баща неизвестен

  • 6 315
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 396
Нез
 Нима има нещо по-прекрасно от детската прегръдка? Нима има по-сладка дума от "Мама"? Нима има по-обично същество от собствената ти рожба? Нима има по-глупава причина да се откажеш от всичко това поради липсата на "баща"? Не бащата прави семейството!!! То ако беше така, какво биха правили всички разведени мами, които си гледат децата без татковци...... връщат лентата назад ли????? newsm78
Роди си детенцето и си го гледй с много любов и здраве!!!
Относно името..... Thinking ако си Виолета, значи корена би трябвало да е Вио..... ами Вионев или Виолев?
Успех!
  bouquet

# 46
  • Мнения: X
Офф:
Е добре де, а да пуснем друга тема мила мамо МОФ , в която да коментираме кой как и защо е станал самотен родител, защото тук в нашия форум също светът е шарен - едва ли има истории една с една еднаква - т.е. причините поради които жената/забележете/ гледа сама детето си са разнообразни, а темата не поставяше въпроса трябва ли да забременея, а защо така , а как и какво е редно да бъде - фактът е факт и мацката пита за името на детето си и някои други допълнителни малки въпросчета.
За името - ми избери го от твоето име, хващаш корена и правиш име КАКВОТО НА ТЕБ ТИ ХАРЕСВА и в това отношение си облагодетелствана - моят син е Петров и никой не ме е питал харесва ли ми или не ми харесва да се казва като редник..... при теб има избор и това е важно. Ти и само ти мила ще решиш как да се казва детето ти!!!! И това ако не е свобода, здраве.
Ако толкова сме в проблем  Wink да разделим форума на подфоруми - забременели от неизвестен, забременели от съпруга си, забременели от чужд съпруг.. забременели от бащата който след дълги години хванал друга.. а или от бащата който след дълги години просто разлюбил майката. И всяка от нас да си пише в отделния си неин подфорум.
А аз като съм забременяла от собствения си съпруг тиквен медал ли ще получа.  newsm78

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 18:00 от Анонимен

# 47
  • Мнения: 934
Ама много ви се кефя. Само малък пример, че не четете а и не вдявате какво ви се говори (а и да ви помогна):
"моето първо име, което ще стане бащино е от типа на Виолета и не върви за бащино" Това значи че тя не е Виолета. Е сега вече чао.

Хаиде ти си отвори очите

За името - ми избери го от твоето име, хващаш корена и правиш име КАКВОТО НА ТЕБ ТИ ХАРЕСВА

Относно името..... Thinking ако си Виолета, значи корена би трябвало да е Вио..... ами Вионев или Виолев?
Успех!  bouquet

За съжаление ти ще трябва да избираш име което да е корен от твоито име.


Според мен с малко изменение в името можеш да слжиш твоето собствено.

# 48
  • Мнения: 1 327
nez, ако искаш ми пиши на лични!
поздрави за смелото решение, което си взела!

# 49
  • Мнения: X
MegiX, бе мъжът ти да не кръшка бе маце  Joy
Иначе ми идват и други неща наум какво точно правиш в нашия форум...
Вместо ние да сме озлобени недо....... , то семейните ставали такива. Е, да благодарим на ексовете, че ни лишиха от присъствие и от възможността да се смарангясаме съвсем.

# 50
  • Мнения: 918
MegiX, да не би ти да си съпругата Thinking

# 51
Не, аз съм съпругата. За какво става въпрос?

# 52
  • Мнения: 1 023
Не, аз съм съпругата. За какво става въпрос?


 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing - баси и веселяшкия форум се случи този! Laughing Laughing Laughing
а, честито!
дели на плюс едно. Money

милк - предлага следващото включване да бъде подписано от "съпруга"

# 53
  • Мнения: 583
Не, аз съм съпругата. За какво става въпрос?

момичета, да не отговаряме на подобен род провокации!уважение към всички съпруги, самотни майки и всички останали жени! Peaceтук сме да си помагаме! Hug

# 54
  • Мнения: 1 023
момичета, да не отговаряме на подобен род провокации!уважение към всички съпруги, самотни майки и всички останали жени! Peaceтук сме да си помагаме! Hug

лоли, извинявам се.
не много обаче. Embarassed

милк - нема си делне горния пост - защото относно безотговорните ни бегачи на дълги разстояния в категория сериен осеменител, не поемам аз отговорност за действията им и последствията спрямо други, а само мойте си и спрямо моето си дете.

# 55
  • Мнения: 583
момичета, да не отговаряме на подобен род провокации!уважение към всички съпруги, самотни майки и всички останали жени! Peaceтук сме да си помагаме! Hug

лоли, извинявам се.
не много обаче. Embarassed

милк - нема си делне горния пост - защото относно безотговорните ни бегачи на дълги разстояния в категория сериен осеменител, не поемам аз отговорност за действията им и последствията спрямо други, а само мойте си и спрямо моето си дете.

съгласана! Peace

# 56
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз съм един неприятен и много прагматичен човек. Въобще няма да коментирам редно ли и е или не и пр, и пр.
Ако детето е с баща неизвестен, то няма право да предявява  нещо към евентуалното наследство от известния си баща? Или има такива права?
Защото ако губи правото си, де да знам, може да е по-удачно да е с името на бащата.
Знам, че отплесквам разговора, но това си мисля са важни неща, които не бива да бъдат пренебрегвани.

# 57
  • Мнения: 1 023
от морална гледна точка няма. но пък за к'ъв ли морал може въобще да става дума тук?!
в други светове с доказване на бащинство и по закон може да предяви.
по-по-горният ми пост е шега, ако може така да се каже.
и според това което, чета тук, никоя, ама никоя жена-майка няма претенции за онаслядяване. а по-скоро гаранции, че няма "другата страна", да реши да припознава генетичните си разклонения в някой светъл ден. щото семейния кодекс се е погрижил за "бащата", за разлика от майката.

милк - толкоз.

# 58
Бе, темичката ви е интересна. Ама нещо губя нишката, че тук децата дундуркам. То и аз смятам да се разпиша някой път тук при вас. че мъжо напоследък все закъснева. Много работи човека, начи. За некви 9 месечни планове разправа. Ама аз кат съм си проста, не отбирам мноо.

# 59
  • Мнения: 1 425
....Ако детето е с баща неизвестен, то няма право да предявява  нещо към евентуалното наследство от известния си баща? Или има такива права? ...
Детето има право да заведе иск за установяване на произход до 3 години от навършване на пълнолетие, а майката - до 3 години след раждането. (СК чл.41).  Ако детето бъде признато за негово по съдебен път то има право на равен дял от наследството заедно с всички други наследници.

Общи условия

Активация на акаунт