7 СОУ "Св. седмочисленици"

  • 67 767
  • 314
  •   1
Отговори
  • Мнения: 343
Не намерих тема за 7 СОУ.
Има ли родители на настоящи ученици в това училище, които да споделят мнения и впечатления?
Едно от училищата в които кандидатства сина ми за първи клас е то и ще ми е интересно да чуя и други впечатления за училището.

# 1
  • Мнения: 343
Няма ли никой, който да учи или да е кандидатствал в това училище?

# 2
  • Мнения: 51
Няма ли никой, който да учи или да е кандидатствал в това училище?
Здравей,
Ние сме кандидатствали за първи клас, но не сме приети на първо класиране. Чакаме второто Praynig

# 3
  • Мнения: 343
И ние така!  Simple Smile Hug
В доста училища кандидатстваме и на първо никъде, ще видим на второ.  Peace Чакам с нетърпение!
Искаше ми се някой да сподели впечатление от 7 - мо, но явно са малко хората от форума, които имат деца учещи там.

# 4
  • Мнения: 343
Няма ли никой, който да учи или да е кандидатствал в това училище?
Здравей,
Ние сме кандидатствали за първи клас, но не сме приети на първо класиране. Чакаме второто Praynig
А на второ?   Hug
Моето дете днес го записахме. Сега ще чакаме срещата с учителите за да видя коя ще хареса той. Аз лично за себе си вече имам впечатления, но да видим.  Peace
Много се надявах повечко родители да се включат, но явно не става. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 51
И ние сме приети. Не ми стана ясно как ще се разпределят децата по класове - ако имаш информация....). Също така не знам и кои са учителите и дали изобщо ще можем да си избираме преподавателя ние.

# 6
  • Мнения: 343
Ще ги разделят според езиците до колкото си мисля аз.
На 11 и 12 юни има дни на отворените врати. Там ще са учителките и може да си изберете някоя и да впишете в заявлението. Аз ги виждах на първата родителска среща през април. Според мен и четирите са добри, но ще оставя да си изберем след като се срещнем с тях в края на седмицата. Днес ми казаха, че при възможност ще се съобразят с желанието ни.

# 7
  • Мнения: 2
Аз съм 7-ми клас в 7 СОУ и мога да кажа, че не е толкова добро училище. До 4-ти клас учителите са добри, но после не са на ниво. Единствено учителите по математика, биология и химия и география са добри. Базата на училището не е добра и е много разпуснато. Сградата е стара, чиновете са ужасни. Учителите по английски не са добри и ако искате детето ви да научи езика, трябва да ходи на курсове. Дисциплината не е на ниво. Това е моето мнение.

# 8
  • Мнения: 343
Аз съм 7-ми клас в 7 СОУ и мога да кажа, че не е толкова добро училище. До 4-ти клас учителите са добри, но после не са на ниво. Единствено учителите по математика, биология и химия и география са добри. Базата на училището не е добра и е много разпуснато. Сградата е стара, чиновете са ужасни. Учителите по английски не са добри и ако искате детето ви да научи езика, трябва да ходи на курсове. Дисциплината не е на ниво. Това е моето мнение.
На този етап мен лично ме интересуват до 4 клас учителите. Щом са добри всичко е на ред. За по-нататък ще го мислим! За базата съм на ясно, че не е кой знае колко добра, но за мен в началните класове по-важен е учителя, а не толкова базата.
Можеш ли да дадеш мнение за някоя от тези учителки : Светла Делева, Радка Иванова, Марина Забродска, Даниела Марашева и Таня Енчева?

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 10:39 от malka_feya

# 9
  • Мнения: 2
Не са ми преподавали, но съм чувала само добри неща за Светла Делева от учениците, на които преподава. Всичко при нея било на ниво и казват, че тя е една от най-добрите учителки в училището, преподаващи в начален етап. Не съм чувала някой да се оплаква от нея.

# 10
  • Мнения: 343
Не са ми преподавали, но съм чувала само добри неща за Светла Делева от учениците, на които преподава. Всичко при нея било на ниво и казват, че тя е една от най-добрите учителки в училището, преподаващи в начален етап. Не съм чувала някой да се оплаква от нея.
Благодаря ти!
Вчера бях в училището и се срещнах с учителките. Наистина Светла Делева е чудесна! Нищо лошо не мога да кажа и за другите, впечатлиха ме всички.

# 11
  • Мнения: 51

Вчера бях в училището и се срещнах с учителките. Наистина Светла Делева е чудесна! Нищо лошо не мога да кажа и за другите, впечатлиха ме всички.
[/quote]

Аз също вчера се срещнах с учителките. Всички ми направиха много хубаво впечетление.

# 12
  • Мнения: 343

Вчера бях в училището и се срещнах с учителките. Наистина Светла Делева е чудесна! Нищо лошо не мога да кажа и за другите, впечатлиха ме всички.

Аз също вчера се срещнах с учителките. Всички ми направиха много хубаво впечетление.
[/quote]
Сега остава да чакаме родителската среща, че да разберем при коя ще сме. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 343

Вчера бях в училището и се срещнах с учителките. Наистина Светла Делева е чудесна! Нищо лошо не мога да кажа и за другите, впечатлиха ме всички.

Аз също вчера се срещнах с учителките. Всички ми направиха много хубаво впечетление.
[/quote]
lilola, бяхте ли на родителска среща? Какви са ти впечатленията след нея?

# 14
  • Мнения: 51
Някой има ли възможност да качи списъка с необходимите материали и помощни средства, които трябва да набавим за първия учебен ден - колко бр.тетрадки, химикалки и т.н.

Благодаря предварително за което..)

Общи условия

Активация на акаунт