Искам да кажа ... (34)_27.04-03.05

  • 35 231
  • 985
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 867
Добро утро и благодаря за темата!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 606
Добро утро, момичета!
Слънчева и усмихната 4 дневна седмица желая на всички. Отивам на работа най-накрая след 10 дневен престой в къщи и съм направо щастлива!

# 17
  • Мнения: 22 454
Добро  утро....чудно слънце пиче и 28С предвиждат в прогнозата.
Малкия  скочи със сестра  си в 7.30ч за училище...ще ляга по навреме след обед. 

# 18
  • Мнения: 24 414
Добро утро!
Някой знае ли дали в момента може да се сади роза или вече е топло. Вчера видях в Лидл рози под 3лв

# 19
  • Мнения: 12 993
Добро утро! Какво хубаво слънчице пече, само за разходки, да имаше кой да ми свърши работата, пък аз да му седна някъде на припек и да пийвам кафенце...Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 569
Добро утро! Бързо да минават четирите работни дни!
Времето днес е страхотно, но току-що Емо Чолаков каза, че в почивната събота ще вали и гърми. Дано да се е объркал.

# 21
  • Мнения: 4 740
Добро утро! Какво хубаво слънчице пече, само за разходки, да имаше кой да ми свърши работата, пък аз да му седна някъде на припек и да пийвам кафенце...Simple Smile
Жаки, до осем съм на работа, ти си почивай пък аз като свърша ще дойда да свърша И твоята работа.  Hug

# 22
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро утро!
Най-сетне направихме уикенд в Сандански, обичам го тоя град. Лято си беше там!

# 23
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро и от мен!
Лили,  Hug

Да си кажа по темите, които разисквахте:
С токчета шофирам без проблем, също и с джапанки (казвам го, защото с баща ми имаме спор специално за тях) Simple Smile
В Хасково съм ходила, наистина хубав град, особено последните години много се работи по визията му. Има много хубави градчета в България. Добрич, например, също много се промени, в Силистра правят голям ремонт на Дунавската градина, на централната част. Лили беше споменавала, че в Ямбол правят благоустройствени подобрения. Например в едно малко градче като Сунгурларе има много хубав парк в централната част, а в околността винарни, хотелчета.

Относно либералното възпитание, заставам на страната на Янечек. В България много условно се приема. Акцента е на думата "либерално", а не на "възпитание".
Янечек, не се ядосвай на госпожата по трудово, а на бюджета на училището, който не дава възможност да се подсигурят материали. Тя жената си работи по разпределение, план, това се изисква от нея. Все едно е да нямаш блок и бои по изобразително, екип по физическо, учебник по математика и т.н. Тя трябва да им покаже работа със шкурка, как да стане без шкурка?
А относно дялкането- да го направи синът ти, защо го правиш ти? И другите му домашни ли ги правиш ти? Защото това си е домашно. По трудово, но домашно! Иначе всичко останало е личностно отношение!
Peace Hug
Искам да ви попитам: 40 лв. много ли ви се струват за завършване на детската градина. В тези пари включвам консумацията на детето в заведението (пица, сок и торта), анимация, албум, пари за подарък на учителките, двд диск с видео от празника. Аз ли не съм наред, или тази дето ме тормози, че това са мноооого пари!? Плюс това срокът за събиране на парите е месец, не е от днес за утре?

# 24
  • Мнения: X
Добро утро!  food010

Слънчево и ясно е навън.  Хубава седмица на всички!

# 25
  • Мнения: 14 654
Янечек, не се ядосвай на госпожата по трудово, а на бюджета на училището, който не дава възможност да се подсигурят материали. Тя жената си работи по разпределение, план, това се изисква от нея. Все едно е да нямаш блок и бои по изобразително, екип по физическо, учебник по математика и т.н. Тя трябва да им покаже работа със шкурка, как да стане без шкурка?

Напротив, точно на нея ще се ядосвам, защото е злобна и отвратителна. Как така детето няма проблеми с нито един друг предмет, а все с трудовото? Има отлични оценки и медали от състезания, а по трудово - само двойки, защото не се справя точно с тея задачи и го заплашва с поправителни, въпреки че на тестовете има шестици. Ако наистина направи това нещо, ще отида и ще направя страшен скандал, защото тая злобарка ще му развали успеха с тъпия си предмет съвсем нарочно. Просто не мога да понасям, когато такива дребни човечета злоупотребяват с малкото власт, която в случая имат. Хубаво, като няма в училище шкурка, да каже "носете шкурка", а не "във всеки дом има шкурка, за следващия път да си ги носите полирани". Иде ми да й полирам лицето с един по-едър шамар.

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 2 415
добро утро и слънчева нова седмица на всички!
Изкарахме чуден уикенд, сега малко натоварени 4 работни дни и в петък потегляме с кервана  Laughing за Гърция да разпъвам палатката, ама дотогава колко работа ме чака  ooooh!

# 27
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Скрит текст:
Янечек, не се ядосвай на госпожата по трудово, а на бюджета на училището, който не дава възможност да се подсигурят материали. Тя жената си работи по разпределение, план, това се изисква от нея. Все едно е да нямаш блок и бои по изобразително, екип по физическо, учебник по математика и т.н. Тя трябва да им покаже работа със шкурка, как да стане без шкурка?
Напротив точно на нея ще се ядосвам, защото е злобна и отвратителна. Как така детето няма проблеми с нито един друг предмет, а все с трудовото? Има отлични оценки и медали от състезания, а по трудово - само двойки, защото не се справя точно с тея задачи и го заплашва с поправителни, въпреки че на тестовете има шестици. Ако наистина направи това нещо, ще отида и ще направя страшен скандал, защото тая злобарка ще му развали успеха с тъпия си предмет съвсем нарочно. Просто не мога да понасям, когато такива дребни човечета злоупотребяват с малкото власт, която в случая имат. Хубаво, като няма в училище шкурка, да каже "носете шкурка", а не "във всеки дом има шкурка, за следващия път да си ги носите полирани". Иде ми да й полирам лицето с един по-едър шамар.
Ей това вече е личностно отношение!  Peace Гадно е, неприятно, но някак си е на ръба и няма реално противодействие!

# 28
  • Мнения: 7 201
Благодаря за новата тема!
Прекрасна, слънчева и топла седмица на всички!

# 29
  • Мнения: 7 690
Добре де, как шофирате с токчета? Как усещате педалите изобщо. На моята кола не са много чувствителни и пак не се навивам. А имам познати, които карат с ненормални високи токчета. Само веднъж, при това съвсем инцидентно, ми се наложи да карам с висока платформа. Това по времето когато карах още шофьорски курсове. Е, така зверски набих спирачки, мислейки си, че всъщност съвсем плавно натискам педала. С мисленето си останах  Laughing
Мога да пробвам някоя вечер когато няма движение...

Общи условия

Активация на акаунт