цветна бременност

  • 257 276
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 551
Едно тестче би отговорило на въпроса ти.Успех.
Peace

# 136
  • Мнения: 6
здравейте отново, оказа се че имам някакъв вирус на грип. Доста хора наоколо започнаха да се оплакват от същото. Вече вземам лекарства за вируса, и почти съм се оправила - ще продължаваме с опитите за детенце. Ех как ми се иска да стане скоро ...  Simple Smile Пия си фолиева киселина без да има бременост при мен, така четох тук, че е добре. Май трябва да спирам да пиша в тази тема - не е на лице цветна бременост.  Simple Smile

# 137
Zdraveite!

Imam edni malki samneniq za bremennost i se nadqvam da mi dadete otgovor za da se uspokoq. Vodq redoven polov jivot prez uni i uli ne mi doide cikala,pravih si 5 testa vsichki bqha otricatelni,otidoh na lekar,kaza mi che matkata e v normalno sastoqnie i mi prepisa hapcheta za predizvikvane na cikal do 10 dni .Na 9 den mi doide,prodalji mi 3 dni.Prez avgust mi doide to4no na datata beshe mi normalen (kafenikafo,normalno techenie i normalnite 4 dni).Tozi mesec polu4ih edna mnogo garna alergiq ot celina i sam na edni hap4eta.Ot edna sedmica korema mi e podut i izpitvam postoqnen glad,nqmam bolni ili naprejenie v gardite,ne mi se gadi,ne mi se vie svqt nqmam nikakvi simptomi na bremennost osven glada i poduvaneto na koreme.Az si mislq 4e poduvaneto se dalji na hapchetata za alergiqta i na neredovnoto hodene po golqma nujda,no vapreki tova sam mnogo pretisnena da ne e cvetna bremennost.Molq vi kajete mi kakvo mislite po vaprosa.

# 138
  • Мнения: 253
Тест  Peace
В крайна сметка само така можеш да се ориентираш бременна ли си или не   bouquet

# 139
Здрасти, почвам напарво по темата, от 5 месеца правим опити за бебче, досега нищо, но на 7 този месец трябваше да ми дойде, дойде ми обаче с 2 дена закъснение на 9 януари, много боля, кървя по малко от обичайното, и от вчера много ми се вие свят, даже повръщах, дайте ми съвет, ще бъда много благодарна!!!   bouquet

# 140
  • Мнения: 975
Здрасти, почвам напарво по темата, от 5 месеца правим опити за бебче, досега нищо, но на 7 този месец трябваше да ми дойде, дойде ми обаче с 2 дена закъснение на 9 януари, много боля, кървя по малко от обичайното, и от вчера много ми се вие свят, даже повръщах, дайте ми съвет, ще бъда много благодарна!!!   bouquet
Ми направи си тестче .Успех.

# 141
Да, наистина ще направя тест, но ме е страх да не се разочаровам, така ми се иска да съм бремнна, струва ми се невъзможно обаче, дано да съм, благодаря!!! Simple Smile

# 142
  • Мнения: 346
Да питам и аз...На какво да вярвам  newsm78 На 21.11 ми дойде последния нормален цикъл (адски обилен, 7 дни). след съмнения - направих 2 теста- отрицателни! Дойдем ми на 14.12 (съсем на време), но продължи едва 3 дни и беше само като зацяпване. Странно но реших, че е от времето. Все пак миналата седмица, не знам защо - вътрешно убеждение - още 2 теста и те отрицателни. Дойде ми ден след втория тест - отново същата история - няма и 3 дни, едва цапа. Викам си: полудяваш вече, внушаваш си. И за това си направих кръвен тест. Днес! Резултат - ЧХГ 175,300?!?!?!

На кого/какво да вярвам? Кой е последния ми цикъл в такъв случай?

П.П. За протокола да кажа, че и 4-те теста бяха Шуър Чек!  #2gunfire

# 143
Добре,от къде ли да започна.. трябва ми съвет.Не знам дали е параноя или бременност.Принципно последния ми цикъл дойде на 21 НОЕМВРИ 2008г ,но тъй като живея в чужбина в момента ,се прибрах за Коледа и Нова година в България и на това оттадох факта,че Декември не ми дойде.Имам проблеми със смяната на климата,но принципно когато напусна България ми идва на следващия ден.Както и да е.
Имам подозрение,че е възможно да съм забременяла в периода между 01.01 и 09.01(тогава напуснах България).Принципно не се притеснявах ,но от седмица насам се чувствам странно.Постоянни киселини и неразполовение в стомаха-присвиване.къркорене,постоянна отпадналост .. правя 3 крачки и спирам да си почина,защото имам чувството ,че съм копала,спи ми се постоянно,усещах болки в кръстта ,много често огладнявам.Вчера дори след като се наядох ми се повдигна за секунда,а днес без причина.
Не мисля,че си внушавам за повечето неща,тъй като дори не знаех ,че киселините и умората са симптоми за бременност,докато не ми го каза една приятелка.
Направих си 2 теста вчера - и 2-та отрицателни.
Току що ми дойде,розово е ,но не знам как ще продължи ..принципно винаги си е проличавало минимум от предния ден преди да ми дойде,а сега ме изненада.
Не знам какво да правя и какво да мисля...
На какво друго може да се дължи всичко това и каква е вероятността и 2-та теста да не ми отчетат нищо ? Дали е рано или просто ... ?
Много ще съм ви благодарна .. .

# 144
  • Мнения: 332
Принципно можеш да си направиш кръвен, но май още е раничко за него, а и за такива симптоми на бременност също е рано. Принципно не искам да те плаша, но аз, с такива симптоми, преди 7 години имах киста.

# 145
  • Мнения: 20
Здравейте на всички! Искам да споделя нещо със вас и да Ви помоля за съвет. CryТози месец си мислех, че вече няма да ми доди но уви! Болките започнаха още 3 дни преди датата ми на М. те не бяха както преди, по силни от нормалното но точно на 11.01.2009г. отново ми дойде първия ден нормално, но на втория не беше както преди беше по малко и болките бяха още по големи! Правих два теста и двата са отрицателни! SadДнес вече дори и не ми цапа но колема пак ме наболява досега никога не е било така! Но нямам признаци на бременност /гадене, повръщане, киселини и др. подобни/ Моля ви за съвет

# 146
Принципно можеш да си направиш кръвен, но май още е раничко за него, а и за такива симптоми на бременност също е рано. Принципно не искам да те плаша, но аз, с такива симптоми, преди 7 години имах киста.

Какво трябва да направя в такъв случай ? Какво точно ти имаше на теб ? 1 към 1 ли бяха такива симптомите ?
Смяташ ли,че възможност "бременност" е изключена ?  Cry
Или тотално съм се бъгнала даже ???

# 147
  • Мнения: 20
Ами значи аз всеки месец очаквам да не ми дои, тъй като вече от почти година и половина се опитваме да имаме бебе! Но винаги симптомите преди М са едни и същи и по едно и също време. А този месец болките в корема започнаха много рано и то много силни.

# 148
  • Мнения: 975
Веси,направи си тест.
Ламбрета ,изчакай си датата на цикъла и направи тест.

# 149
  • Мнения: 20
Благодаря за бързия отговор, но правих два и двата са отрицателни Cry

Общи условия

Активация на акаунт