доиде ми цикала,а все още кърмя

  • 1 362
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Четох някъде, че ако се кърми минимум 6 пъти на ден по 20-30 минути, нямало овулация и цикълът никакъв го нямало. Въпросът ми към кърмачките със стаж е "Има ли нещо вярно в това"

# 16
  • Мнения: 3 926
Мики, има много вярно, но всичко си е до организъм. В случая са важни нивата на пролактина, но и на мен ми е чудно как при някои естествената контрацепция си действа до 3 години, а при други не, а всички уж кърмят често.
По темата на мен ми дойде малко преди беба да стане на 6 и от тогава ми е редовен. Хубавото е, че не го усещам - болката намаля значително.

# 17
родих преди 3 м.и преди 15 дена ми дойде цикъла въпреки,че кърмя интензивно.нормално е.Бебето ти отказа ли да яде по време на цикъла,защото моя син имаше такъв период

# 18
  • Мнения: 3 886
с 1 дете ми  доиде на 4 месец а сега чакам да видим

# 19
  • Мнения: 577
На мен още не ми е дошло,но си мисля дали вкуса на кърмата е друг?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На мен ми дойде преди ден. Точно 30 календарни дни след раждането и няколко дни след като ми спряха лохиите.  smile3515 smile3511 smile3514 Който си няма късмет - си няма и това е ....
А и малката е доста нервна, като я кърмя, особено вечер - явно вкуса се променя  Weary

# 21
  • Мнения: 1 559
На мен още не ми е дошло,но си мисля дали вкуса на кърмата е друг?

  Кърмата става по-солена по време на цикъл, но не всички бебета протестират от това. За протокола - и на мен още не ми е дошло Grinning

# 22
i na men mi doide oste 2mesec,prednia mesec biah 10dena v cikal............navaksvam.Namaliava mi mliakoto i bebo e postoianno gladen #Crazy

# 23
  • Мнения: 3 926
На мен ми дойде преди ден. Точно 30 календарни дни след раждането и няколко дни след като ми спряха лохиите.  smile3515 smile3511 smile3514 Който си няма късмет - си няма и това е ....
А и малката е доста нервна, като я кърмя, особено вечер - явно вкуса се променя  Weary
Не се причислявай още към цикличните. И при мен беше така уж дойде, после след 20-тина дни пак и после 6 месеца - никой. Накрая чак се молех да ми дойде, че така яко се бях изпъпчила. Направо имах циреи по лицето и целия гръб - не можех да се понасям. сега от три месеца вече си приличам на човек Wink

Общи условия

Активация на акаунт