Приятели за секс?

  • 44 933
  • 373
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 365
Главната идея на темата е дали един млад мъж може да не харчи за бензин, цветя, пък ако може да не се мори да сваля и впечатлява, а мадамата да му идва за секс на крака и после да си ходи без допълнителни изисквания:)

# 31
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Според мен има нещо много нездраво в цялата тази работа "приятели за секс".

Някак смятам, че този вид връзка е измислена от мъжа за мъжа, докато жената бива, волю-неволю, въвлечена в нея, като и е "забранено" да има особени очаквания, но тя все пак, съзнателно или подсъзнателно, си таи там някаква надежда за един различен развой на събитията, а същевременно се самозаблуждава, че наистина е на една вълна с мъжа.

Разбира се, има и изключения. Подобен сценарий може да работи успешно при нимфоманки (които едва ли се ринат с лопата), при застаряващи, преуспели жени или пък при експериментиращи младежи. Но и тук едва ли случаите са много.

Като цяло на такъв тип взаимоотношения обикновено се съгласяват жени, които желаят нормална връзка, но или не могат да определят и отсеят точно какво искат, или са се отчаяли и уморили към съответния момент, което пак води към първото, или просто са направили грешка при избора си на мъж в конкретния случай.

# 32
  • Мнения: 12 473


Какво е мнението ви за този вид връзки и бихте ли се съгласили на такава?

Имала съм, много си ми беше добре към онзи период.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 017
И аз съм имала  и ми беше чудесно, приключи съвсем нормално.

# 34
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 352
Сладур,  ooooh! тук ли търсиш приятелче за секс?

Той търси и в тийна, ама там не го огрея май... Laughing

# 35
  • Мнения: 5 508
Около година имах такива отношения с приятел. Ако не беше заминал да работи в чужбина със сигурност щеше да продължи още, защото и двамата не искахме да започваме нова, сериозна връзка, но пък физическото ни привличане беше адски силно, а секса - уникален. За протокола все още сме в добри приятелски отношения, също както и преди.
И не, не съм нимфоманка, не съм грозна, не съм страдала от липса на мъжко внимание, нямам психически отклонения и т.н. Просто бях приключила дълга връзка и не исках да започвам нова.
Между другото преди всичко това да започне си имаше флирт, свалка и всичко останало, което се среща и при "нормалните връзки" (към 4 месеца продължиха ако е от значение). И цветя съм получавала, и от нас ме е взимал, и ме е прибирал, и в тях съм оставала да спя, когато поискам ... И закуска в леглото сме си правили, и в една компания бяхме та се виждахме често.
Само не знам защо има хора, които още смятат, че в подобни връзки всичко трябва да се свежда до единия животински секс без ласки, без свалки, без изненади и т.н. Сигурно смятате и че задължително партньорите мислят само за собственото си удоволствие, без да се интересуват от случващото се с другия hahaha
Вярно, има и такива връзки, но по мои наблюдения са все по-рядко.

# 36
  • Мнения: 45
Сладур,  ooooh! тук ли търсиш приятелче за секс?

Той търси и в тийна, ама там не го огрея май... Laughing
Ами търся на много места какво лошо има човек да търси? Ако не търсиш е повече от сигурно, че няма и да намериш! А ти продължавай да се подиграваш на чуждото нещастие не виждам нещо забавно в това!  Wink

# 37
  • Мнения: 1 793
Според мен това описаното от Зизу е необвързваща (не-сериозна) връзка, не е точно "приятели за секс".

# 38
  • Мнения: 45
Сигурно смятате и че задължително партньорите мислят само за собственото си удоволствие, без да се интересуват от случващото се с другия hahaha
Защо смяташ, че партньорите не се интересуват от случващото се с другия? Може и да има и такива хора знам ли, ама аз примерно много държа партньорката ми да остане доволна и задоволена от цялата работа, а не само на мен да ми е кеф! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 650
Ама ти верно ли си търсиш приятелчета за секс в мамата Cry Аз мислех че темата е принципно поставена, да се имам и  чукчата  Laughing Бе толкова ли изпаднаха мъжовете Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 5 508
Според мен това описаното от Зизу е необвързваща (не-сериозна) връзка, не е точно "приятели за секс".
За мен двете неща са еднакви. В нашия случай всеки е бил свободен да се среща с други хора, просто не сме го поискали Peace При една неангажираща връзка случващото се е същото. Поне аз така виждам нещата Peace

Сигурно смятате и че задължително партньорите мислят само за собственото си удоволствие, без да се интересуват от случващото се с другия hahaha
Защо смяташ, че партньорите не се интересуват от случващото се с другия? Може и да има и такива хора знам ли, ама аз примерно много държа партньорката ми да остане доволна и задоволена от цялата работа, а не само на мен да ми е кеф! Simple Smile
Не четеш внимателно. Това го казвам, защото от някои коментари стана ясно, че за част от хората тук подобни връзки са само "задоволяване на нечии нагон" Simple Smile
За мен не е било така и мисля, че се подразбира от първата част от поста ми Simple Smile

# 41
  • Мнения: 45
Ама ти верно ли си търсиш приятелчета за секс в мамата Cry Аз мислех че темата е принципно поставена, да се имам и  чукчата  Laughing Бе толкова ли изпаднаха мъжовете Rolling Eyes

А какво значение има къде го търсиш? Важното е да търсиш нали? А по темата може и само да изказвате мнения то е поставено както с цел за търсене също и за цел изказване на лично мнение и опит по темата! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 5 508
Не, че нещо, но за подобно търсене се използва реалния свят, извън интернет. Ако пък си асоциален или трудно контактуваш с хората очи в очи - гепиме.ком, аха.бг и другите производни сайтове.
Все пак в подобен форум едва ли някоя ще откликне на желанията ти.
Иначе темата и чуждите мнения са интересни, така че поне има някаква полза от нея Simple Smile

# 43
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Зизу, твоето преживяване звучи много хубаво, но тогава сигурно си била на 20-25 години.

# 44
  • Мнения: 45
Не, че нещо, но за подобно търсене се използва реалния свят, извън интернет. Ако пък си асоциален или трудно контактуваш с хората очи в очи - гепиме.ком, аха.бг и другите производни сайтове.
Все пак в подобен форум едва ли някоя ще откликне на желанията ти.
Иначе темата и чуждите мнения са интересни, така че поне има някаква полза от нея Simple Smile

Гепиме е сайт за обяви, в аха нещо ми повредиха профила и постоянно ми се изтриват снимките, иначе имам и регистрация и в други сайтове не си мисли, че търся само тук, но на колкото повече места търсиш шанса е по-голям! До някъде може да се каже, че съм асоциален, ако не се познавам с човека ми е сложно да го заговоря, ако се познаваме примерно вече не се притеснявам особено. Да мненията са интересни нека поне има полза от темата ми! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт