Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 869
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 903
Здравейте и Честит Празник на всички именици!
А на Нези - Честита годишнина  Hug !
Бъдете здрави!


Кали,бързо да споделяш разтапящо сърцето преживяване  Hug
Скрит текст:
Вчера, отивайки на работа, попадам в класическо задръстване. Както си пълзим с колите към светофара, до моята кола се изравнява една със свалени прозорци, заради жегата. На задната седалка стои един мъж, гушнал една около 2-годишна кукличка с къдрава косица и трапчинки на бузките, която грейна в такава усмивка като ме видя, все едно бях майка й. Помахах й през стъклото, тя ми отговори с пухкава ръчичка и се засмя с глас. Докато стигнем до светофара не спря да ми маха и да се усмихва; хората в колата също бяха усмихнати и се радваха на случката. Това ми направи щастлив целия ден. Беше прекрасно  Heart Eyes Красотата е навсякъде около нас и е в най-дребните неща, които ни заобикалят. Да е жива и здрава тази прелестна кукличка и дано запази щастливата си усмивка през целия си живот!

Гиговче, звучиш толкова емоционално и щастливо след срещата  Heart Eyes Ули е прекрасна, в това вече и ти си се убедила. Представям си какво приказно изживяване е било и за двете ви  Hug !

Миж, с приказна форумна премяна си - много красива  Heart Eyes

Бъбълче, ще се опитаме да дойдем (с Тони ще съм), но не мога да ти обещая на 100%. Имах едни планове как да ми мине денят, но ММ ме изненада с излизане и всичко стана наопаки  Confused
Не ми се сърди ако не успеем  Praynig В неделя със сигурност ще те гушкам  Hug

За срещата:
Вив, на мен имаш "Стръв" - подсещам  Hug
А ето какво аз ще връщам:
Скрит текст:
Имам да връщам на:
Мери - "Петата жена", но Мери няма да идва на срещата и книгата й отива при Вивиан.
Миж - "Снежно цвете и тайното ветрило", "Изгубената дъщеря", "Пазителките на гълъбиците" - предавам ги на Вени.
Вени - "Изгубената съпруга"
Нези - "Вечно млада"
Слив - "Островът на безкрайната любов"
Милето - "Под сянката на свещеното дърво"

Ще нося "Марина" за Маришка.
Ако някой иска нещо от моите книги да си каже без срам  Wink , за да приготвя.

Отивам да стягам синчето и да отпрашваме на кино.
Много хубав празничен ден ви пожелавам  Hug

# 691
  • Мнения: 5 405
Кали, и мен ме усмихна с къдравелката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Да нагушкаш и мацнеш Тони по бузката от мен  Blush Heart Eyes

# 692
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нези, честита годишнина, мила! Много такива да празнувате и все по-влюбени да бъдете!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 След три дни и аз ще имам същия повод за празник.  Wink

Кали, такова мило преживяване си имала. Децата усещат добрия човек, техните сензори са по-други. Нека това да ти говори каква си!  Heart Eyes Heart Eyes Hug

Маришко, забравих да пиша преди това - не ме гевези.  Stop Никакъв Шанс не ми пращай, не бива. Пусни го в размените, ще вземеш нещо желано срещу него, не ме карай да се срамувам, такива неща ме притесняват ужасно.  Blush

 Излизам до аптеката, а пък като гледам какво е приказно времето, иде ми да хвана баира, такава зеленина е срещу нас.  Party

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 13 563
Вени, имам опасения, защото не би ли трябвало да я прегледам пред куриера и ако има нередност да я върна, а не като я взема и т.н.
гафът е просто една подробност, която другарчето беше уточнило в списъка си  Confused

# 694
  • Мнения: 5 405
Имам подаръкккккккккккккккккккккк, подаръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъък  newsm44 newsm68 newsm44 smile3521 newsm51 newsm44 hug newsm44 newsm47

Паяче?  Heart Eyes

Обаче няма да отварям  Blush (Егати, туй аз ли съм?  Crazy Joy ) Ще чакам втората част и  тогава - че щастието да е пълно. Леле, ще умра от нетърпение да видя коя книжка си ми избрала  hahaha Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Само като видях големия жълт.... Crazy Crazy Crazy Crazy въх, как се казваше сега въпросния маниак а.к.а Дракула?  Joy Joy Joy големия жълт камион.... че чакам пратка със Спиди, чакам, ама не в сряда  Laughing  юхуууууууууууууууу  Crazy

# 695
  • Мнения: 1 243
Специално идвам да поздравя милото Гиговче за имения ден!   bouquet
(Лаптопът ми се счупи и сега се мъча тук с таблета на мъжа ми и пиша с охлювска скорост и много мъка...  ooooh!)

Да са ви живи и здрави имената, Гале и Гани, и само радост да ви носят! Много щастив празник и на всички, които имат празник вкъщи днес - чуден ден е!

Незиии, 26 години, а?  Heart Eyes Прекрасно е! Много дълък живот заедно ви пожелавам и безаварийни палачинкови сутрини!  Sunglasses

Извинете за телеграфното включване, момичета, ужас е някакъв...

# 696
  • Мнения: 456
Здравейте и Честит празник на празнуващите именяци, годишнини, големи жълти и так нататък!  bouquet
Мери, слънце , вярно ли ше имаш силата да не го отвориш?
Ули и Гигова страхотни сте мацки.
Мариш с какво се издадох, че не съм аз ?
Деска, каквото и да е дошло, пращай ми го, случайни неща няма, не се кахъри с такива неща! Hug
Иии последно срещата по обяд или след обяд ще бъде?
Нелка, оздравявай!









# 697
  • Мнения: 5 405
Мери, слънце , вярно ли ше имаш силата да не го отвориш?
Май да  Crazy Laughing Струва ми се, че Дракулчо ми нашепва отвътре  Crazy Laughing

# 698
  • София
  • Мнения: 3 297
Нел, приятелите са, за да бъдат гевезени  Laughing Аз не мога се организирам книги за размяна да опиша, ти ме пращаш парфюми да разменям ...  Joy
Лотхенче, ми след жребия изкоментира, че твоето другарче още не се е разписало от тегленето натам, а аз бях опищяла светосията от радост вече, затова знам, че не съм аз  Hug
Мери също ми отпадна от заподозрените  Wink Мери, да не си изгризеш ноктите докато гледаш подаръка запечатан?  Crazy  Hug
Точ, ми дай жокер, че да те сложа със сигурност някъде, де  smile3502 Склонна съм да те изключа, едва ли си ми дружче за втори път  Hug Ноо, това не те освобождава от задължението да дадеш жокер  Laughing

# 699
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Еххооо, нека да се разпиша пак.

 Сигурно повечето от вас имат хубави срещи и разходки днес. Толкова е хубаво времето. Аз съм като къртица в нас, завита, треперя, ту спя, ту се будя. Взех си лекарства, едното е антибиотик и преди малко трябваше да го пия, че затова станах. Май носът ми се отпуши малко, взех си Ибупром синус, аптекарката беше много любезна, като лекар ми беше полезна. Чувствам леко просветление, сега се отдавам на темата 24 май, че няма време, ня-ма.

Маришко, гевезелъците към приятелите не бива да са от такова естество. Твоето е доста задължаващ подарък, мила, мен това много ме притеснява. Blush  Hug

Мери, ти ли откри началото на подаръкополучаването.  Simple Smile Я отваряй, не чакай.  Laughing

Кали, нито един от стикерите, които ви липсват ги нямам сред наличните. Учудващо.  Rolling Eyes

 Скарамуш и Ули дано да напишат от кои номера имат нужда и те.  Hug Hug

Моят жокер е, че няма да пращам към София.  Simple Smile Ако знаех дали другарчето ми има коте или куче, щях да го пусна като жокер, ама не знам.  Thinking

 И покрай парфюмната тема да кажа какво чудо съм. На връщане от Гърция влязохме във фри зоната. То цени, то чудо. Нищо не купих аз, обаче като видях парфюмите, залепнах там. И гледам - моят любим Мери ми.  Heart Eyes Напръсках се и пътувах останалия път с кеф, така ми ходи, така се усеща, не само от мен, Десито каза, че се носи и наоколо ароматът.

# 700
  • Кърджали
  • Мнения: 10 361
Привет!
Ние сутринта с Кати си направихме една разходка навън. Тука е много топло, направо лятно. После поспахме. И успях да купя книжката за другарчето. Ще почакам още малко, обаче, да видя ще измисля ли още нещо допълнително.
Като жокер мога да кажа, че няма да пътува към София.

# 701
  • Мнения: 2 141
Прибрах се дооооста изморена. Голяма разходка направих. И книги си купих, и парфюм, и други глезотии Crazy
Преди да отида да си чета имам да говоря bowuu
Нелко, оправяй се бързо Praynig
Нези, честит ви празник Hug   bouquet Нека се радвате на още много красиви продължения на вашата любоФ Hug Hug Ще си разменяте ли подаръци с ТМ? Подарете си гумени ръбчета за мебели, дето ги слагат за бебета, освен това скоро и за бебе Ани ще трябват Mr. Green А тя миличката бъъъързо да се оправи, леля Точка каза! Hug Hug
Мерииии, аз казах ли ти, че ще имаш дар против депресия.
Скрит текст:
Случайно стана, нямах идея кога ще бъдеш оподарена Peace Явно вече си четем мислите Heart Eyes
Маришкин, аз вече казах, че моят дар ще пътува на запад при една прекрасница, която пише, но какво, кога, как - не казвам, къде - и тук  Peace Купила съм й различен дар за хапване - до сега такъв не е подаряван май Thinking Ама то аз шоколади рядко изпращам, обикновено съм различна Mr. Green Книгите от списъка са ми по-скоро непознати, освен една. Ще мисля още няколко дни. А в допълнителният подарък ще има и нещо кифленско Flutter Сега чета Нелка - моето другарче май няма домашен любимец Thinking Но пък със сигурност знам, че обича едни конкретни домашни любимци Peace И деца обича, ама още няма да казвам има ли, иска ли, прави ли или гледа децата на децата си Mr. Green Със сигурност обича и да пере Mr. Green Peace Hug
Хайде стига толкова Stop

ПП Алекс - а на изток дали ще пътува  Flutter Hug

# 702
  • Кърджали
  • Мнения: 10 361
На изток, на запад, на север, на юг... Където стигне...  Mr. Green
Чудя се дали да ввзема нещо сладко, обаче
1 Вече е жега и не знам в какво състояние ще стигне
2 Има вероятност аз или щерката да го изядем, преди да стигне до пакета....
Я да се върна да проверя всъщност другарчето обичаше ли сладки неща.... Уж четох внимателно, ама...

# 703
  • Мнения: 2 141
На изток, на запад, на север, на юг... Където стигне...  Mr. Green
Crossing Arms
Скрит текст:
Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 476
 Здравейте, мили момичета!



Донесла съм ви по едно виенско кафе и парченце сахер.

Късно снощи се прибрахме уморени, но преизпълнени с впечатления и емоции. Видяхме, чухме  и опитахме много неща, но и много останаха за следващия път   Stuck Out Tongue Winking Eye

Още не съм изчела това, което сте изписали, но искам да поздравя всички, които празнуват днес имен ден. Да сте живи и здрави и да е изпълнен животът ви с много слънце и топлина, така както е през днешния прекрасен ден!!! Hug

Нези, честита годишнина! Желая ви дълги години - ръка за ръка, в любов и разбирателство.  bouquet

Нели, миличка, да оздравяваш бързо Hug Hug Hug

И аз ще пращам извън София. И моето другарче си има куче...пък. Laughing


Общи условия

Активация на акаунт