ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА - ПЛОВДИВ - НЕВРОЛОГИЧНО ОТДЕЛЕНИЕ

  • 3 126
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 495
Здравейте,
Майка ми е приета в неврологията във Втора градска в Пловдив.
Оплаквания: болки в прасеца на левия крак, имаше оток, който спадна.
Първо й казаха тромб, лежа една седмица вкъщи и пи хапчета за раззреждане на кръвта.
После й казаха, че не е тромб (най-голямото светило невролог от Каридад я прегледал с доплер + ортопед - ) и да си смени невролога, като я препратиха към завеждащата д-р Андонова във Втора градска.
Приеха я в понеделник. Направиха й скенер на кръста - няма дискова херния.
Вливат й само обезболяващи (да не говорим, че сестрите са супер некадърни и всички вени вече са спукани, ръцете й са сини и подути), дават й парацетамол и фамотидин (не мога да разбера защо???). Друго нищо.
Пет лекарки стоят и й гледат крака и я питат дали я боли - ами да, боли я, но нищо не правят по въпроса да разберат от къде идва проблема. Казали й, че ще я изпишат в събота и по-рано не могат, въпреки, че тя иска!!!
Визитациите - под всякаква критика. Веднъж през деня да я попитат дали всичко е наред.

Моля Ви за съвет към какъв доктор да се обърнем, защото тези във Втора градска вече ме изнервят до краен предел и ми е ясно, че я държат, само за да вземат парите от клиничната пътека.
Другият ми въпрос  е относно визитациите - по колко трябва да са на ден? Доколкото знам - два пъти - сутрин и вечер.


Благодаря предварително за всички съвети!

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 12:57 от Пагане

# 1
  • Мнения: 495
Никой ли не може да ме насочи към специалист или просто темата ми не е в правилния подфорум?

Общи условия

Активация на акаунт