Астрология - 6 тема

  • 39 239
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Може би най-че-вече 4 и 9 дом, като потенциал за позитивен тласък в тази посока - аспекти на телата в тях, на купсидите им (при точен час), както и на управителите им  Blush

Индиректно според мен ще се засегнат и 6 и 11 дом, защото имат отношение към ежедневието и социалната среда, които се променят с едно такова местене.

Всеки дом има общо и връзка  Peace

# 271
  • Мнения: 7 810
не си спомням защо, но за трайна емиграция се гледа 12ти дом

# 272
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
12 дом се асоциира със загубите - но не само в отрицателен смисъл, а и в положителния такъв.  Например, ако имаш голяма мъка, то може да се освободиш от нея - в такъв смисъл. Загуба на бедността, т.е. да не си беден вече ...

Според Гали се свързва с най-даелчните от родното място страни. Т.е. ако става въпрос да се смени града  -не е показателен, но ако се отива в Америка - да  Blush

Когато правих консултацията за моите операции и попитах дали тук или във Франция ще бъде - си спомням, че ми казаха, че има връзки на телата с държавите .....но такава лично не съм търсила Simple Smile

# 273
  • Мнения: 7 810
отчудението, заточението и т.н  Wink
по 3ти дом са кратките пътувания на къси разстояния, по 9ти - по дългото ходене в чужбина,
но емиграцията е по 12ти, 9ти и 4ти

# 274
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Днес преди обед нямаше интернет .... а ми се ровичкаше нещо по темата и какво-какво  ... отвориох ЗЕТ-чето  Laughing

Първо си гледах моята карта за в момента - и какво да видя - опозиция на натално слънце и транзитна венера, а същевременно опозиция на транзитно слънце с  натална венера  Crazy

А наталната ми луна, понеже квадратира с наталната венера, в момента квадратира и със слънцето  Flutter Crazy

Просто прекрасно  Mr. GreenСитуацията в момента е ..... на вилата на моите родители сме, абсолютно не се кипря и съм облечена с каквото намеря от дрехите ан майка ми - в леко клошарски вид съм  Crazy Липсват ми удобствата, които съм си създала у дома и се налага да се справям сама Simple Smile

Ако бях видяла конфигурацията от двете опозиции и квадрата по-рано - щях да се шашна  Crazy и да очаквам нещо по-страшно  Blush

Щастлива съм, защото природата е уникална, планината зарежда, чувам само птици, щурци и т.н.



След това еших да пробвам синастрия в ЗЕТ - с моята карта и тази на ММ  - не съ ги разглеждала там и пак се натъкнах на интересни нещица  Blush

Например, той има Слънце и Венера в съвпад с моя Юпитер. А тази група прави тригон с моя Нептун и неговата Луна. От моя страна взимат участие двата управителя на асцендента  ми Юпитер и Нептун.Пти мен са в тригон. А при него в такъв тригон са Луната от едната страна и Венера и слънцето от другата.

Тригонът е Овен-Стрелец  Peace

Това, което ми е казвал, че от първия миг е знаел, че аз ще бъда майката на децата му и т.н.

От друга страна - моят сатурн в 5 дом прави секстил с неговия Юпитер  Blush

Давам си сметка, че да ти спре интернета е много положително  Party

# 275
  • София
  • Мнения: 102
За емиграцията, не съм чела, но на астро консултация ми казаха, че за мен би била по-лесна реализация в чужбина, на база на 12 дом. Имам  там Луна и Слънце (края на 11-ти дом). Спомена, че подходяща е държава под знака на Лъв или Рак, не помня точно защо, може би защото се управляват от планетите ми в 12-ти, или пък К12 в Лъв. Не се интересувах тогава много от този въпрос и не съм задълбавала. Даже не занм кои са държавите под знака на Лъва и Рака. Някой ако е запознат да сподели, моля!

# 276
  • Мнения: 7 006
Можете ли да ми препоръчате сайт или програма за направата на ректификация? Знам, че по принцип е желателно такова нещо да се прави от професионален и опитен астролог, но ми е интересно все пак дали и лаик ( като мен ) би могъл да го стори  Blush

На руски, ако те устройва, но не очаквай много.
http://astrology.org.ua/rectification.htm

Много благодаря!   bouquet

# 277
  • Мнения: 1 687
а за привличането на другия пол доколко е уместно да се гледа Венера и знака на 5 дом според вас?

Венера се гледа в мъжката натална карта, когато искаме да разберем какви жени привлича мъжа. Венера и в мъжка и в женска карта показва какви сме в любовният живот, какво харесваме и как обичаме.
Знака на 5-ти дом...не знам за другите, но аз го гледам. Управителя и неговото положение също дава някаква информация за любовния живот.
зачудих се, защото при мен Венера и к5 са в скорпион, както и У8. никога не съм харесвала мъже скорпиони, но те мен много ме харесват. къде-що има мъж скорпион все след мен е. и се зачудих дали не е заради Венерата, нещо да им тормози слънцата Simple Smile

алена, звучи много добре синастрията.

# 278
  • Мнения: 40
За емиграцията, не съм чела, но на астро консултация ми казаха, че за мен би била по-лесна реализация в чужбина, на база на 12 дом. Имам  там Луна и Слънце (края на 11-ти дом). Спомена, че подходяща е държава под знака на Лъв или Рак, не помня точно защо, може би защото се управляват от планетите ми в 12-ти, или пък К12 в Лъв. Не се интересувах тогава много от този въпрос и не съм задълбавала. Даже не занм кои са държавите под знака на Лъва и Рака. Някой ако е запознат да сподели, моля!

Не съм сигурна, но мисля че Австралия е под знака на Лъв, но трябва да се промени с точност

# 279
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Елч, при мен Венера е в Скорпион и в 8 дом, на 3 градуса от Северния възел. А там са ми и Локус Фортуна и Уран - на 2 градуса един от друг  Peace

Мога да кажа, че сексът е бил винаги много важен за мен, като въздуха. Дори, като форма на себеизразяване и светоусещане. Имам причини да вярвам, че в предишни животи съм била хетера и гейша ....

Всичко се промени след първото дете, като на стоп кадър. Фокусът на вниманието ми се измести върху децата, дома и т.н. Но знам, че това е временно. Не съм изследвала какво е станало - наталните ми венера и луна са в точен квадрат. Добра тема за ровене ми изпадна  Mr. Green Каква е причината и до кога ще е   Mr. Green

След майчинството  Венерата в мен не е изкусителна толкова, колкото с посока ан женственост и друг тип финес .... Луната обгрижва в стихията си, като че ли съм повече обърната към себе си, отколкото към външния свят, а децата са част от мен  Peace

Последна редакция: пт, 08 май 2015, 17:09 от a.l.e.n.a

# 280
  • София
  • Мнения: 3 860
За емиграцията, не съм чела, но на астро консултация ми казаха, че за мен би била по-лесна реализация в чужбина, на база на 12 дом. Имам  там Луна и Слънце (края на 11-ти дом). Спомена, че подходяща е държава под знака на Лъв или Рак, не помня точно защо, може би защото се управляват от планетите ми в 12-ти, или пък К12 в Лъв. Не се интересувах тогава много от този въпрос и не съм задълбавала. Даже не занм кои са държавите под знака на Лъва и Рака. Някой ако е запознат да сподели, моля!
И на мен това са ми го казвали  Rolling Eyes Слънце в 12-ти дом имам и южен възел, явно това е един от основните показатели  Rolling Eyes

# 281
  • Сф
  • Мнения: 75
Имам спомен, че показатели за емиграция са Управител на 4-ти в 9 или 12-ти, Управител на 9-ти в 12, Стрелец на върха на 9-ти дом, както и аспекти между планетите в тези домове. Като емиграцията по 12-ти или не е съвсем доброволна, като примерно единият от семейството да замине и другият да го последва, макар и да не иска. Също по 12-ти е емиграция, която е съпроводена с изолация - примерно, емигрантът не познава езика и не може да комуникира, страната е с тотално различна култура и му се налага да се нагажда дълго време.

# 282
  • Мнения: 1 687
а У9 в 9 дом или У12 и 12ти индикация ли е за емиграция?

# 283
  • Сф
  • Мнения: 75
а У9 в 9 дом или У12 и 12ти индикация ли е за емиграция?

Съмнявам се, че ще даде точно емиграция, особено ако няма други индикации.

# 284
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Какво гледате, за да направите прогноза по следните 2 теми:

1. Финансовото благосъстояние
2. Брой деца

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт