Искам да кажа ... (34)_27.04-03.05

  • 35 272
  • 985
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 15 104
Елени, аз пък ги харесвам, знаеш ли колко много деца не познават животните, не знаят какви звуци издават? Така имаш две в едно - хем текст и прекрасни картинки, хем и звуци.

# 256
  • София
  • Мнения: 5 606
Бърди,  Peace

# 257
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Valerie, от изменения във врата и гръбнака може да имаш много симптоми,
Скрит текст:
които включват и чувството, че 'полудяваш'  Peace ММ премина/ва/ през това. Потърси в гугъл ако искаш Др Иван Александров, Крумово

# 258
  • Мнения: 4 892
Призлява ми от плюшени играчки. Домъкнахме насам два грамадни чувала с такива, защото иначе нали отрочето нямаше изобщо да тръгне.  Crazy Наскоро ги хвърлих в килера след като окончателно се установи, че не й пука за тях.

Точно това сега ще направя и аз. Нищо, че моите са малки. Има много, с които не играят. Ще ги скрия в един чувал и на тавана. И без това като сложа шкаф и няма да има място.
Хич не ги обичам и аз. А отделно на баба на гардероба има оше две чувалчета  Tired

Валъри, синузит? От него много боли глава, понякога няма други симптоми.

# 259
  • Мнения: 4 785
А аз пък си ядях само в детските купички и прибори, защото бяха детски с картинки  Sunglasses Пък и не виждам защо да не ядат в тях - купичката си е купичка, чашата чаша, малките прибори също. Тези просто са цветни с картинки, което всъщност би трябвало да ги привлича. Не знам какво би накарало едно дете да държи да пие в такава чаша:
Скрит текст:
, а не в другата, че да я отхвърля. Нелогично ми е. Разсъждавам си просто. Ако аз не му сервирам в този комплект, естествено, че ще яде в каквото му давам  Laughing

Но иначе и според мен кръстниците не бива да се натоварват финансово, за мен целта е чисто духовна  Peace

# 260
  • Мнения: 15 104
Мър, когато родиш, ще разбереш. И на мен ми е нелогично да не иска в чашата със слончето, а в чашата с кафето, но аз пия в чашата с кафето, значи и той трябва да пие от нея. И е логично.

# 261
  • Мнения: X
Е, да, но твоето отроче май е около 10-годишно, а моето е все още на 4! А кръщелничето на Мирама е на годинка!


Искам да кажа само, че колкото по-малко се подаряват плюшени играчки, толкова по-добре, защото така или иначе се събират огромни количества от тях.

# 262
  • Мнения: 14 654
Като го поразходят малко из дебрите на системата, поне ще се постресне малко и ще посвие перки, а няма да се изживява като големия медиен герой за пример.

Т.е. идеята е малкият да бъде сплашен, за да види той? Това същество е жертва със сигурност, но поради младостта си, има шанс за социализация и приучване към нормите на поведение в обществото ако целта е тези деца наистина да се поправят, а не да затвърдят престъпните си наклонности.
Ако системата не ги превръщаше в бъдещите затворници, за което има хиляди и хиляди доказателства, бих сигнализирала моментално, но в случая не виждам с какво може да се помогне на това момче, само може да му се навреди. Помощта следва да е водещото, когато още не е извършил престъпление.

# 263
  • София
  • Мнения: 17 393
Моята дъщеря явно е благодат за подаряващите, защото и комплектите за хранене си обожава и си яде в тях (имаме няколко, точно от подаръци); и с плюшките си играе непрекъснато, и книжки много обича, за дрехи да не говорим  Laughing
Изобщо, ако не искат нещо подарено децата ви, давайте насам  Laughing

Аз впрочем сега за сефте чета, че децата не искат да ядат в тези комплектчета, аз самата също много съм подарявала, защото покрай моите деца това съм оценила като най-смислен подарък - красив, издръжлив и децата го харесват.

# 264
  • Мнения: 761
Относно плюшките, моята почти 14 г. госпожица спи с големия плюшен мечок и една плюшена панда.

# 265
  • Мнения: X
А, тя и моята спи с два размера Йори и бродирана от мен възглавничка, но останалите стотина плюшки просто се изчерпаха от смисъл. 

# 266
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
И моите деца си ядат от шарени чинийки/купички. Дори каката на 10 години предпочита шарената си чиния. Малкият на 3г-също. За мен това е един оригинален и полезен подарък.

От друга страна плюшените играчки за мен са синоним на прахосъбирачка. Просто никога не са си играли с такива.

# 267
  • Мнения: 5 940
Valerie, от изменения във врата и гръбнака може да имаш много симптоми,
Скрит текст:
които включват и чувството, че 'полудяваш'  Peace ММ премина/ва/ през това. Потърси в гугъл ако искаш Др Иван Александров, Крумово
 , благодаря.
Нино, не е синузит. Аз същото си мислех. Провериха ми с едно чудо налягането в синусите, всичко било ок.
Аз по-скоро клоня към това да не се е отключило от тежките вируси някое автоимунно заболяване като ревматоиден артрит и вероятно ще пусна последно едни кръвни изследвания и ако всичко се окаже ок, ще приема, че съм леко луда Embarassed или е това, за което говори demmy26
За клипа с детето - направих каквото можах, дано да има реакция, въпреки че донякъде споделям казаното от Янечек.
Моите деца също си харесват подаръците. Общо взето на всичко се радват. А малкият много играе с плюшени играчки - непрекъснато ги включва в разни ролеви игри. Книги и двамата обожават и винаги се радват.

# 268
  • Мнения: 11 742
Искам да кажа, че хората масово почнаха да изтрещяват.
Сега прочетох това
http://www.vesti.bg/bulgaria/incidenti/22-godishen-myzh-izpotros … pi-s-chuk-6035273

22 годишен влезнал в аптека и я потрошил с чук. Защо? Защото обичал да троши разни неща с чук  ooooh!

# 269
  • Мнения: 4 785
Току-що получихме, макар и неофициално, много добра новина, че едно решение, което взех с много голяма отговорност, включително и финансова, се е оказало правилно! Потупване по рамото не чакам, лично за мен си обаче съм много доволна и ми падна голям товар!

И получих призовка за делото ми, за земята, след месец е, трябва обаче да внеса някаква такса в срок.

А някой да ми подшушне как да направя ципура? Досега я правех на скара, ама не ми се дими в нас и мисля да е на фурна.

Общи условия

Активация на акаунт