Приятели за секс?

  • 44 897
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 130
На мен ми е странно защо се нарича "приятел" за секс , като "приятелството" заминава с все секса след това.
Иначе за справка може да се каже, че съм имала за кратко такова приятелче. Само че при нас тъпото беше, че си развалихме приятелството от детинство.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 370
Преди 1 година щях да кажа "Не, никога" И действително, не можех и да си го помисля. Обаче установих колко е готино - аз не желая да се обвързвам, той също, седя си вкъщи, той идва (нищо не ми коства), изч....ме се и кой откъдето е. Супер!
Факт обаче, че ако единият се влюби, ще е кофти. Ама ако изначално се знае...

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 14:55 от Светулчица

# 17
  • София
  • Мнения: 29 044
Ееее, Тонка, с такива приятели от детинство е доста рисково. Според мен, идеалният вариант е добър познат.

# 18
  • София
  • Мнения: 23 130
Ееее, Тонка, с такива приятели от детинство е доста рисково. Според мен, идеалният вариант е добър познат.
Рисково, определено. Ама като още от тийнове се появи тръпката. И в един момент се предадох с ясното съзнание, че не искам да си ставаме официални гаджета. И до днес никой от близките ни не знае, че съм била интимна с него, и то неведнъж или два пъти.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Не виждам нищо лошо в такива връзки. За мен има две задължителни условия:
1. И двамата да са напълно наясно, че връзката е такава;
2. Както и Мамасита спомена - да не се носят болести.


И аз съм на това мнение.

+1

П.П. И уточнението - да има пазене и от бременност, не само от болести. Въобще: разум, хигиена, пазене. Максимална дискретност. Не е изключена дори и романтика. Бонбони, вино, цветя, хубаво бельо, шоколад, ядки, кой каквото обича. Мили думи. Защо всичко да е животинско? Може да бъде и нежно, и страстно. Може да е единична забежка, може да е поредица. И не само мъже правят такива неща. Нито пък само самотници. Свят шарен - хора всякакви. Не съдете.

# 20
  • Мнения: 2 215
точно в подобна чуденка съм в момента Peace
само за секс сме се разбрали,обаче като се познавам ooooh!
от друга страна в момента за мен е опция,защото съм сама с дете на 2 години
той е ерген, но си търси друг тип момиче-за съжителство,брак и дете
ще видим какво ще излезе, тръгвам с идеята без никакви очаквания
за болестите- естествено ,че с презерватив Peace

# 21
  • Мнения: 6 365
1. На мен ми мирише на Ванко89
2. Интересно ми е на каква възраст се случват тия връзки. Тийн? Между 20 и 30 когато не искате обвързване? След 35, когато нещата и без това са малко безнадеждни?

Изобщо, ако жена е в такава връзка...нещо не е наред. Със сигурност може да се потруди да е в по-добра и задоволителна връзка.

# 22
  • Мнения: 6 365
точно в подобна чуденка съм в момента Peace
само за секс сме се разбрали,обаче като се познавам ooooh!
от друга страна в момента за мен е опция,защото съм сама с дете на 2 години
той е ерген, но си търси друг тип момиче-за съжителство,брак и дете
ще видим какво ще излезе, тръгвам с идеята без никакви очаквания
за болестите- естествено ,че с презерватив Peace

На теб не ти ли увря каменната глава? На тоя етап общо взето би трябвало да се пазиш сама от себе си и да не се миксираш още поне година-две с противниковия пол, докато ти се избистри концепцията. А ти тръгваш за "приятелство"...което е начин да те използват и ще ти краде от времето, освен от деня- ще ти краде и от годините.

О, и с презерватив не си защитена от болести.

Винаги трябва да се тръгва с идея. Иначе става като тия от Мастър Шеф, дето тръгват да готвят едно, минават на друго и накрая излиза буламач...

# 23
  • Мнения: 2 215
точно в подобна чуденка съм в момента Peace
само за секс сме се разбрали,обаче като се познавам ooooh!
от друга страна в момента за мен е опция,защото съм сама с дете на 2 години
той е ерген, но си търси друг тип момиче-за съжителство,брак и дете
ще видим какво ще излезе, тръгвам с идеята без никакви очаквания
за болестите- естествено ,че с презерватив Peace

На теб не ти ли увря каменната глава? На тоя етап общо взето би трябвало да се пазиш сама от себе си и да не се миксираш още поне година-две с противниковия пол, докато ти се избистри концепцията. А ти тръгваш за "приятелство"...което е начин да те използват и ще ти краде от времето, освен от деня- ще ти краде и от годините.

О, и с презерватив не си защитена от болести.

Винаги трябва да се тръгва с идея. Иначе става като тия от Мастър Шеф, дето тръгват да готвят едно, минават на друго и накрая излиза буламач...
Laughing явно не ми е  увряла
спорили сме много с теб, за себе си си права
аз не искам семейство повече обаче,но искам секс
с женени не ми се занимава по обясними причини Crazy

# 24
  • Мнения: 6 365
Камъчка, предполагам, че не искаш още един път провалено семейство, а не че не искаш такова въобще. И може би си мислиш, че е невъзможно да реализираш хубав сценарий. Затова се саботираш сама, като казваш- само това искам.

Осмели се да поискаш повече. Евтино се продаваш, за единия секс, който само ще ощетява детето ти откъм време и внимание (защото майка му пак ще скочи в драмите).

# 25
  • Мнения: 832
Сещам се за филма "Последно танго в Париж". Много е вероятно единият да хлътне.

# 26
  • София
  • Мнения: 29 044
Ееее, Тонка, с такива приятели от детинство е доста рисково. Според мен, идеалният вариант е добър познат.
Рисково, определено. Ама като още от тийнове се появи тръпката. И в един момент се предадох с ясното съзнание, че не искам да си ставаме официални гаджета. И до днес никой от близките ни не знае, че съм била интимна с него, и то неведнъж или два пъти.

При такава тръпка, предполагам че и аз нямаше много да мисля за евентуални последствия. Иначе аз малко по-късно бях на такава вълна - като студентка. Като се замисля, май няма връзка, за която да съжалявам, че съм започвала, не съм загубила нищо, само спечелих. Но и никой от тях не ми е бил близък приятел, бяхме само познати.

ПП Не че бяха много, де  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 215
Камъчка, предполагам, че не искаш още един път провалено семейство, а не че не искаш такова въобще. И може би си мислиш, че е невъзможно да реализираш хубав сценарий. Затова се саботираш сама, като казваш- само това искам.

Осмели се да поискаш повече. Евтино се продаваш, за единия секс, който само ще ощетява детето ти откъм време и внимание (защото майка му пак ще скочи в драмите).
Мамасита ценя мнението ти този път Peace
наистина незная какво искам
но съгласи се 2 години без секс е кофти тръпка
не се продавам евтино
незная какво искам за да го поискам, но на този етап сериозни отнощения не ща
а иначе с  детето си съм 24 часа, не виждам един час седмично моя липса какво ще го ощети
виж кисела майка е по лощия вариант Laughing

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 16:50 от камъчка

# 28
  • Мнения: 6 365
Изобщо, при "приятели за секс" нито има приятелство, нито е секс като секс. Като морското свинче...

# 29
  • Мнения: 2 215
Изобщо, при "приятели за секс" нито има приятелство, нито е секс като секс. Като морското свинче...


звучи и като- кучето ми умря, но искам да го задържим hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт