Всичко за всички марки гел лакове - 7

  • 117 639
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 352
Може, преди топ лака.

# 31
  • Мнения: 255
Здравейте! Наскоро започнах да се интересувам от тези гел лакове и разбрах, че за да се нанесе трябва да се сложи предварително база за гел лак ако ще е на естествен нокът, но не ми стана ясно въпросните гел лакове могат ли да се нанасят върху изградени с uv гел нокти и ако може как става и как се сваля после?
Благодаря предварително  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 639
Здравейте! Наскоро започнах да се интересувам от тези гел лакове и разбрах, че за да се нанесе трябва да се сложи предварително база за гел лак ако ще е на естествен нокът, но не ми стана ясно въпросните гел лакове могат ли да се нанасят върху изградени с uv гел нокти и ако може как става и как се сваля после?
Благодаря предварително  Simple Smile
Върху гел за предпочитане се матира гела първо,то и без това за да се оформя нокътя се пили с пилата и матира и директно се слага цвят гел лак и се запечатва после с ув топ лак,това е,база върху гел не се слага,съвсем проста процедура Simple Smile Гел лак върху гел се сваля само с пилене.

# 33
  • Мнения: 556
Bluesky gel polish 546, 501, Pink My Valentine


Bluesky gel polish QXG109, 501, 518


Bluesky gel polish 907 'Frozen Palace', BLZ10


Bluesky gel polish 909 'Lolipop', 'Pink My Valentine'

Последна редакция: чт, 30 апр 2015, 09:19 от Radi D.

# 34
  • Мнения: 255
Lion_Dess Благодаря за точния отговор Hug    Radi D. Страхотни творения  newsm74

# 35
  • Мнения: 321
Bluesky gel polish 546, 501, Pink My Valentine


Bluesky gel polish QXG109, 501, 518


Bluesky gel polish 907 'Frozen Palace', BLZ10


Bluesky gel polish 909 'Lollipop', 'Pink My Valentine'

Ох, уникални са!  Crazy
Някой го беше споменал назад в темите, да го кажа и аз - Ради, по твоите снимки се ориентирам и си харесвам кои да бъдат следващите цветове, които да си взема. Скоро мъжът ми може да ме изгони от в къщи  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 556
Много ви благодаря, момичета!  bouquet

...
Ох, уникални са!  Crazy
Някой го беше споменал назад в темите, да го кажа и аз - Ради, по твоите снимки се ориентирам и си харесвам кои да бъдат следващите цветове, които да си взема. Скоро мъжът ми може да ме изгони от в къщи  Mr. Green
Радвам се, че съм ви полезна, но се надявам да не ставам причина за семейни раздори Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 352
Аз с един леко страничен въпрос - ползвате ли електрическа пила за маникюр и педикюр. Загледах тази от Лидл на Силвър крест, вие какви ползвате?

# 38
  • Мнения: 113
И аз си избирам лаковете по снимките на Ради  Hug
Чудех се дали може да се налакирам само с база и върху нея топ на bluesky, а отгоре да си се лакирам с обикновен лак. Мисля, че ще издържа повече, но не знам дали може топа направо върху базата?
И ако си правя рисунки с обикновен лак преди топа - трябва да чакам да изсъхне лака преди топа нали? И маха ли се лепкавия слой на цвета преди рисуване или не?

# 39
  • Мнения: 2 352
Според мен трябва да сложиш лака преди топ гел лака, естествено след като изсъхне. След топ лака според мен не се слага друго. Аз лично си махам лепкавия слой преди рисуване, то просто няма как да рисуваш иначе, отделно се заглажда с пила и оформя нокъта преди рисуване, така че не виждам как ще го направиш без да махнеш лепкавия слой.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте   bouquet,купих комплекта за дом.употреба с лакове А045 ,А060 и N25.
Не открих аналог на wildefire  Confused ако го купя мога ли да го ползвам с базата и топа на блускай?
Ради, изящество са твоите маникюри.
ПиПеЛолита  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 217
Здравейте   bouquet,купих комплекта за дом.употреба с лакове А045 ,А060 и N25.
Не открих аналог на wildefire  Confused ако го купя мога ли да го ползвам с базата и топа на блускай?
Ради, изящество са твоите маникюри.
ПиПеЛолита  Heart Eyes
Направила си добър избор с А045,много го харесвам. Да,можеш да ги използваш заедно,но ще събереш няколко все червени цветове

Последна редакция: чт, 30 апр 2015, 23:10 от tara1991

# 42
  • Down south
  • Мнения: 7 680
 
Цитат
author=Radi D. link=topic=841207.msg30715045#msg30715045 date=1430331776]
Bluesky gel polish 546, 501, Pink My Valentine

Обаожавам френски маникюр, този е изключително атрактивен.
Чак ми се прииска да дойда в България и да те намеря, и посетя, Radi D  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ,лакната с А60 но го повторих 3 пъти,нямах проблем с нанасянето,сега ще видим на издражливост как съм се справила  Embarassed Обаче пекох в лампата сърце лед.В комплекта нали има 36вт на копчето има 1и 2 степен,когато включа втора няма разлика,нещо не виждам или е така?
 ЧерЕн_ШокоЛад ще го погледна.

# 44
  • Мнения: 556
Daylily благодаря!  bouquet

Bluesky gel polish 509, 504


Bluesky gel polish 597, 602


Bluesky gel polish 518, Bluesky UV&LED paint 03- red


Bluesky gel polish D14, 518, 504, Bluesky UV&LED paint 03- red

Общи условия

Активация на акаунт