Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 832
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 873
Страхотен педиатър е доктор Христова от ДКЦ 2 и въпреки че има доста бебета записани при нея съумява да обърне внимание на всеки с въпроси!
Подкрепям!  Peace
В момента сме при д - р Галина Маринова във "ВИВА", много съм доволна.Изключително любезна винаги, винаги ме консултира когато ми се наложи, не бърза с изписването на антибиотик.

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 14:18 от KaРмeНчеТо

# 451
  • Мнения: 92
ДОЦЕНТ ДОКТОР КАРЕН ДЖАМБАЗОВ-УНГ.,най -добрия доктор който си разбира от работата,много мил и разбран.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ДА ПОМАГА НА ХОРАТА.!!!

# 452
Искам да препоръчам доктор Х. КАБИР. Работи в Транспортна  болница , има и частен прием - кабинетът му е в търговския център Сани в Тракия. Страхотен  специалист, просто за мен няма по-добър!Той проследи цялата ми бременност, а също и родих при него.  Интересното е,  че когато  се яви проблем, даже и мъжът ми се допитва до него ! Гласувам  с две ръце за доктор КАБИР и ако случайно той попадне на тези редове  - БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО!
А за доктор Кабир-много жизнерадостен и приятен човек!
Иначе бременността ми я следеше доктор Георги Тотев и съм много доволна.(Работи в поликлиниката в Тракия).

# 453
  • Мнения: 313
Препоръчвам кожен лекар за Пловдив др. Антонина Чапанова. Има много добър подход и към деца. 

# 454
Здравейте,мами!!!Нова съм,но искам от все сърце да благодаря на Д-Р Параскев Цветков/онкохирург/ за грижите,вниманието и професионализма.Бях адски уплашена,негови колеги казаха,че може заболяването ми да е абсолютно безобидно,но може и да е най-лошото.Представяте ли си как се чувствах????Срещнах го в коридора,престраших се да го помоля за помощ и чудото стана-след 3 дни бях оперирана,резултата показа доброкачествено образувание.Той е внимателен,винаги усмихнат,не подминава никой,който го спре с въпрос или молба за помощ.Защо хората като него,или по-точно лекарите като него са толкова малко?

# 455
  • Мнения: 34
Аз си водя детето при д-р Христина Василева-педиатър от Поликлиниката до Понеделник пазара и съм много доволна.Тя е била още мой педиатър, запознава се с най-новите неща постоянно, изписва антибиотици само в краен случай, не се притеснява да препраща децата към специалисти при нужда.Тя също е и алерголог.Да не говорим че по всяко време ни приема и в къщи(естествено срещу 10 лв.),любезна,усмихната и винаги диагнозите й са били точни.Работи със здравната каса.

# 456
Искам да искажа своите благодарности към Д-р Георги Тотев-гинеколог в Тракия в поликлиниката и във Весела.
Много добър специалист-блогодарение на него се справих с кръвоизлив,звънях му по всяко време-много спокоен, уравновесен и внимателен.Препоръчвам го на всички!

# 457
Някой знае ли нещо за д-р Р.Кунчев-акушер гинеколог?!?

# 458
Аз искам да попитам за доктор Мерджанов .Не съм бременна и ми е рано за това,той само с бременни ли работи или може да се ходи и на профилактични прегледи?Защото гледам ,че вие сте ходили по време на бременност..Ако може само за профилактичен колкопари взима на преглед без направление?

# 459
  • Мнения: 1 230
Да, може да ходиш при Мерджанов и на профилактика (ако става въпрос за този в Кючюк Париж). Много добър специалист е.

# 460
Да, може да ходиш при Мерджанов и на профилактика (ако става въпрос за този в Кючюк Париж). Много добър специалист е.

Да за същия става въпрос.А колко пари е прегледа?

# 461
  • Мнения: 521
Аз съм много доволна от др Топалова-АГ сега работи в Селена много е мила и отзивчива

# 462
Някой знае ли нещо за д-р Р.Кунчев-акушер гинеколог?!?

НИКОЙ ЛИ НЕ ГО ЗНАЕ ТОЗИ ЛЕКАР ??????????? ЧЕ АЗ ХОДЯ ПРИ НЕГО И НЕЗНАЯ ДАЛИ И ЗАНАПРЕД ДА МУ СЕ ДОВЕРЯВАМ!!!!!!!!!!

# 463
  • Мнения: 1 230
Кажи къде работи - може така да стигнем до него...

# 464
Да за Д-р Крумов,ВМИ-Пловдив,за всички,които работят там. Stuck Out Tongue
   РАЗКОШЕН Е Heart Eyes Heart

Общи условия

Активация на акаунт