Искам да кажа ... (34)_27.04-03.05

  • 35 250
  • 985
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
А някой да ми подшушне как да направя ципура? Досега я правех на скара, ама не ми се дими в нас и мисля да е на фурна.

Според мен ципурата не е за фурна.

# 271
# 272
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
ММ е видимо 'здрав', само дето всъщност не е  Tired
Скрит текст:
изтръпване на главата, световъртеж, бодежи в гърба, тревожност, изтръпване на крайниците, пръстите, всичко от едно безобидно 'шипче' във врата

# 273
  • Мнения: 22 475
Моите деца и двете много играят с плюшени играчки. И спят с някои от тях.
На чужди деца обаче избягвам да подарявам.

При нас се развали времето, може и да вали.
Някакво голямо пиле така ми е нас..ло колата....цялата дясна страна е в големи бели....
Сега се чудя как да дам 12лв. да я измият, като го дават 2дни да вали. Освен да взема една бутилка с вода и да поизмия където се е изявявало пилето...Simple Smile

# 274
  • Мнения: 9 487
Аз обожавам плюшки! Дайте ми ги, моля ви, не ги хвърляйте!  Praynig  Blush

# 275
  • София
  • Мнения: 17 334
Ципурата, когато я готвя във фурна, я слагам върху канапе от леко задушени зеленчуци (домати, лук, моркови, лук - нарязани на едри шайби). Получава се вкусна, аз лично зеленчуците и соса не ги харесвам особено, но мъж и деца го харесват цялото.

# 276
  • Мнения: 22 475
белла, и аз много обичам....половината ги купувам за себе си, с оправдание децата. Simple Smile

Харесах подарък, интерактивна маса за игра. Дъщерята имаше такава, много и се радваше.

# 277
  • Мнения: 9 487
Мира, аз ги защитавам моите от нападенията на ММ. Иска да ги хвърли. А аз като се местех при него чинно си донесох чувала с плюшките  Blush

# 278
  • Мнения: 22 036
Искам да кажа, че днес заради Янтра пържих чипс  Crossing Arms.
Казах на детето, че знам супер рецепта за бърз чипс в микровълнова и той се вдъхнови. Харязах картофите, подсуших и уж мазах с олио, но явно не както трябва, защото изглеждаше супер - златист един такъв, но... нямаше отлепяне от чинията Simple Smile.
Чинията побра цамо половин картоф и два нарязани ни останаха, та сложих тигана, нарязах още един и пържих, пържих, пържих.
Стана супер вкусен де, детето каза, че не е вярвало, че ще го докарам толкова хрупкав. Хем се радвам, че го изкефи, хем сега ме грози опастност пак да иска Simple Smile.

Прахче, много сладка малката къдрокоска. А и на Сесили децата са много, много хубави (на нея приличат Simple Smile. Обожавам такъв цвят коси, а и не я слушайте за килограмите, много добре изглежда.
Днес се разхождах по плажа и беше супер. Не е горещо, но не е и студено, а есента и зимата вятъра намалява.
Имам една скумрия, която взех да осоля, а така ме мързи, но трябва, че иначе ще я изхвърля, а аз много я обичам осолена.
Чек, аз до Австралия мъкнах куфар с плюшковци, които бяха забравени, но аз ги прибрах - сърце не ми дава да ги изхвърля.  

# 279
  • Мнения: 4 785
Чек, аз до сега на фурна не съм я правила, но виждам, че има рецепти...
Одри, мерси, може и така да я направя  Peace .... или да й сложа канапе, както каза Бърди... обърках се  Crazy

# 280
  • Мнения: X
Чек, аз до сега на фурна не съм я правила, но виждам, че има рецепти...


Има рецепти, но месото на ципурата не е особено подходящо според мен за фурна. Става като манджа, не риба.  Laughing

Даун, тъпото е че аз към Малта мъкнах чували с играчки (т.е. пращах ги с пратка, чиято цена многократно надвишаваше стойността им), а голяма част от тези играчки преди години мъкнах от Малта към България.  ooooh! Даже тогавашната ни хазяйка, която сега е настояща на заминаване подари един плюшен динозавър на дъщеря ми, който си имаше нещо като близнак (в друг цвят), който от своя страна е притежание на сина й. Сега двамата 13 годишни дангалаци се правят на бебета и се бият с динозаврите си. Тогава като заминавахме цялата махала се изреди да подари по едно голямо плюшено нещо.  Twisted Evil

# 281
  • Мнения: 22 036
Е, аз поне в обратната посока не ги мъкна Simple Smile.
Приеми го от добрата страна, една позната мъкне гаджето на дъщеря си напред, назад, а тя не е много по-голяма от нашите Simple Smile.

# 282
  • Мнения: X
Ще има да почака дъщеря ми да й мъкнем гаджето.  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 4 785
Аааа много мразя манджорлива риба, ще вадя скарата... е затова си взимам само готова риба, ама хак да ми е  Crossing Arms Мерси за предупреждението  Wink

# 284
  • Мнения: 14 478
Мира, аз ги защитавам моите от нападенията на ММ. Иска да ги хвърли. А аз като се местех при него чинно си донесох чувала с плюшките  Blush
Онзи ден реших да дам играчките , които моите хубустници не са поглеждали от година поне, на едно бебенце.  Вкъщи сме заринати от играчки-плюшени, всякакви..
Само като ме видяха и настана галимация. Аз дигнах ръце и им казах да изберат кои играчки да дадем на бебенцето на комшиите...
Е-цял ден се занимаваха да отделят и накрая отделиха 1 (една играчка само)-едно плюшено изтъркано от въргаляне кученце с откъсната опашка....

Останах потресена от домочадието си.

Общи условия

Активация на акаунт