Grimm ~6 тема

  • 49 712
  • 475
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 31 697
22 eпизода са. Потърси в Зелка или в Замунда. Има ги.

# 436
  • Мнения: 2 369
22 eпизода са. Потърси в Зелка или в Замунда. Има ги.

Зелка не го познавам...отваря ли се от чужбина? Замунда не с еотваряше преди време и предпоалгам още е така, но аз мисля, че все пак съм изгледала сезона до край. Свършва със сцената на Розали и Монро с новината, че е бременна нали?

# 437
  • Мнения: 31 697
22 eпизода са. Потърси в Зелка или в Замунда. Има ги.

Зелка не го познавам...отваря ли се от чужбина? Замунда не с еотваряше преди време и предпоалгам още е така, но аз мисля, че все пак съм изгледала сезона до край. Свършва със сцената на Розали и Монро с новината, че е бременна нали?

Зелката си е замунда. Нали се разделиха преди време на замунда нет и замунда се. После станаха зелка.
Но щом си в чужбина и не ти се отваря, пробвай с друг тракер. Виж в пиратския залив, rarbg, кик ас, limetorrents, eztv.
Съжалявам, не помня как е свършил пети сезон. Но са 22 епизода.

# 438
  • Мнения: 2 369
Гледам вече последен сезон. Ох кажете ми, че Шон не е наистина лош! Sad

# 439
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
не

# 440
  • Мнения: 31 697
За мен си беше лош.
Скрит текст:
Не стана лош насила, а доброволно се присъедини към ония лудите. Накрая от немай къде се разбраха.

# 441
  • Мнения: 2 369
За мен си беше лош.
Скрит текст:
Не стана лош насила, а доброволно се присъедини към ония лудите. Накрая от немай къде се разбраха.

Май да...някак на сила стана пак добър:) Но определено и лош ме кефи. Чудя и се на Адалинд как може да не го иска. Аз само като го гледам на "телевизора" и подскачам на стола. Егаси пича! А Ник честно казано ми е много НЕмъжествен и анти мой тип....но е симпатяга по друг начин (за мен де).

# 442
  • Мнения: 2 369
Сетих се да ви питам още нещо. Шон или по-точно актьора (Саша) защо говори френски и руски?

# 443
  • София
  • Мнения: 5 735
Сетих се да ви питам още нещо. Шон или по-точно актьора (Саша) защо говори френски и руски?

Говори руски, защото е руски евреин. А френски, защото е израснал в Канада.

# 444
  • Мнения: 2 369
Сетих се да ви питам още нещо. Шон или по-точно актьора (Саша) защо говори френски и руски?

Говори руски, защото е руски евреин. А френски, защото е израснал в Канада.

Готино:) Мерси:)

# 445
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Джулата и Ник са се оженили миналия месец  Twisted Evil

# 446
  • Мнения: 31 697
Доволна съм  newsm44

В сериала не успяха, но в реала го направиха. Само хуботии им желая.

# 447
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 523
Ужас, аз не съм доволна. Crossing Arms

# 448
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ние с Ивето мразим Джулата  Twisted Evil

# 449
  • Мнения: 31 697
Да не би поради причината заради която аз мразя Хилъри?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт