Мама малки дрешки стяга, а ЮНСКО бебе в корема се протяга

  • 35 411
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Mrs Fiore , наблегни на течностите. Аз нямам подути крака, но яко започнаха да ме болят тазобедрените стави. Май е заради това, че се чекна на токчета, ама в офиса няма как, поне за сега, да тръгна по маратонки  Sad . Добре, че с килата съм ОК, + 6кг за 8ми месец, направо чудо! Вчера даже едни познати ми викат ти 5 или 6ти месец си?  Mr. Green

Аууу, благородно ти завиждам за токчетата, честно. Така и аз искам да си нося обувките на ток, елегантни, красиви, ама ако ги сложа и все едно Мис Пиги е натирила джолани в стъклените пантфоки на Пепеляшка  Crazy Crazy Crazy

Иначе пия точности, досега нямах такъв проблем, мисля че е от топлото, ама знам ли  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 65
Момичета, мен от половин час ме "реже" толкова много кръста, че направо на моменти не мога да мръдна от стола.. Все едно червата ми се опитват да се прочистят, но не ми се ходи до тоалетна.. Embarassed Боли ужасно обаче..да звъня ли на лекарката ми да я питам какво се случва или да почакам да видя дали ще мине самичко след час - два първо?

Наистина се извинявам, че спамя така и задавам само въпроси, които може би са безсмислени, но нищо не разбирам и се притеснявам малко..  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 133
"Аууу, благородно ти завиждам за токчетата, честно. Така и аз искам да си нося обувките на ток, елегантни, красиви, ама ако ги сложа и все едно Мис Пиги е натирила джолани в стъклените пантфоки на Пепеляшка  Crazy Crazy Crazy
Иначе пия точности, досега нямах такъв проблем, мисля че е от топлото, ама знам ли  "

Това с мис Пиги ме разби! Аз съм едва в осми,а изглеждам все едно всеки момент ще го пръкна, поне всеки така започна да ме базика.. До 7мия повръщах и почти не хапвах, сега се освиних много и съм сигурно +15-6 да не кажа и повече.. Grinning Но се чувствам щастлива, което е най-важно! После ще наваксваме натрупаното..

# 78
  • Мнения: 5
Момичета, моля ви споделете какво правите за подутите крака (ако имате де).... Получих тази екстра от около седмица и освен дискомфортно ми е болезнено, а доки ще го виждам чак след празниците  Rolling Eyes


Mrs Fiore, за подутите крака, моята лекарка ме посъветва, вечер да ги вдигам високо на възглавници, както и душове с по-хладка вода.

# 79
  • София
  • Мнения: 672
Sonyta, обади се на докторката си - тя ще прецени дали и кога да те види и поне ще ти каже какво да правиш.
Може и да е от бъбреци или някакъв друг проблем, но няма смисъл да стоиш и да се притесняваш.

# 80
  • Мнения: 519
Mrs Fiore принципно аз и hailie искаме да сме вестителки но никой нищо не каза..... newsm78 newsm12 smile3506

# 81
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мълчанието понякога е знак на съгласие  Mr. Green Ще ви пиша на първа страница като вестителки  Party

# 82
  • Мнения: 519




Sonyta
мен на моменти така ме боли.....започнах да приемам повече течности и се оправих но отидох да ме прегледат защото мислех че са контракции....докторката в спешното ми каза че най/вероятно е някой нерв около бъбрека

# 83
  • Мнения: 33
Здравейте, момичета! Честито на Ellle  Hug
Аз днес бях на преглед. Малката госпожица е 2.320 кг в 34 седмица. Аз съм +8,5 кг. За момента сме за нормално раждане. Викат ме вече на 2 седмици.
Иначе ние се възползвахме от намалението в Хиполенд и си взехме ваничка със стойка. Поръчахме си и количка Adbor S-line.  Общо взето с покупките мисля да приключваме - взели сме легло, достатъчно дрешки за първо време, залъгалка, 2 шишета Авент,хавлийка, пеленки, одеалце, стерилизатор купихме от Olx и т.н. А относно чаршафчетата вчера купих долен чаршаф с ластик и калъфка и  като материя са много меки - ранфорс. 
Вече започна да ми се втвърдява корема от време на време... Докторът каза, че вече матката започвала да се подготвя.
Хубав ден !

# 84
  • Мнения: 2 286
Здравейте!!

Предния път си ползвахме кенгуру, сега пак сме си взели. Предишния път беше на Чико и за бебо беше супер, но му бяха неудобни презрамките. сега си взехме на Jane, изглежда доста по-добре.

Коликите са поради незрялост на храносмилателната система. Попадналия въздух вътре в червата няма развит механизъм за отвеждане, червата се подуват и бебетата ги боли, затова реват. Аз за колики съм го водила дребчо в Пирогов, док. ни прати на снимка със съмнения за перитонит, оказаха се черва, пълни с въздух Crazy Crazy . Само масажи и гимнастика имаха реален ефект, след като ми спряха от производство прахчетата против колики, които една позната от Англия ми пращаше.

После си имахме и лактозна непоносимост, която овлядяхме само с диета от моя страна, но докато разберем беше тежко.

Поля, дано всичко приключи бързо и безболезнено и да си имате готов дом преди раждането!

ppippi, не са твърди чаршафите. Сега ти изглеждат така, защото не са прани. Аз още не съм купила, нищо не ми харесва.

Фиоре, за крака - студена вода. Сядам на ръба на ваната, пускам много хладка към леко студена вода и започвам обливане от средата надолу. След 4-5 мин. чувствам трайно облекчение.

Сонита, обади ли се на доки, какво каза? Много прилича на контракции, дано не е това Hug

И аз се възползвах от намалението на Лорели, за малки неща - една хавлийка за баня, 2 комплекта пелени бархет/ тензух, една много тъничка пеленка - розовка.
От H&M купих две ромпърчета, които мисля да ползвам за пижамки. Прекрасни са Heart Eyes - двете за 19,90 лв.
Но най-доволна и щастлива съм, че най-после са пуснали на Чико течността за студена дезинфекция! Толкова много я ползвах с баткото, после за стерилизация на инхалатора, а от 2 години изчезна от всички складове и магазини.

Момичета, на кого трябваше да пиша за facebook групата?

Последна редакция: вт, 28 апр 2015, 17:30 от hailie

# 85
  • Мнения: 165
hailie на *Sladkishka*  Wink

# 86
  • Мнения: 2 286
Много благодаря!

# 87
  • Мнения: 37
Много се изнервям  #Cussing out не мога да намеря профила на Сладкишка понеже писахтее, че с нея трябва да се свържем за групата във фб. Да ама аз изобщо нямам представа кое как става в този сайт ако може някой да ми го прати или не знам и аз ... Извинявам се за мрънкането  bouquet

# 88
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Много се изнервям  #Cussing out не мога да намеря профила на Сладкишка понеже писахтее, че с нея трябва да се свържем за групата във фб. Да ама аз изобщо нямам представа кое как става в този сайт ако може някой да ми го прати или не знам и аз ... Извинявам се за мрънкането  bouquet
Копираш ей това *Sladkishka* заедно със звездичките в поленцето за търсене и от падащото меню в дясно избираш да търси в Потребители. Излиза само тя в резултати, като и цъкнеш на името избираш опция лично съобщение  Peace

# 89
  • Мнения: 519
аз и писах писах писах ама не ме отрази

Общи условия

Активация на акаунт