цветна бременност

  • 257 260
  • 233
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 395
Radostvetka Успокой се и спи спокойно  thumbsup Промяната на М ти се дължи на хапчето.
Имай в предвид, че тези хапчета са доста вредни и не трябва да се пият често. В листовките пише, че трябва да има интервал от 6 месеца при следваща употреба, но аз те съветвам ако трябва да слагате по 2 презерватива, но да се въздържаш от тези хапченца.
Успех и бъди спокойна  Hug Hug Hug

# 76
Zdraveite kazvam se Daria pro4etov vsi4ko no ne namerih otg na moq vapros a toi e slednia:
Imam simptomi na bremennost i silno se samnqvam, zarnata na gardite mi stanaha ne6to kato mrasno bqlo samo po vrah4etata,no puk za smetka na tova ne use6tam koi znae kakvo naprejenie v tqj i ne sa poduti,sa6to taka me nabolqva leko korema nisko dolo i krasta  a i se 4uvstvam izmorena ,samo 4e bolkite v korema i krasta sa sa6tite kato tezi predi menstrualniq cikal.V momenta prejivqvam mnogo li4ni problemi i sam stra6no tajna napregnata i nervna.Vazmojno li e vsi4ki simptomi da se daljat na stresa na koito sam podlojena ili puk na hormonalna osnova?O4akvam da mi doide v sledva6tite 2 dena i se 4udq dali moje da e predmenstrualen sindrom makar 4e do sega ne mi se e slu4valo?
6te se radvam ako mi otgovorite na vaprosa pi6eiki mi na e-maila
Blagodarq predvaritelno!!!

# 77
i az iskam da popitam ne6to ,dali na nqkoiq ot was se e slu4walo da ima cikyl (swetlo 4arwen na cwqt)dage po rano ot obiknoweno i da ima symnenie 4e e bremena.po princip mi e 3dni,no imam bolki w gardite powdiga mi se sled qdene a az ne priqjdam,lo6o mi e ot wreme na wreme postoqno mi se spi ,zadahwam se ot nai -elementarni dwijeniq ,i taka sam we4e izwestnno wreme.ako ne mi be6e do6al M 6tqh da si pomislq 4e sam bremenna zaradi simptomite a sega sym dosta po obarkana.priqtelqt mi ne e swar6wal w men no ne sme se i pazeli koi znae kolko ,bez prezerwatiw.molq daite mi nqkakaw sawet ,ili preporaka.

# 78
  • Мнения: 820
Кога ти беше последната менструация? Тест за бременност? Лекар?

# 79
ami posledniq mi cikyl be6e na 25.12.07 , sega mi doide na 22.01.08,no mi sprq dneska 24.01 a na men te4enieto mi sprq i sutrinta kogato qdoh mlqko s musli (towa si go qm 4esto i ne sam imala problem)1/2 powra6tah malko strah me e da qm 4e da ne naprawq belqta na rabota.dr.koeto e 4e iskam da znam testowete dali 6te mi pokajat dali sam bremena (primerno shuarhek),az si misleh 4e mi se powdiga ponege nali 6te mi idwa M a to prodaljawa i po zle stawa.sutrin sam kato parcal .neznam kak da razbera za po barzo ako sam w malka sedmica moje i da ne mi pokage testa.naprawo na lekar li da otida.pone trqbva da znam dali ima wazmojnost makar 4e mi be6e dwa dena M (be6e mi normalen)da sam bremena za da moga da se pazq.

# 80
  • Мнения: 395
Най-добре отиди на лекар  Peace
Уринните тестовете отчитат след 12-14 ден, а кръвния  11 дни след зачеване, но не винаги поради късна овулация и  ниски стойностите на ЧХГ (hCG)(хормонът на бременността) при всеки е индивидуално.
Успех  Peace

# 81
  • Мнения: 820
Тестовете за бременност отчитат средно 14 дни след предполагаемото зачеване, а на лекар може да се установи бременност около 3 седмици след зачеването. Според мен можеш да отидеш направо на лекар. Имай предвид, че не можеш да имаш нормална менструация и да си бременна. Може обаче да има кървене, което на теб да ти прилича на менструация и в такъв случай бременността е рискова. Направи си тест и посети лекар за да си изясниш положението.

Моля те пиши на кирилица!

