Светлината на моя живот - Тема 3

  • 67 841
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 424
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Миха Hug много мерси за превода и красивите колажи  smile3525
Роси HugРосенце Hug мерси  ,а новичките снимки  и репортажите от сета на Светлината  smile3525 smile3525
Софи HugДиди HugАмира Hug

# 46
  • Мнения: 2 592
Момичета Hug какво стана днес Tired и в сериите по Войо и в новата
индийска серия,само тъжни работи Cry
Сурадж за първи път плака с глас  Rolling Eyes а Сантош както винаги пак иска да командва Stop
този път Сандия,която искаше да отиде при него,защото знае ,че двамата са сила и сега той има нужда от
нея,както тя навремето от него Hugно не стана.. и го оставиха сам със спомените му от Сингапур,приказките на богаташите от партито в хотела и това което си говориха с Вед Tired  chefRolling Eyes
В сериите по Войо ,Сантош съвсем ми опротивя Twisted Evil как не се спря тази жена бе Crossing Arms
ами тя е в основата на всичките неприятности в семейството,съсипа ги но самочувствието и на простак
е безкрайно.. Close и Сандийка с промития мозък като и каже "Моля те,прости ми майко" и зарони сълзи Cry абсурда е пълен Thinking


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bowuu



# 47
  • Мнения: 8 424
Един много хубав момент от серията от снощи  smile3521
Миличкия Вед се беше сврял под леглото да се моли и да се срамува заради постъпката си и тогава се появи татко му  smile3521
Сценаристите изграждат много хубаво образа на Сурадж  smile3521Това ако беше някой друг баща ,Вед щеше да яде як пердах и барабар с него  и Мишри ,а можеше и Сандийчето да го отнесе или ако не бой то поне здрав скандал и сериозни наказания щеше да има.Обаче Сурадж не само че не ги набра всичките като турски шалвари ами даже и  ги успокояваше вместо те него .Естествено той много се натъжи от случилото се ,но вместо да търси вината другаде той ще преосмисли собствения си живот и ще го промени  smile3521И Сандия ,Вед ,Мишри,Голу,мама и цялото семейство Рати ще му помогнат за тази промяна  smile3521





# 48
  • Мнения: 8 424
Софи още не съм гледала новата серия от Индия обаче от сериите по ВОЙО и на мен Сантош ми е страшно противна  smile3511.Няма спирка тази жена бе  smile3511Значи  Сандия има само положителни качества обаче тези положителни качества не са достатъчни за мама  smile3511На нея и дай една такава като Мена и ше бъде супер доволна  smile3511.Мена  е глупава ,завистлива ,лакома,подмолна  и още куп други негативни качества обаче е безопасна ,защото е на нивото на Сантош .Нищо ,че Мена има хиляди кусури ,но нито един от тях не е толкова страшен колкото  желанието на Сандия да се образова  smile3521И освен това Сандия има и още един огромен недостатък ,тя е успяла да заслепи горкия Сураджи ,да му промие мозъка и той сега вместо да следва сляпо майка си следва сляпо жена си  smile3511най-големия недостатък на Сандия е ,че е умна ,добра и има желание да  се развива и образова все качества които по-принцип са похвални ,но в света на Сантош те са най-голямото зло  smile3511
Със каква злоба Сантош разби делвата самооооо  smile3511 и показа ,какво ще направи и с другите делви при всяка грешка на Сандия  smile3511
Много хубава беше сцената когато Сандия направи усмихнато лице от джелеби за Сурадж ,за да го развесели  smile3521



# 49
  • Мнения: 2 592
ЕНИ Hug колкото и да се опитвам,не намирам нито обяснение,нито дори малко
оправдание за всичко което Сантош причинява на Сурадж и Сандия с  държанието и приказките си  33uuТова че жената не трябва да учи и да забрави предишния си живот съм го гледала и в Булката,но интересно е защо за всичко са виновни снахите newsm78 каква е тази традиция Tired Дори Арун и Сурадж ,които обичат и защитават Сандия все пак я изгониха от къщата си,когато раниха Сантош,
веднага откриха причината - снахата  Rolling Eyes и им трябваше време да си признаят, че без нея са едно голямо нищо Grinning Heart Eyes


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart

# 50
  • Мнения: 8 424
Софи и на мен държанието на Сантош ми е неразбираемо и не мога да я оправдая по никакъв начин   newsm78.Предполагам ,че това са техните традиции и начин на живот и те са доста далеч от нашето възприятие за живота .Надявам се че все  по- малко свекърви се държат така със снахите си .

# 51
  • Мнения: 13 725
Софи и на мен държанието на Сантош ми е неразбираемо и не мога да я оправдая по никакъв начин   newsm78.Предполагам ,че това са техните традиции и начин на живот и те са доста далеч от нашето възприятие за живота .Надявам се че все  по- малко свекърви се държат така със снахите си .



Ени  Hug, мислиш ли, че причината е само в традициите, които ние не познаваме и не разбираме  newsm78 И кого касаят тези традиции - жената в Индия, или само снахата в семейство Рати  ooooh! Защото ако жената трябва да прислужва на масата, докато другите се хранят, защо това се отнася само за снахата, а не и за дъщерята  newsm78 Чави първа се тръшка да се натъпче  Mr. Green Ако Сантош е противник на образованието, защо позволява на дъщеря си да учи, при това я кара насила, че тя, милата, не е от най-умните  Shocked Ако иска идеална снаха, защо не научи дъщеря си какво значи да бъде идеална снаха, и дори я поощрява да мързелува и интригантства  newsm78 Не мисля, че въпроса опира до традиции и принципи, това е просто необузданата ревност на майката, която не може да се примири да бъде втора цигулка в живота на сина си. Сантош си мисли, че ако подчини Сандия, ако я превърне в машина за готвене и раждане на деца, ще си върне контрола над живота на Сурадж  Rolling Eyes Аз така си обяснявам поведението на сантош, по-необяснимо ми е поведението на самата Сандия, а и на Сурадж  newsm12, но както казваш, може да е въпрос на традиция да позволяваш чак толкоз да те тъпчат  Weary

# 52
  • Мнения: 2 592
Добро утро  bouquet да ви е сладко сутрешното кафе Laughing  food010 Heart Eyes


 bowuu Two Hearts Crazy Crazy



 Heart Eyes Flowers Sunflower Heart Eyes Flowers Sunflower  Kissing Heart

# 53
# 54
  • Мнения: 427
Софи и на мен държанието на Сантош ми е неразбираемо и не мога да я оправдая по никакъв начин   newsm78.Предполагам ,че това са техните традиции и начин на живот и те са доста далеч от нашето възприятие за живота .Надявам се че все  по- малко свекърви се държат така със снахите си .



Ени  Hug, мислиш ли, че причината е само в традициите, които ние не познаваме и не разбираме  newsm78 И кого касаят тези традиции - жената в Индия, или само снахата в семейство Рати  ooooh! Защото ако жената трябва да прислужва на масата, докато другите се хранят, защо това се отнася само за снахата, а не и за дъщерята  newsm78 Чави първа се тръшка да се натъпче  Mr. Green Ако Сантош е противник на образованието, защо позволява на дъщеря си да учи, при това я кара насила, че тя, милата, не е от най-умните  Shocked Ако иска идеална снаха, защо не научи дъщеря си какво значи да бъде идеална снаха, и дори я поощрява да мързелува и интригантства  newsm78 Не мисля, че въпроса опира до традиции и принципи, това е просто необузданата ревност на майката, която не може да се примири да бъде втора цигулка в живота на сина си. Сантош си мисли, че ако подчини Сандия, ако я превърне в машина за готвене и раждане на деца, ще си върне контрола над живота на Сурадж  Rolling Eyes Аз така си обяснявам поведението на сантош, по-необяснимо ми е поведението на самата Сандия, а и на Сурадж  newsm12, но както казваш, може да е въпрос на традиция да позволяваш чак толкоз да те тъпчат  Weary
Взе ми дума от устата... Направо не е за вярване. Айде за Сурадж донякъде е обяснимо, той цел живот се подчинява на майка си, не е стъпи на спортна площадка, защото мама му е забранила, дори не си и помислил за това. Но поведението на Сандийка е просто необяснимо. Тя израсна с свободомислещи родители, които я уважавали и са я учили да уважава себе си и другите.
"Какво стана, та не вечеряхме". Въобще не ми се връзва с образа на полицай, смел и решителен, борец за истина и справедливост.

# 55
  • Мнения: 2 592
Скрит текст:
Софи и на мен държанието на Сантош ми е неразбираемо и не мога да я оправдая по никакъв начин   newsm78.Предполагам ,че това са техните традиции и начин на живот и те са доста далеч от нашето възприятие за живота .Надявам се че все  по- малко свекърви се държат така със снахите си .



Ени  Hug, мислиш ли, че причината е само в традициите, които ние не познаваме и не разбираме  newsm78 И кого касаят тези традиции - жената в Индия, или само снахата в семейство Рати  ooooh! Защото ако жената трябва да прислужва на масата, докато другите се хранят, защо това се отнася само за снахата, а не и за дъщерята  newsm78 Чави първа се тръшка да се натъпче  Mr. Green Ако Сантош е противник на образованието, защо позволява на дъщеря си да учи, при това я кара насила, че тя, милата, не е от най-умните  Shocked Ако иска идеална снаха, защо не научи дъщеря си какво значи да бъде идеална снаха, и дори я поощрява да мързелува и интригантства  newsm78 Не мисля, че въпроса опира до традиции и принципи, това е просто необузданата ревност на майката, която не може да се примири да бъде втора цигулка в живота на сина си. Сантош си мисли, че ако подчини Сандия, ако я превърне в машина за готвене и раждане на деца, ще си върне контрола над живота на Сурадж  Rolling Eyes Аз така си обяснявам поведението на сантош, по-необяснимо ми е поведението на самата Сандия, а и на Сурадж  newsm12, но както казваш, може да е въпрос на традиция да позволяваш чак толкоз да те тъпчат  Weary
Взе ми дума от устата... Направо не е за вярване. Айде за Сурадж донякъде е обяснимо, той цел живот се подчинява на майка си, не е стъпи на спортна площадка, защото мама му е забранила, дори не си и помислил за това.
Но поведението на Сандийка е просто необяснимо. Тя израсна с свободомислещи родители, които я уважавали и са я учили да уважава себе си и другите.
"Какво стана, та не вечеряхме". Въобще не ми се връзва с образа на полицай, смел и решителен, борец за истина и справедливост.

Дарья HugСандия е отличен и смел полицай, защото и е заложено както се казва по рождение Laughing иначе Сантош отдавна да я е направила безлична Rolling Eyes неразбираемото за мен е как и защо мълчи и приема всичките обиди освен от Сантош,също и от останалите недоразумения в семейството ooooh!Менакши за всяко нещо я прави сама да си говори,но Сандийка си мълчи и я слуша с наведена глава едва ли не Laughing защото на въпросната и е позволено всяка интрига с мълчаливото съгласие на свекървата Rolling Eyes Сурадж също си пати от всичко това Thinking и детето си даде пак от безкрайната си добрина,да не кажа мекушавост Rolling Eyes разбра го в последната индийска  серия.. засега ooooh!как плаче,направо е потресаващо Sadразсипаха го най-добрия във всичко за семейството си,
раздавайки се докрай Heart Eyes Hug Laughing

# 56
  • Мнения: 347
Честит 1-ви май, момичета!  Hug


# 57
  • Мнения: 2 592
 Crazy

АМИРА Hug много е красива Депика,прекрасна!! Heart Eyes Peace

 Laughing Heart Eyes smile3521  love001


 Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 347
Crazy

АМИРА Hug много е красива Депика,прекрасна!! Heart Eyes Peace

 Laughing Heart Eyes smile3521  love001


 Heart Eyes

Да, нали?  Hug Супер много ми харесва как изглежда на тази снимка. Много красиво е облечена и косата и е направена вдигната. Мисля, че много и отива така с вдигната коса. 

# 59

Общи условия

Активация на акаунт