КАНАДскА пролетно-лятна тема 58

  • 95 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Лалета и кокичета сега се садят докато не е стегнала почвата, фрезиите не издържат на студа според мен затова най-добре в саксия в къщи на пролет (понякога на опаковката има календар отзад как се сади вътре и вън растението).

Успех на учениците и от мен!

Както сте се засилили може и да изпишем темата до хелуин.

# 676
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Па кат каза Хелоуин  Laughing Аз нали съм мераклийка, понеже тази година за първи път ще раздаваме бонбони  Grinning Купих едни малки торбички за лакомства от доларама ама чак после се замислих как се затварят тия торбички? Те са толкова мини, едва ли ще мога да ги вържа? Вие по колко порции лакомства приготвяте? Мисля да накупя всичко още от сега, че да не търча в последният момент после.
В доларамата също видях пролетни цветя на грудки - някой купувал ли е от тях - никнат ли или са боклук?

Галче, зюмбюлите са ми най-любимите цветя, май ще си купя още 1-2 пакетчета тогава  Grinning

# 677
  • Мнения: 138
Привет и от мен,
Купувам similac go & grow мисля беше. Моята цокалка не пиеше мострите, които получавах, дали самата формула или биберона - не знам, отказваше. Мина време, купих симилака за проба, засука.
И тук имаме ученик предучилищна, с голямо желание ходи. И да ми е жив и здрав мъжа, че му приготвя lunch box-a Wink
Аз на дърти години пак студентка станах, но ми е интересно
За количката - и двете колички са ми втора употреба, едната големи гуми за тичане и сняг, другата тип чадър, лека и мобилна.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2016, 00:00 от ~milly~

# 678
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
как се затварят тия торбички? Вие по колко порции лакомства приготвяте?

В кутиите с найлонови пликчета за кухнята има едни телчета аз ги събирам през годината щото не ги ползвам и като дойде хелуин ги пускам в действие за завръзване на пликчетата. Обичайно правя 150 пликчета и имам допълнително насипни бонбони в резерва (от моделите, които ние харесваме та ако изостанат да си ги ядем с кеф).

# 679
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Малиии, че сте се разписали...Може да я свършим скоро тази тема.

При нас шоуто е на макс: кака колежанка, батко гимназист и първокласник, имам си от всичко.

Тази година за първи път се връщам в училище, в което съм работила преди (по покана от директорката) и не съм "новата", дето тепърва открива топлата вода. Доста по спокойно ми е, защото имам доста от нещата, знам кое къде е и как става. Лошото е, че може би ще съм до края на януари там и после пак трябва да търся.

Още не мога да се настроя да мисля за Хелоуийн, може би, защото имаме 3 рождени дни преди него, а за Аксион дьо грас така ми се ходи до щатите... Thinking

Успешна и безаварийна учебна година на всички  Praynig Peace

# 680
  • Мнения: 753
Благодаря за отговорите за цветята, ще бодна няколко грудки да видим...а има ли някакви особености - кои цветя с кои се понасят или не понасят?

# 681
  • Мнения: 5 259
За количката - и двете колички са ми втора употреба, едната големи гуми за тичане и сняг, другата тип чадър, лека и мобилна.
Мерси много. А къде мога да видя обяви за втора употреба?

# 682
# 683
  • Мнения: 21
loveisyou, по въпроса за млякото не мога да ти бъда много полезна, тъй като сме карали само на кърма и в БГ, и тук. Ние пристигнахме в Монреал с бебе на 9 месеца и вече бяхме на тема заханване. Общото ми впечатление е, че тук има доста по-малък избор от млека, пюрета и каши за захранване от БГ, така че съвета ми е да си вземеш поне няколко опаковки от това, което бебчето ти харесва. Не знам защо, но например има Милупа, но не цялата гама, а само някои от кашите, докато в случайно Фармапри в Онтарио ги имаше всичките. Лек път и успех с адаптацията!
Имам и едно въпросче към мамите на ученици в Онтарио - наскоро четох статия за някакъв предмет "Секс образование", има ли наистина такъв и ако да от кой клас започва да се преподава в училищата?
Поздрави,
П.С. Извинявам се, малко допълнение. Тук на пюренцата им казват пауч и от тях има избор, дъщеря ми например си харесваше марката Lovechild.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2016, 17:30 от Li-

# 684
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, моля за референции за кожен лекар в района на Монреал. От 1 година чакаме, онзи ден се обадих в клиниката да видя на къде са нещата и се оказва че докторката, за която чакаме вече изобщо не практикува. Sad А междувременно, проблемът се задълбочи.

# 685
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Оф, знам, че за кожни най-много се чака. То и аз съм за там, ама още се помайвам. Та ако каже някой и на мен ще ми е интересно. Не може ли личният ви лекар да ви даде направление за някой кожен? Чувала съм, че така се прави обикновено. Thinking

# 686
  • Canada
  • Мнения: 649
Оф, знам, че за кожни най-много се чака. То и аз съм за там, ама още се помайвам. Та ако каже някой и на мен ще ми е интересно. Не може ли личният ви лекар да ви даде направление за някой кожен? Чувала съм, че така се прави обикновено. Thinking
Ами той личния лекар ни даде направление именно за тази докторка. Но сега трябва да търсим друг. Sad

# 687
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ние дори и личен лекар нямаме Sad

За млякото - ние ползваме Симилак, ползвали сме и Енфамил - второто е по-добро за кърмачета. Имам доста талони за Нестле, но нещо не го харесва толкова. Аз се надявам споко да го махаме това мляко, че ми писна да ставаме по нощите Sad Колички купихме от кижижи, на зимната й се спука гумата, още чакам ММ да я залепи hahaha

ние се върнахме на училище, някои на градина. Тази година ми е последна и да го взимам този сертификат, после май ще си почина малко с работа Mr. Green А баткото е в първи глас, тази седмица съм на учителска среща bowuu Имат английски за първи път и е много въодушевен, не че си спомня думите като го питам, ама ги различава във филми. Чакам да ни дават вече домашни с него и се чудя как ще го организираме да учи.

Тарилилей, къде викаш да ти идем да гости на Хелоуин Mr. Green аз все още го раздавам ентусиаст и тичам с децата по къщите за бонбони. Голяма част от сникърсите и марсовете остават за нас, за да предпазим децата от кариеси (разбираш ли Whistling Rolling Eyes)

# 688
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Аз събирам идеи за парти за рожден ден извън къщи - 5 (до 10) годишни ако се сещате за нещо подходящо казвайте  newsm78

Вени и ние помагаме на децата - аз първо отсявам по-голямата част от лакомствата като неподходящи после другите ги споделяме ама големия нещо много нахитря да брои от кое колко има ...  Blush

# 689
  • Мнения: 5
Здравейте много ви благодаря за отговорите .Страхотни сте !

Общи условия

Активация на акаунт