# 82
  • Мнения: 989
Мисля, че е най-добре да си направиш кръвен тест. За лекар е още рано - може да види бременност около 10 дни след закъснението.

# 83
извинете за кирилицата.благодаря мисля след работа да отида да си купя тест ,незнам до колко 6те покаже.6те ви пи6а

# 84
  • Солун/Велико Търново
  • Мнения: 29
Зравейте,искам да ви споделя и моя проблем.Цикала ми е много редовен,с приятеля ми правим опити за бебче от 7 месеца и нищо  SadИдва ми точно на 28-я ден,но ... този месец закъсня,четох в форумите и всички признаци бяха на лице.Направих си тест ,но беше отрицателен CryНа 4-я ден от закъснението ми дойде с адски ,непоносими болки.Сега ми е 3-ти тден и спира,а попринцип ми варви по 7 дни, и цвета не е както обикновено, а розово-кафеникаво.Възможно ли е да е цветна бременност?Не живея в БГ и сам много притеснена,чакам с нетърпение края на другата седмица да се прибера и да посетя гинеколог.В момента сам с адски ,прорязващи болки в кръста:(Дано не е нещо сериозно . Praynig

# 85
моля помогнете ми.Закъсня ми 16 дена.В този период си направих 3 теста на които резултата беше отрицателен.Преди два дена уж ми дойде,но е страшно слабо.Само няколко капки,които са кафеви на цвят.Страшно много се притеснявям,но в момента нямам възможност да стида на лекар,за това ви моля за помощ и съветлА и също да ви попитам,теста отчита ли наличието или липсата на бременностра,ако е цветна??????

# 86
  • Мнения: 820
Теста отчита бременност независимо дали има кървене или не. На притеснението ти може да отговори само лекар.

# 87
Теста отчита бременност независимо дали има кървене или не. На притеснението ти може да отговори само лекар.
   i az imam sa6tiq problem proti4a mi kafenikavo no mn. mi se gadi i mi stava lo6o a testovete sa otricatelniao

# 88
На мен ми се случи следното: на 01,11 ми се наложи да пия Ескалепе и ми доиде18.11 а трябваше ма 21 ,но беше много малко и отидох на гинеколог и каза че няма бременност и имам малка киска ,която отстранихме с някакви хапченца.След това пак ми доиде по-рано и беше по-добре и отидах на гинеколог ,защото бяхме се разбрали да види дали се е махнала кистата или квото е било там и пак е нямало бременност,защото щеше да каже.Правих си тестове ноември ,декември и мисля че и начлото на януари и бяха отрицателни.Гърдите не ме болят кръста само като ми доида първия ден и то много малко ,за яденете аз по-принцип си ям тай че тва не се е променило ,но аз си внушавам че нещо може да е цветна или нормална бременност.ПЛс кажете мнение по мой случай

# 89
Най-добре отиди на лекар  Peace
Уринните тестовете отчитат след 12-14 ден, а кръвния  11 дни след зачеване, но не винаги поради късна овулация и  ниски стойностите на ЧХГ (hCG)(хормонът на бременността) при всеки е индивидуално.
Успех  Peace
Здравейте на всички Simple SmileПри мен се случва следното-тестовете ми за бременност са положителни ЧХГ-също,но имам кървене-естествено веднага отидох на лекар-тя ми каза, че май не съм бременна и симптомите които и описах са предвестник за обилен цикъл,каза ми също ако се появят силни болки и ако се засили кървенето да тичам веднага в болница SadЕ-аз спокойна се прибрах  но ден след това кървенето стана малко по-силно и веднага отидох в Майчин дом-там също ми казаха че съм бременна Simple Smileно плода бил много малък-настаниха ме на 8  етаж и вече една седмица лежа-биха ми инжекции ПАПАВЕРИН-много се чудеха дали да не махат плода-една от лекарките настоя да се изчака -дано да има някаква вероятност да съм забременяла по-късно от предполагаемата дата  Confused и да  оставят зародишчето да порасне-това което силно ме плаши е че все си кървя Confused-сега ми смениха ПАПАВЕРИНА с НО ШПА и във вторник ще решат какво да ме правят  CryКак мислите-според вас има ли макар и малка надежда да не ме кюртират и да оставят малкото зародишче да се превърне в бебче Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт