Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~464~

  • 11 433
  • 720
  •   1
Отговори
# 90
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 073
Илде  Hug, Герс  Hug, Ми4е  Hug,

Илде, лека работа, ама не разбрах какво те е напрегнало, че чак на работа ти се ходи, както и какво те е разболяло в нета. Че то там всеки ден, и навсякъде, са само дивотии. Sick

# 91
  • Мнения: 18 785
Хелоууу Hug

Ай ай ай са 3 дни бая работа ще има  #Cussing out 
Ако ме няма да знаете че все пак съм жива и да не ме мислите... Особено Ренку  hahaha hahaha

# 92
  • Мнения: 11 820
Илде  Hug, Герс  Hug, Ми4е  Hug,

Илде, лека работа, ама не разбрах какво те е напрегнало, че чак на работа ти се ходи, както и какво те е разболяло в нета. Че то там всеки ден, и навсякъде, са само дивотии. Sick
катастрофи,убийства и кво ли не още друго  ooooh!

# 93
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Проф Hug Heart Eyes да ти кажа и аз се изнервям на Феми като й чета постовете. Не би трябвало да се сърди, защото всички сме под мониторинг. Ние си я ловкаме све, ама и аз съм на мнение, че трябва да си обърне малко внимание. Няма защо да се сърдим като общо. Ако някой нещо не знае, може да научи, а не да се сърди. Е, аз как дъвчем Галя постоянно. Mr. Green ловкам си я...ама и си я дъвчем. Laughing

п.п. Да се надяваме, че ти е стигнала батерията на дефибрилаторчето с моите изцепки от онзи ден...яле па за Й на мн.ч. Mr. Green Joy Joy Joy

БелА Heart Eyes Hug Щерко Heart Eyes Hug Геро Hug Heart Eyes ти па кво сал висиш тукя ooooh! Mr. Green нема ли да ловиш трена да си починем малкУ от тебИ Laughing

# 94
  • Мнения: 4 803
Верее  Hug Heart Eyes нема да те мислим, споко  Mr. Green сал мой да свиеш некоя и друга рекламка  Whistling Whistling

# 95
  • Мнения: 4 803
Геро Hug Heart Eyes ти па кво сал висиш тукя ooooh! Mr. Green нема ли да ловиш трена да си починем малкУ от тебИ Laughing
newsm48 след малко ма, па от утре кат открием сезона ше ми гледаш сал гащите и ше почнем ти липсвам  Mr. Green Mr. Green

# 96
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Геро Hug Heart Eyes ти па кво сал висиш тукя ooooh! Mr. Green нема ли да ловиш трена да си починем малкУ от тебИ Laughing
newsm48 след малко ма, па от утре кат открием сезона ше ми гледаш сал гащите и ше почнем ти липсвам  Mr. Green Mr. Green
Малиииииииииииии... Mr. Green Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 11 820
Мам, Hug Heart Eyes Гери, Hug Heart Eyes ,Сис, Hug Heart Eyes Профче, Hug Heart Eyes Илде, Hug Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 4 803
Миленка  Hug Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 4 803
кво ма, почвам да празнувам от 1-ви та таман до 13-ти включително  Mr. Green Mr. Green и на 14-ти мой ми викаш Матилда  hahaha hahaha

# 100
  • Мнения: 11 820
Ей няа се оправи България никога с такива олигофрени   ooooh! счупили на домофонти стъклото  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 101
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
кво ма, почвам да празнувам от 1-ви та таман до 13-ти включително  Mr. Green Mr. Green и на 14-ти мой ми викаш Матилда  hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Щерко....права си...олигофрени колко щеш #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 102
  • Мнения: 21 201
Привет и на появилите се Hug......Hug след мен.
Гери, Hug лек път.
Откакто отслабна е като Газелка в телцето Heart Eyes но в главата хич я няма, не ми харесва гримът Confused и червилото й Confused в сериала Марал, а пък за прическата й Confused като на лелка да не започвам. Stop

# 103
  • Мнения: 11 820
http://vbox7.com/play:302a2dfba6?p=favourites&id=2204657&order=date  newsm68 newsm68 newsm68 и папгала ми се разпя кат пуснах песента  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 4 803
Бегам си ловим трена за удоволствие на Зиза  Mr. Green Mr. Green

Наде, благодаря  Hug че ще е път - път ще е, ма нема да е лек  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт