Идват ли детските GP-та в къщи, когато децата са болни?

  • 2 153
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 400
Да бе! Идват и още как?!?  Crazy
Ето как точно - малката - на 20 дни, каката на 3 години, а аз - със абцес на едната сливица и на инжекции. "Каката" вдига 39 Т, звъня на пожар, обяснявам доколкото мога каква е ситуацията вкъщи и я моля да дойде. Идва след 3 часа, оглежда се и пита - къде е малката? А тя лежи до мен !! #Crazy И коментара - аааа, аз ако знаех , че е за голямата ви дъщеря- въобще нямаше да дойда! Tired Щото разбирате ли - тя била вече на 3 години, "голяма" е и какво като имала 39 Т при положение, че имаме болен от ангина вкъщи.... Нямам думи!
Мъжа ми я изгони, отиде, доведе друга педиатърка и от тогава та до ден днешен си ходим само на частно при една и съща докторка. Тя им е лекуващ лекар. Тея джипита ли са какви са - да си гледат работата. Не стъпвам!

# 16
  • Мнения: 251
Нашата идва винаги, когато има нужда. Преглежда я безплатно. Когато се наложи дъщеря ми да постъпи в болница, дойде с нас и изчака докато ни приемат. Голям жест.   bouquet
Много съм доволна от нея и благодарна!

# 17
  • Мнения: 403
Нашият педиатър винаги е идвал когато се е налагало, даже в извън работно време. Сигурно си зависи от човека.

# 18
  • Мнения: 1 393
Според мен зависи от човека,защото нашата лекарка винаги идва,а и ми звъни по мобилния да пита как е детето,което за мен е от голямо значение,защото проявява нужното внимание   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 214
Идва , когато детето е с температура  или предполагам ако се разболее от заразна болест каквато е шарката също ще дойде.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да, разбира се, че идва.

# 21
  • Мнения: 1 489
Само два пъти ми се е налагало и е идвала.Веднъж беше някакъв празник и й се обадих,а тя каза,че не може да дойде,защото очаква телефонен разговор с дъщеря й в чужбина,но може ние да отиден в тях.И там ни прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт