Сладкарничка за книги - тема 41

  • 25 939
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 12 327
Да мине малко време и да видим дали аз ще ви харесам  Twisted Evil

 Laughing

А, добре казано  Laughing
Ще гледаме тогава да се държим прилично , за да ни харесаш  Laughing

# 256
  • Мнения: 138
Ми тъй де. Трябва да има взаимност, за да се получат нещата  Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 1 501
Здравейте,

ООО, имаме си ново попълнение. Добре дошъл Sir.
Кали, благодаря за кафето.  Сега отивам да си направя едно реално.  Tired

Ако нямате работа в данъчното - не стъпвайте там. Тези дни е кошмар  ooooh! ooooh! От сутринта съм по тези институции и едвам смогнах да се прибера до обяд. Добре, че си носех книжка, че времето не минава.

Хайде хубав ден.  bouquet

# 258
  • Мнения: 2 174
Идвам, преди да си легна  Mr. Green

Изпратих едни кецове и едни пари. Който се разпознава, да си ги чака Hug
Поръчах три броя Дракули. Дали ще дойде този Дракул да ми ги достави Twisted Evil Heart Eyes
Скрит текст:
Разходих се, че и до Дюти Фри-то ходих. Резултатът е душ гел за мен, два огромни шоколада за двете мамита и изненада за другарчето ми  Heart Eyes

Развалиха ми се .... тонколоните на лаптопа?! Как му се казва  Joy те не са тонколони....
Говорители, ама и тонколонки е правилно  Peace

Маришко, гледай там какво ще ми поръчваш за подарък и остави Деси да дойде да мие чинии край морето  Mr. Green Hug Heart Eyes

И аз чета като пътувам. В живота си нямам пътуване без книга. Само до пазара ходя без книга май  Crazy

Имаме си и кавалер Peace Добре дошъл Sir Blood   bouquet Искам да видя танц и песен. Тук редовно пеем, ама май още не сме танцували. С въпроси за пранета няма да се излагам, че ми стана неудобно  Embarassed Mr. Green А щом си познат на Мимето и Кали, значи си от Кралската тема  Peace
Е как няма да ни харесаш. Ние сме само за харесване  Flutter Mr. Green Peace

Почивам си, че ме мързи съм изморена Whistling

# 259
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Добър ви ден!

И аз като Точ си почивам  Blush
Аз си го представям в този образ Точи  hahaha Joy
Скрит текст:

Добре дошъл на Sir!

Постове като този на Майчето ме радват и им се възхищавам, у мен няма толкоз дар слово , търпение да ги напиша и мисъл за ближния  Embarassed Адмирации!

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 14:12 от zornitsa

# 260
  • Мнения: 738
Да мине малко време и да видим дали аз ще ви харесам  Twisted Evil

 Laughing

А, добре казано  Laughing
Ще гледаме тогава да се държим прилично , за да ни харесаш  Laughing

... ама всъщност сме сбирщина горгони и вампирки, които само дебнат да хванат някой брадат, обвързан и с дете, да го операт едно хубаво и да му изсмучат кръвчицата, затова разни добросъвестни мадам хелзингки ни докладват редовно в модераторската тема и си докарват главобол. Така че тая тема не се чете без подострен ясенов кол и без чук, а какво всъщност има в пакетите с подаръците и код за какво са имената на книгите в списъците... лелееееее....
 smile3511 #Onfire hit hit

# 261
  • София
  • Мнения: 5 967
Зори, радвам се, че си почиваш! Ми така де, няма само да бачкаш, я! Hug

Добре дошъл на мъжкото попълнение в нашата тема!   bouquet

Точе, какъв душ гел си взе?

Венката нещо ми се губи.  newsm78

Камиче, много си бойна!  Mr. Green

# 262
  • София
  • Мнения: 6 225
Тук съм, тук съм! То такова като мен няма лесно да се затрие  Mr. Green.

Камиче, забрави светената вода и сребърните куршуми  Joy.

# 263
  • Мнения: 138
Леле, добре сте се подготвили срещу изчадия  Laughing

# 264
  • Мнения: 5 776

Камиче, забрави светената вода и сребърните куршуми  Joy.

С това ние винаги сме екипирани  hahaha Joy

# 265
  • Мнения: 2 174
Камиче  Joy Joy Joy
Пете, ето този:
Скрит текст:
Зори Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 12 327
Леле, добре сте се подготвили срещу изчадия  Laughing

Неее, ние сме вещиците и изчадията според някои  Mr. Green
А всъщност сме "бели и добри", еле па я  Joy

# 267
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Пете, не се заблуждавай миличка, аз по цял ден само лешперя и тук таме някоя домакинска работа да свърша. Днеска и затова даже нямам мерак!


# 268
  • Мнения: 14 936
Да мине малко време и да видим дали аз ще ви харесам  Twisted Evil

 Laughing

А, добре казано  Laughing
Ще гледаме тогава да се държим прилично , за да ни харесаш  Laughing

... ама всъщност сме сбирщина горгони и вампирки, които само дебнат да хванат някой брадат, обвързан и с дете, да го операт едно хубаво и да му изсмучат кръвчицата, затова разни добросъвестни мадам хелзингки ни докладват редовно в модераторската тема и си докарват главобол. Така че тая тема не се чете без подострен ясенов кол и без чук, а какво всъщност има в пакетите с подаръците и код за какво са имената на книгите в списъците... лелееееее....
 smile3511 #Onfire hit hit
Камиче,ще ме умориш!  Laughing
Добре дошъл и от мен на sir! А,дано се харесаме взаимно!  Peace
Виви,ще гледаме "На ръба" -новата постановка на Ал.Морфов в Народния театър.  

# 269
  • Мнения: 15 502
Точ, тоз' Дракул не ти върши работа за съжаление, освен ако няма да водите разговори  Whistling
Я гледай ти, във вашето дюти фрий имало боди шоп.

Петяя, по институции само с книжка, иначе човек рискува да загуби разсъдък.  ooooh!

Аз май забравих да спомена, че много завидях на родителите на бебе Ани  Mr. Green ама много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт