Звездни компромати- 244 част

  • 68 792
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 17 546
В случая е от самолюбие. Вижте ме: красива съм, секси съм, страхотна мацка съм и нашите са богати... Визитка един вид. Wink

# 751
  • Мнения: 5 229
Шушон, кой живее в къща за 5 милиона, Сиракови ли?

# 752
  • Мнения: 147
Нямам думи от наглостта на Калина Паскалева. Да разказва публично за трагедията на младо семейство, което според нея сварило детето си.  #2gunfire http://big5.bg/scandal/item/3662-kalina-paskaleva-bolna-ot-spin.html

# 753
  • Мнения: 6 417
Сиракови си продаваха къщата за някакви милиони-3-4-5. Не помня точно колко. Къщата беше обявена в сайтове за имоти дълго време.

# 754
  • Мнения: 4 291
Нямам думи от наглостта на Калина Паскалева. Да разказва публично за трагедията на младо семейство, което според нея сварило детето си.  #2gunfire http://big5.bg/scandal/item/3662-kalina-paskaleva-bolna-ot-spin.html
аз пък не вярвам на ''статията''.

# 755
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Нямам думи от наглостта на Калина Паскалева. Да разказва публично за трагедията на младо семейство, което според нея сварило детето си.  #2gunfire http://big5.bg/scandal/item/3662-kalina-paskaleva-bolna-ot-spin.html

Извинявай, но ако това, което разказва Калина е истина, хич не е за жалене семейството

# 756
  • Мнения: 7 190
Жената с чантата Dior е председател на някаква организация на жените предприемачи в България.
Винаги е с подобна прическа и облекло, а в чантите й не съм се заглеждала никога, та не мога да сравня.

# 757
  • Мнения: 147
Ами то тя откъде знае-да не би да е била там по време на инцидента? А и за нея като са написали че е болна от СПИН как се е почувствала като го е прочела? Без доказателства не може да се разказват подобни истории.

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако не се лъжа тази Калина май ще е гост утре при Люба Кулезич. Като цяло поведението й е много смотано. Не се ли замисля, че могат да я подведат под отговорност, както и другите замесени в цялата история. Все пак е узнала за извършване на престъпление и си е замълчала. Ако ще говори, да говори. Явно си прави ПР. Колкото по-скандално, толкова по-добре  Tired

# 759
  • Мнения: 2 592
Ох, по принцип не говоря така и гледам да спазвам добрия тон, но .... тази Калина е рядко тъпо парче  Confused

# 760
  • Мнения: 6 417
Писателката с една книга си е направила блог "Дневникът на Калина". Сигурно единствената й читателка е майка й.

# 761
  • Мнения: 19 221
Ако не се лъжа тази Калина май ще е гост утре при Люба Кулезич. Като цяло поведението й е много смотано. Не се ли замисля, че могат да я подведат под отговорност, както и другите замесени в цялата история. Все пак е узнала за извършване на престъпление и си е замълчала. Ако ще говори, да говори. Явно си прави ПР. Колкото по-скандално, толкова по-добре  Tired

Има ѝ нещо на тази Калина. Някакво двуличие, ама съчетано с дебилизъм. Написа книга (или поне под нейното име като автор излезе), в която нескопосано извади някакви кирливи ризи, къде истина, къде слухове, после тръгна да чисти имидж в Брадъра и да укорява Петя Буюклиева как можело така да изважда кирливите ризи и да петни имиджа на колегите си и познатите си, а тя преди това на достатъчно колежки-курволетки е извадила кирливите ризи. Сега пак вади. Трябва да ѝ пуснат записа от ВИП Брадър как се възмущаваше. Напълно си заслужава да пуснат слух, че е болна и от Ебола даже.

# 762
  • Мнения: 1 762
Иска да е известно момичето,  точно с какво изглежда няма значение. Rolling Eyes тя какво ли и притежава-к*рвенска биография и тъпота в излишък

# 763
  • Мнения: 17 546
Жената с чантата Dior е председател на някаква организация на жените предприемачи в България.
Винаги е с подобна прическа и облекло, а в чантите й не съм се заглеждала никога, та не мога да сравня.
Да, била Мариана Печеян - видна реститутка. Е, чантата и вероятно е оригинален Диор. Laughing Но си живее в 19-ти век...

# 764
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Иска да е известно момичето,  точно с какво изглежда няма значение. Rolling Eyes
Да не стане известна и на прокуратурата, защото това, което разправя, си плаче за наказателно преследване. Да не се окаже, че ще трябва се обяснява не в медиите, а в следствието.

Общи условия

Активация на акаунт