Новата брошурка на Nestle - за късното захранване

  • 981
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
За България е лъч светлина тази брошурка.
Аз имах една брошура на Нестле за захранването. Там се препоръчваше изключително късното захранване /първа храна 7-9 месец/ Което според мен също няма логика, освен ако не се касае за предразположени към алергии деца.
Но те си имат някаква цел, както винаги, да се пие по- дълго само мляко.
Иначе сложили за мостра една оризова каша със сухо мялко- хайде няма нужда, дето се казва...
Не ги харесвам никак, не купувам продуктите им за деца!

За портокаловия сок- тук цитруси не се препочръчват до годинка, но пък прасковите са посочени като един от първите плодове/ дори не след 6 мес, а направо за начинаещи/ и аз съм давала на бебето. След 8 месец и дадох и кайсии смесени с ябълка. Имам вяра на тукашната система Grinning

# 16
  • Мнения: 2 885
При изписването на Стефан на следващият ден идва педито у дома.
Говорим си кое-какво за детенце и ми изтърсва: "И да не вземеш да четеш д-р Спок 1:1 и да му дадеш портокалов сок сега!". Успокоих го, че макар и аз да съм гледана от майка ми по Спок /второто издание/, не вярвам за 30 години да не е мръднала медицината и крачка напред...Разбрахме се с поглед, дето се вика. Hug

# 17
  • Мнения: 64
Момичета,
Във връзка с късното захранване е моето питане. Можете ли да пуснете някаква друга брошурка, която наедно да "рекламира" и  кърменето, и късното захранване? Идеята ми е да се получи нещо като продължение на таблицата за кърменето, която Jade пусна преди време.

Общи условия

Активация на акаунт