Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 885
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 476
 Титина, smile3520, че май много се издадох doh За тебе имам една каляска от истински марципан. От Будапеща я донесох
Скрит текст:
Ще те захаросам, само не казвай newsm62

# 721
  • Мнения: 2 141
Вени, ясно Peace Това обаче не променя факта, че ни хареса там Peace Споделям мнението на Мариетка Peace Hug А ние се качихме по лесната и по-дълга пътека, а слязохме по екстремната. Нищо работа за пишман туристи като нас bowuu

# 722
  • София
  • Мнения: 6 210
Приятно е горе, природата е красива, много е зелено. И на мен щеше да ми хареса, ако бях прочела предварително информацията. Просто в празнични дни навалиците знаете какви са и подобна организация повече пречи  Mr. Green.
Момчето от паркинга разказваше, че преди археолозите да открият и обекта, в селото я минавала една кола, я не. А сега там е пълно!

# 723
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Венка, не че нещо, ама аз баш със сандали (равни) си се качих по пътечката до Цари Мали град  Laughing

Тогава още не бяха пуснали лифтчето. Горе е ново, чисто и добре уредено, чак и мултимедия има в църквата. Археолозите нещо спорят правилно ли е консервиран обекта или не, но на мен като обикновен турист си ми хареса. Добре са усвоени европейските пари.

# 724
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз слънчасах, Лу, нещо ми стана зле и заради това се отказахме.
Брей, ние влязохме в църквата, но не видях мултимедия. Имаше изложени няколко икони на нещо като втори етаж, както и стари църковни книги. На половината от тях бяха паднали надписите и не можахме да разберем какво изобразяват и от кой период са.
И аз не разбирам от археоложки работи, но е хубаво подобен род обекти да се развиват. Покрай тях живват и селцата, и изобщо страната ни е подходяща за подобен род туризъм.

Видяхме и хотела, за който спомена. Но пък ММ разбра, че на езерото в Правец може да се лови риба и мисля, че ще предпочете него пак  Grinning.

# 725
  • Мнения: 5 405
Мери също ми отпадна от заподозрените  Wink Мери, да не си изгризеш ноктите докато гледаш подаръка запечатан?  Crazy  Hug
Прибрала съм го в един шкаф, за да не го виждам  hahaha Embarassed

Мери, ти ли откри началото на подаръкополучаването.  Simple Smile Я отваряй, не чакай.  Laughing
Мери, честито! Отвори го, деее! Не ни карай да чакаме  Mr. Green hahaha!
Мери, честит ти подарък, отваряй гоооооо Party.........
Не ме предизвиквайте, твърда (ще!) съм!  Grinning Ще чакате с мен  Mr. Green Hug

Мерииии, аз казах ли ти, че ще имаш дар против депресия.
Скрит текст:
Случайно стана, нямах идея кога ще бъдеш оподарена Peace Явно вече си четем мислите Heart Eyes
newsm68

Ули, тренирам се  Simple Smile

Меро, ма отваряй! Ти ще колабираш докато получиш втората част. Като ги знам бг пощи какви са... Simple Smile
Дано не се разочароваш като видиш книжката....
Joy Joy Joy Ох, ще умра от смях  Grinning Само най-добрата ми приятелка ми викаше така, която всъщност ще женим в събота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Нямаааа, която и да е, ще се радвам, не се притеснявай  Hug

Голяма жега  Crazy Сефтосах късите гащи, мноУ яко  newsm47

# 726
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А щом е за ловене на риба е ясна работата  hahaha

Белчин Гардън е жесток хотел, някой път все ще стигнете и до него. Освен всичко друго имат и разкошни СПА процедури, та ако отидете някой път кажи да ти препоръчам конкретни  Laughing

Вие в коя църква влязохте, защото аз говоря за тази на върха? Нали не сте успели да се качите до там?  Thinking

Другият вариант е мултимедията да е била сложена специално за деня на откриването, когато бяхме  hahaha

# 727
  • Мнения: 10 929
На Цари Мали град най ми харесаха въжените катерушки Simple Smile и въжения мост Simple Smile Самият обект не ме впечатли, за съжаление автентичността беше заминала, така и не разбрах, какво точно е открито...
Добра разходка за половин ден е определено. И е хубаво, че е живнал района.

# 728
  • София
  • Мнения: 6 210
Лу, явно за друга църква говоря! Влязохме в една мъничка, която е близо до паркинга в ниското. Наистина не се качихме до горе. Няма да се отказвам, бих отишла отново, тъкмо ще го комбинирам с Белчин Гардън и ще свирна  Wink Hug.

# 729
  • Мнения: 1 733
Честит Гергьовден на всички празнуващи и семействата ви! Да сте здрави и честити!

Нези, честита годишнина! Още дълги години в любов и разбирателство! И на още внучета да се радвате!  Hug

Нели, радвам се, че си по-добре! Бързо да пребориш вирусите!  Hug

Днес беше прекалено топло и за мен. Мери, и аз вадих къси панталонки.

Вени, жалко че се е провалила разходката ви. Да беше дошла до Костенския водопад, поне щеше да ти е хлад.  Mr. Green

Мери
, честит ти подарък, нищо че няма да го отвориш засега.  Hug

 Hug Hug Hug

# 730
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Самият обект не ме впечатли, за съжаление автентичността беше заминала, така и не разбрах, какво точно е открито...


Точно за това беше спора на археолозите, че е изгубена автентичността.

Обаче на мен лично не ми пречи. Като си спомня какво разочарование изпитах по време на екскуризята в Турция, отиваме да посетим едно от 7-те чудеса на света - Храма на Артемида. И аз вече очаквам да припадна едва ли не от възторг особено след мащабната красота на Ефес.

Стигаме и започваме да се оглеждаме усърдно, но нищо не виждаме. Накрая се наложи екскурзоводът да ни го посочи - беше една колона насред блато. Автентично вярно си е, но нищо особено.

# 731
  • Мнения: 1 243
 Момичета мили, аз пък да ви кажа точно днес пак се напръсках доволно с Мосю Ли и ето вече 4 часа го усещам.  Simple Smile Ще се купува явно, то бива любов, бива...  Blush

Точи, честита парфюмна придобивка на теб!

# 732
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Оу, Скарамуши, много се радвам  Laughing

Аз казах, че Мосю Ли си е траен на доста кожи, до химия е  Laughing

# 733
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

Честит имен ден на Гани и Гиговче. Бъдете живи и здрави.
Нези, честита годишните. Още 5 пъти по 26 да сте заедно.
Слив, честит празник и на твоите близки.

О, Мери, честит подарък.

Аз още не съм ходила на Мали Цари град. Все го отлагам.
НелиHug

  bouquet

# 734
  • Мнения: 10 929
Лу, аз съм лаик, нямам идея, как и кое е правилно, просто си мислех тогава, че щеше да е добре поне да ставаше ясно, какво точно са намерили и възстановили Simple Smile

Колкото до Мосю Ли на фона на всички останали парфюми на марката, при 4 часа трайност не бих го сложила в тази графа Simple Smile ама ако при мен се задържаше толкова, моооже би щях да се замисля за купуване, може би Simple Smile
Скарамуш, ако много ти харесва, не го мисли толкова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт