цветна бременност

  • 257 228
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 456
Zdraveite, poslednite nqkolko dena cheta pochti vsichki forumi svarzani s moq sluchai i nakraq reshih da se registriran i da vi popitma za savet.
Shte se jenq tova lqto i dvamata mnogo iskame veche bebche... ot 4 meseca se opitvame da zabremeneq. Predishnite opiti bqha neuspeshni i mesecniq cikal mi protichashe normalno (obiknoveno idva na 26 dena i e okolo 4 dena ne mnogo obilen).
No tozi pat neshtata sa malko po razlichni. Datata kogato go uchakvah e utre (8 april) no mi doide tazi sutrin sled nqkolko chasovi bolki no ne nisko kakto obiknoveno a po navisoko... Predi 2 dena si napravih test za bremenost koito parvonachalno otseche otricatelen, no kogato go poglednah sled chas, beshe polojitelen. Mnogo sam obarkana i na znam kakvo da mislq. Vaprosa mi e moje li da sam bremena? Nqkoi imal li e sashtoto prejivqvane i kakvi sa bili prichinite? Cvetna bremenost li e...? Ima li smisal da napravq oshte edin test za bremenost?  newsm78
Az ne jiveq v Bulgaria no drugata sedmica shte se pribiram za Velikden i planuvam poseshtenie pri ginekologa mi...
Blagoradq vi predvaritelno!!!   bouquet

Цитат
Здравейте, последните няколко дена чета почти всички форуми свързани с моя случай и накрая реших да се регистрирам и да ви попитам за съвет.
Ще се женя това лято и двамата много искаме вече бебче... от 4 месеца се опитваме да забременея. Предишните опити бяха неуспешни и месечния цикъл ми протичаше нормално (обикновено идва на 26 дена и е около 4 дена не много обилен).
Но този път нещата са малко по различни. Датата когато го очаквах е утре (8 април) но ми дойде тази сутрин след няколко часови болки но не ниско както обикновено а по нависоко... Преди 2 дена си направих тест за бременост които първоначално отчете отрицателен, но когато го погледнах след час, беше положителен. Много съм объркана и на знам какво да мисля. Въпроса ми е може ли да съм бременна? Някои имал ли е същото преживяване и какви са били причините? Цветна бременост ли е...? Има ли смисъл да направя още един тест за бременност? newsm78
Аз не живея в България но другата седмица ще се прибирам за Великден и планувам посещение при гинеколога ми...
Благорадя ви предварително!!!  bouquet

..................
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 12:52 от Сънчи - Пънчи

# 16
  • Мнения: 1 205
elph при тест отчел след 1 час сигурно става дума за изпарителна линия, а и все пак ти е дошло.
Не се отчайвай и дано скоро видиш 2-те чертички в определените 5-10мин Hug

# 17
  • Мнения: 456
I az mnogo bih izkala da pisha na kirilica, no nqmam takava instalirana na komputera. Kakto kazah predi, jiveq v chujbina.... Sajalqvam za neudobstvoto...  Confused

[charming] blagodarq za otgovora... Sigurno si prava, vapreki che ne mi se iska... dano drugiq mesec da stane.  Praynig

# 18
  • Мнения: 1 205
За кирилица можеш да ползваш КРЕДОРА или виж бутончето в дясно от ИЗХОД. И без да имаш инсталирана кирилица можеш да пишеш.

Успех  bouquet

# 19
  • Мнения: 456
Благодаря ти много [charming]!!!

Аз все си мисля че може да имам цветна бременост, защото имам всички сиптоми - лошо ми е, имах и ръждивото изцапване няколко дена след овулация, а и теста за бремемност които аз правих пише че отчита след 1 минута. Аз чаках една минута, беше негативен и го оставих. След известно време го погледнах пак и беше станал положителен... Може би най-добре е да направя още един тест...  Thinking

А можете ли да ме посъветвате кой е най ефективния начин за определяне на овулацията? Много от темите в този форум прочетох и така и не мога да преценя как да си определя овулацията... Мисля си че мойта е по рано, защото цикъла ми е около 25 дена.   Confused

Благодаря ви за съветите!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 154
Ако искаш направи си още един тест, но този път не отчитай резултати след 1 час Crazy до 5-10 минути, ако няма втора черта не го гледай повече.
Ако отчете положителен резултат - на лекар.

Вариантите за определяне на овулацията са 3:
1. Купуваш си тестове за овулация - на опаковката пише в кой ден да започнеш да се тестваш според дължината на цикъла ти.
2. Мериш базалната температура - всяка сутрин, преди ставане по едно и също време.
Разликата между двете е, че тестовете показват предстояща овулация, а БТ вече минала.
3. Ходиш на фоликуметрия при лекар - най-сигурният метод.

Успех ти желая!

# 21
Здравейте!Имам сериозен проблем и не знам какво да правя.Мисля, че имам цветна бременност,много е странно, защото никога до сега не ми се е случвало подобно нещо.Имам кръвотечение което е много малко и е с кафеникав свят,вече 3-ти ден ми е така и незнам защо и дали има вероятност да съм бременна.Най-интересното е че ме боли и корем както при обикновенната менструация.Моля ви бихте ли ми дали някакъв съвет относно това.

# 22
  • Мнения: 7 716
Направи тест за бременност.

# 23
Направих си и е отрицателен!

# 24
  • Мнения: 2 825
Изчакай още 3-4 дена, ако не премине в нормална менструация, направи нов тест, ако и той е отрицателен задължително върви на лекар.

# 25
Днес ходих на д-р и не се разбра от какво е,но със сигурност не съм бременна каза че може би е от времето,кървенето ми беше 4 дена и не се засили изобщо,наистина много странно ,но един господ знае защо е така.Сега ми изписа лекарства който да предизвикат нормална менструация до 10 дена,ако не се появи менструация трябва да ида пак на преглед и тогава ще му мисля.

# 26
Здравейте! Видях темата и много ми се ще да питам, защото се притеснявам страшно.  Страх ме е да не карам цветна бременност (въпреки че пих постинор...) Първия цикъл след това си бееш нормален, ама сега я някак си малко и един такъв особен за мен  Thinking

# 27
  • Мнения: 820
Не се тревожи излишно, щом си имала един нормален цикъл бременност няма. Друг е въпросът ако е станало нещо през този месец, направи си един тест за да се успокоиш. Понякога се случва по-оскъдно кървене и това си е нормално.

# 28
Здравейте момичета!

Зная, че съм закъсняла за включване по темата, но искам да попитам: при цветна бременност отчитат ли тестовете?

# 29
  • Мнения: 498
Здравейте момичета!

Зная, че съм закъсняла за включване по темата, но искам да попитам: при цветна бременност отчитат ли тестовете?

Да мила - отчитат и при двете Sad

Общи условия

Активация на акаунт