90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 750
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 775
Мая 76, Честит Рожден ден! Бъди жива и здрава, обичана, много усмихната и успешна.

Браво на всички за прекрасните резултати, с удоволствие ви чета.
Аз засега съм си "забила" на 52 кг, някой ден показва 52,7, понякога 51.9, но в общи линии от седмица си стоя така. Това не е проблем обаче, иска ми се до края на диетата да стана 49-50 кг, както си бях първия път, когато изпробвах режима.

Честит празник на всички и да си починете добре   bouquet

Днес на варива:

З: Банан
О: Още не съм яла, но ще са картофи с чесън и копър.
В: Пак картофи и салата или царевица, още не съм го решила.

# 61
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Лунно момиче, ти докато не си на 90ДД си на детокс или на друга диета  Simple Smile По колко искаш да сваляш на месец?! Аз свалих 3кг през първият месец, има да свалям доста повече. Отделно режимът е за да се научиш да се храниш правилно. Ти се опитваш да постиш, да гладуваш е как да се случи?! Нито един режим няма да ти работи според мен. Смятала ли си си калориите средно дневно, не само в белтъчни или ВХ дни? 500кал докарваш ли поне?!
пп Искам да те  fight  hahaha
Според мен добави някаква физическа активност преди да се откажеш. Нещо кардио примерно или тичане.
Laughing Ходя на плуване и народни танци, когато остава време, през другото време сме на разходки с количката.Общо взето почти не сядам.Но сте прави, при мен проблема е, че тялото явно няма нужда да сваля още много, а пък аз го натискам. Пък и 2 кг не е толкова малко. Ще си карам на диетата, ще опитам а да смята и калории. Днес хапнах пълнозърнест пресен  кроасан и малко спагети с люти чущки. За вечеря имам парче веган сладкиш и шоко бисквита, дано размърда малко кантара.

# 62
  • Мнения: 969
Lunno momi4eЗа да пълнее някой докато е на тази диета има само два варианта.Единия е глад-другия е "съгреших".
В единия случай тялото е недохранено и си стиска всяко грамче и калория на живот и смърт...Във втория случай е през ден съгреших, ама от утре се стягам и накрая олеле режима не работи.
И в двата случая вината за + е на диетуващия, а не на диетата.

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 14:32 от Taмara

# 63
  • Варна
  • Мнения: 96
Добър ден, банда!
Честит 1-ви Май на всички!
Мая Честит рожден ден! Бъди жива и здрава!  smile3525 newsm59
Аз днес малко се поувлякох със спането, преди два часа се излюпих  Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Приключих с домакинстването и ей ме на на кафенце. Изядох един грейпфрут още като станах за закуска.
РадостнаИ, тези яйчица изглеждат много апетитно. Май ще сменя менюто за днес. По колко яйца могат да се хапват на едно ядене?
За вечеря пак ще е яйца.
За утре ще го мисля дали да не е булгур.
Мислех да ходя днес да повървя няколко км, но тук времето взе, че се развали... вали и едно мрачно студено..... smile3514 Винаги като почивам и вали, да му се невиди и на немското временце.
Май ще подвия пак с едно одеалце и книжката и така.......

# 64
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Аз май съм от тези дето се ограничават доста и явно за това тялото си пази всеки грам. За това се опитвам да спазвам грамажите, за да се раздвижат нещата. Диетата е супер, знам че действа, виждам по хората около мен. Отивам сега да си накупя за утре плодовете. Simple Smile

# 65
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
tante78 По принцип 3 яйца или 6 белтъка. Да ти кажа честно едвам ми стигнаха 2 яйца за обед (Доста салата изпасах  Mr. Green ) Ама са много вкусни - ще си ги правя често като мина в режим почивка

# 66
  • Мнения: 90
Здравейте група, чета ви от известно време и се реших и аз да започна а и да пиша  Sunglasses
От скоро съм на диетата: старт 72кг, цел 58кг до момента -2кг , но те не бяха затвърдени кг  Grinning така че има още мноооого до целта ooooh!
За момента най- трудно ми е без следобедна закуска и ранната вечеря.. но удържам. Също и смятам за сега калориите че се притеснявам да не омажа с голям грамаж  Shocked Движа се средно около 1300-1400 дневно... мислите ли че е ок? при положение че не спортувам за сега.. но мисля да включа скоро и спорт  newsm39 Хубав и отслабваш ден  и успех на всички  Hug

# 67
  • Варна
  • Мнения: 910
Нинка, може ли да напишеш как си решила да караш почивката? Как мислиш да съчетаваш групите?

Зачетох се в една от старите теми, от преди 2 години, и направо не мога да повярвам каква злоба и какво порицаване на всички е имало. Та, реших просто да ви кажа, че сте супер готини всички тук и сте голям стимул!  Hug Hug

# 68
  • Мнения: 44
Кой от вас ходи на фитнес сладури? И ако ходите , какви упражнения правите? Thinking

# 69
  • Мнения: 113
Днес на белтъчен едва сега ядох.
закуската я пропуснах, а сега изядох една огромна салата със сирене и моцарела. За вечеря ще е същото.

# 70
  • Мнения: 1 180
Ексбери   bouquet
Готини сме си и ние се харесваме  Outta Joint
За всички  Hug
Аз също 2011 правих режима аууууу не е за разправяне  hahaha
Сега сме кой от кой е по-по-най  hahaha

# 71
  • Мнения: 4 711
Какво било 2011-2013?  newsm78

Ако ви липсва твърда ръка, ще вземам тоягата и няма да ви гони носталгия по далечните времена  hahaha

Роузи, Мая ходеше. И тук точно мацките, които тренираха много, нещо не пишат в последно време  newsm78

# 72
  • Мнения: 969
СтaсиИ аз това щях да питам...Какво толкова страшно е било ?Не за първи път чета подобен коментар и акъл не ми  ражда какво може толкова да е тормозило хората. newsm78

# 73
  • Мнения: 1 180
Тамара на всеки въпрос се отговаряше прочети първа стр., точилките не се прибираха, едно заяждане, захапване, за храната ли живеете, вярно че всеки си отговаря за прегрешенията, но когато е съвет е ок, а заяждането си личи от далеч  Peace
Сега наистина е много уютно, абе готини сме си  Blush

# 74
  • Мнения: 1 080
Тамара, набиваха канчета за всяко прегрешение и то тъй, че от режима може да те откажат  Joy или поне от писането и питането  hahaha

Sylver*Rain аз днес съм яхнала метлата, та не ми се връзвай ако тонът не ти хареса, обърни внимание на другото  hahaha Калориите ми се струват малко, но тук те не се гледат. Ядат се огромни порции, най-вече салата и лесно се издържа до следващо хранене. Вечерята трябва да е на половина на обяда, като салатата не се включва в този размер, тя може да си е голяма. На обяд е силно препоръчително да хапваш филия пълнозърнест хляб. Добре е да пиеш достатъчно вода - за твоите килограми 2л. и нагоре.  Отслабва се и без спорт, но все пак има нужда от стягане  Simple Smile

Лунно момиче, опитай няколко пъти седмично кардио. Примерно ако ходиш 2 пъти на народни танци нека да е 2-3 пъти. Организмът може просто да задържа за определен момент и после да сваляш по повече  Hug Спазвай режима до край и ще броим свалени тогава. Както Тамара беше казала, ти си се научила да гладуваш, сега се научи да ядеш  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт