения: 1 792
Бихте ли ми дали информация за д-р Мария Атмаджова-ВМИ.
Не не  и не.Никаква не я върши нито преди забременяване ниото по време на бременост.Ако те интересуват подробности пиши на лс ще ти разправям подробно.Познавам ямного добре.ТАЗИ ЖЕНА НЯМА СЪРЦЕ

# 1 427
  • Мнения: 242
Бихте ли ми дали информация за д-р Мария Атмаджова-ВМИ.
Не не  и не.Никаква не я върши нито преди забременяване ниото по време на бременост.Ако те интересуват подробности пиши на лс ще ти разправям подробно.Познавам ямного добре.ТАЗИ ЖЕНА НЯМА СЪРЦЕ

Мушмороче Hug ,я ми кажи някой педиатър,който си върши добре работата...че нашите ще ги изпишат вече,а ние си нямаме педиатър ooooh! А,да,аз родих,между другото и съм много доволна от персонала в Окръжна болница Mr. Green

P.S. Сети ли се коя съм? Махнах си снимката,дано да се сетиш...

# 1 428
  • Мнения: 455
Мамчета,препоръчайте ми някой добър Педиатър,който мога да ибера за JP на детето ми.Досега бяхме при Д-р Стоилов,но мисля в най-скоро време да го сменям.Не е тук мястото да споменавам защо!
Живеем до Събота пазар и до Сточна гара.Ще е хубаво да не е близко.
Иска ми се да мога да разчитам на Педиатъра и да е наистина свястен.
Някоя от вас знае ли един Педиатър JP по колко направления на година може да дава на едно дете,че Педито нещо се заяжда с нас.
Благодаря !

# 1 429
  • Мнения: 5 605
симона06,
0800 14 800 е националния телефона за справки към Здравна Каса.
МИсля,че GP-тата ( педиатрите) нямат лимит,но да не те подведа ,не съм сигурна Simple Smile

# 1 430
  • Мнения: 455
Благодаря,Туранага_Санka !
Ще се обадя да провера.Преди няколко дни дъщеря ми имаше боли в  едното ухо и отидох при него да ми даде направление за УНГ.А той като се развика и започна да ми изброява колко насправления ми е давал за дъщеря ми,която е на 2г и 4 м.А те повечето са ми дадени или за кръвни изследвания,които се правят периодично или когато не е бил сигурен в диагнозата и ни препраща към друг педиатър.По Кледа дъщеря ми беше пак с Отит и си отигох на частно при специалист УНГ. #Cussing out
Нима всеки път трябва да ходя на частно!?Ами тогава закакво ми е да има детето ми JP?

# 1 431
Незнам дали въпросът ми е точно за тази тема,но бихте ли ми казали за някой гинеколог с вагинален ехограф?

# 1 432
Д-р Христо Кунчев работи с вагинален ехограф и е много точен. Кабинетът му е на бул. "Руски" 117. За съжаление не работи със здравната каса. Иначе цените са нормални, всичко ти обяснява и е много прецизен.

# 1 433
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Д-р Христо Кунчев работи с вагинален ехограф и е много точен. Кабинетът му е на бул. "Руски" 117. За съжаление не работи със здравната каса. Иначе цените са нормални, всичко ти обяснява и е много прецизен.
Peace Peace

# 1 434
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Бихте ли ми дали информация за д-р Мария Атмаджова-ВМИ.

Бях при нея в началото на бременността ми.Излезна в болнични или не знам си какво там и аз се преместих.За този период не мога да кагжа , че останах доволна .

# 1 435
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Бихте ли ми дали информация за д-р Мария Атмаджова-ВМИ.

Бях при нея в началото на бременността ми.Излезна в болнични или не знам си какво там и аз се преместих.За този период не мога да кагжа , че останах доволна .
Аз не мога да кажа дали е добър гинеколог, но е факт, че след като отидох при нея с болки подобни на бъбречни, тя веднага ми написа направление за приемане в  акушеро-гинекологична клиника на ВМИ. Нещо повече, настоя веднага да постъпя в болницата. Бях в 5-ти месец и ме приеха с диагноза заплашващ аборт. И слава богу! Друга доста коментирана в Белия списък гинеколожка не обърна внимание на очевАдни симптоми и първата ми бременност завърши с преждевременно раждане. Добре, че неонатолозите във ВМИ спасиха бебчо.

# 1 436
  • Мнения: 16
simona06 ако питаш мен направо го сменяй тоя е пълен психопат. Преди и аз бях при него . Първо много се чака дори и за една бележка и второ това за направленията ми е мнооооооооооооого познато. Синът ми боледуваше много и един път не съм отишла за направление отидох чак когато се наложи да вадим трета сливица и тоя глупак искаше да ми откаже . Какъв скандал му врътнах, че го държа месеци наред. Така, че го смених в крайна сметка. Педиатър не мога да ти препоръчам, защото свестни в нашия град не останаха. Ако имаш възможност да си платиш е друго. Аде стига , че се увлякох а тук не е мястото. Извинявам се оговорих в тази тема така ама като му видя името на тоя иииииииииииииии newsm61

# 1 437
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, имам нужда от детски стоматолог. Но ми е важно да е с много добър подход, защото детенцето ми още няма 2 години.
С търсачката открих само едно име препоръчано от bim_bam - д-р Емилия Илиева 0888 753081, приема в "Медикус Алфа".

Вече трудно се търси в темата, за това моля за помощ. Други отзиви от тази докторка или от други...    Peace Praynig

# 1 438
  • Мнения: 455
benitta,аз също ти препоръчам Д-р Илиева от Медикус Алфа.Аз щях да водя дъщеря си при нея,но първо и писа e-mail и тя ми отговоти.Итъкмо щях да я водя и пронлема на дъщеричката ми се оправи.Имаше ужасно тъмно птно зад предния горен ляв зъб.Оказа се съсирек от кръв,който се е получил от удар и си се оправи от самосебе си.Успех! Peace

# 1 439
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...С търсачката открих само едно име препоръчано от bim_bam - д-р Емилия Илиева 0888 753081, приема в "Медикус Алфа"....

В Пловдив само при нея съм водила детето и съм мн.доволна. Не работят обаче със ЗК и пломбите излизат минимум 50лв. Но пък детето е спокойно, което за мен е изключително важно.

Общи условия

Активация на акаунт