Бебе е в тежко състояние след инцидент в болница

  • 251 593
  • 5 353
  •   1
Отговори
# 585
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Болна съм! Не мога да спра да рева, след като гледах клипа. Просто не знам, какъв човек трябва да си, че да посегнеш на толкова беззащитно създание? Бих я излежала, честна дума. Лошо ми е, много ми е лошо...

# 586
  • Мнения: 10 996
родих преди няколко месеца, бебето не беше при мен, защото нямаше свободни вип стаи. Дали бият така навсякъде бебета?Моето е от кротките, не е ревлив? Гледах малко от клипа - аз пък съм доволна че го качиха, преди да гледам клипа по скоро я оправдавах с тежък живот, сега виждам че е отиграно и не е било единичен случай. Дано направят навсякъде в болниците бебета да бъдат непрекъснато с майките си, явно не можеш да се довериш на никого в този живот.

# 587
  • Мнения: 6 417
Видеозаписът е даден не от следствието, а от колеги на акушерката. Мотивът им бил, че се опасявали от потулване на цялата информация. Според мен е продаден.

# 588
  • Мнения: X
Помните ли децата в Могилино? Жестокостта на хора, грижещи се за най-беззащитните, понякога е потресаваща. Необяснимо ми е защо е така. Все едно системата сама ражда чудовища.

# 589
  • Мнения: 48 014
Отдавна е измислено...бебето при майката или със стъклена преграда. Да се въведе във всички болници и толкоз

# 590
  • Мнения: 5 215
Дано не се крият клипове,  дано не се скриват побои над бебета, дано се спре с биенето на бебета, което е нещо едва ли не нормално. Дано акушерките започнат да се отнасят с внимание и нежност към поверените им беззащитни бебета.
Дано общественият интерес е достатъчно голям и се направят промени - примерно да се сложат камери и затегнат контрола навсякъде.

# 591
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Вярно ли е, че тази не се признава за виновна?!  #2gunfire

# 592
  • Мнения: 87
Изгледах някаква част от клипа, тъй като все още не мога да събера смелост да изгледам целия.
Никакъв гняв не виждам в акушерката, напротив  тя хладнокръвно садистично и съзнателно пребива бебето, с поведение на рутинен и закоравял бияч .
Определено силно садистична натура.Според мен не го прави за първи път, а това е било нейна редовна практика през годините.Бие беззащитните.Предимно бебета. Но съм сигурна, че така би била и възрастни хора, и инвалиди.

Мисля, че прокуратурата трябва да изгледа всички записи, когато тази жена е била дежурна - при всички случаи тя е правела това редовно, личат си отработените движения, рутината, като този път е прекалила.

За тази акушерка мисля, че трябва специално да се върне смъртното наказание - разстрел за тази гад.


А за детенцето дано въпреки всичко бъде добре, това се моля с цялата си душа и сърце.

# 593
  • Мнения: 10 996
Там където раждах бебета бяха в стъклена преграда и си имаше денонощен достъп до тях, аз си ходех редовно да наглеждам едни недоносени близнаци - беше ми интересно, но в Шейново където родих първото си дете въобще нямаше достъп до бебетата. Обаче никога не ми е хрумвало, че ги бият - едва сега от този случай разбирам че е практика.

# 594
  • Мнения: 304
Ако го е правила и с други бебета и се установи на камерите в Софиямед, незабавно трябва да бъдат уведомени родителите. Тъй като могат да бъдат предотвратени тежки последствия за децата. Това удряне по главата се учудвам как бебето е още живо.

# 595
  • Мнения: 2 222
Спомням си като родих големия ми син в една от първите частни клиники в София преди почти 15 години. Лекарите постоянно се караха с охраната и акушерките, че може да бъде откраднато някое бебе  ooooh! Долу охраната спи, без да е обезопасен входа, горе акушерката дежурната спи, бебетата лежат отделно от майките в една стая.... Мислех, че това е върха на кошмарите на току-що родила жена... Не ми е минало и през ум друго  Sad

# 596
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Вярно ли е, че тази не се признава за виновна?!  #2gunfire


Признала се е. Кел файда.  Tired

# 597
  • Другата България
  • Мнения: 37 591
Изгледах клипа.
По-добре да не бях.
Абсолютно сигурна съм, че тази жена е моментно превъртяла от стрес, преумора или каквото и да е било друго. Гледах я как обгрижваше другите бебета, нишо общо с поведението ѝ към точно това невинно същество, чието провинение е било единствено това, че плаче.
Болно общество, болна нация . Но то при болна държава какво друго да очакваш? Не съм сигурна правилно ли чух, но я грози само лишаване от права за 3 години? Нищо друго?

# 598
  • Мнения: 1 262
Офф и аз и двете родих в Шейново. Надявам се, че тази жена е прецедент, а не обща практика на всички акушерки  Sad

# 599
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не съм сигурна правилно ли чух, но я грози само лишаване от права за 3 години? Нищо друго?

И аз това прочетох, но нещо се говори за опит за убийство. Максимална присъда трябва тука, кви права, кви пет лева? Това е жестокост, която не ми я побира акъла.

Общи условия

Активация на акаунт