90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 764
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 712
А, Мимс... Ще те поправя аз бързо  Naughty
Сладката вечеря се гледа колко е, до 200гр.  И за тестото имаше, ама тук Тамара да каже  Mr. Green

# 76
  • Варна
  • Мнения: 941
Роузи,
Скрит текст:
аз започнах да ходя на фитнес от около месец - не съм много добре запозната и все още и импровизирам (разбира се, почетох малко в интернет) - та в началото загрявам с кардио - бягаща пътечка, степери и т.н. (общо взето нещо, което ще ти забърза пулса) и после правя серии на другите уреди - наблягам на мускулите на корема, тези за ръцете са ми трудни (хаха, май са ми слаби ръчичките  Grinning Grinning ), правя и за крака. Знам, че е хубаво да се редуват упражненията, защото мускулите запомнят (това като с диетата и как се лъжем с греховната вечеря), та запомнят и няма ефект, ако правиш еднакъв брой серии и упражнения всеки път. Също е важно да не ходиш всеки ден, защото се пренатоварваш и мускулите имат нужда от почивка.

И другото, което се повтаря често и е важно - мускулите тежат повече и съответно като включиш физическо натоварване към диетата - кантарът може да не помръдва, но пък за сметка на това ще се стегнеш и ще падат сантиметри.

Аз със сигурност се убедих, че е много по-важно как изглеждаш и как са сантиметрите, отколкото точното число на кантара!

Аз днес съм на плодчета -  банани, малко сушени сливи (нещо с 00 не се разбираме) и едно много вкусно сурово барче (фурми, кашу, стафиди - общо 35г., английски /в Шотландия съм/ са (nаkd) и са много приятни!), ще отида да си купя и нещо като грозде или ягоди. Ммм  Grinning

П.С Щях да ви питам за почивката - дали е по-добре плодов да се съчетае с лунната фаза в седмица или например след ден, в който е имало смесено хранене? Предполагам е индивидуално, но все пак ми е интересно!

П.С2 да се похваля, че си предадох всички курсови работи и сега остава един изпит след две седмици и се прибирам вкъщи! (Варнаааа   Kissing Heart )

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 16:55 от exsberry

# 77
  • Мнения: 969
Няма по лош, от гладния  човек Mr. Green
Скрит текст:
Подобно отношение и аз съм забелязвала, но не в форума а в живота.Имах приятелка която беше наистина много дебела .Отне ми 1 година почти, да я склоня да пази диета .Така както в началото оказваше да се лиши дори от парче шоколад ,накрая стана жива анорексичка.Отслабна- в един момент подигравките към нея, заради които беше адски нещастна и самотна, явно и за липсваха и на свой ред тя почна да се подиграва на пълните хора.Прекрачваше всички граници,беше гладна и изпълнена с ненавист  и към по слабите и към тези които пък не им дремеше и си похапваха.Изпадала съм в шок колко зло и черно човече е могла да бъде тази до вчера солидно пълна,тъпкана,унижавана и подигравана женица.Последно преди да ми се прииска повече никога да не я виждам, беше се заела да брои хапките и да се подиграва, на една щастливо закръглена жена която въобще не и дремеше че е закръглена-имаше си мъж който я обича,хубава работа и много приятели и не и пукаше грам за килограмите/благородно съм и завиждала за което/.
Към днешна дата главната героиня е по стройна от когато и да е била, и по сама от всякога до сега.
Та справянето с килограмите в никакъв случай не решава проблемите и не ни прави по стойностни хора от другите.

# 78
  • Мнения: 1 080
А, Мимс... Ще те поправя аз бързо  Naughty
Сладката вечеря се гледа колко е, до 200гр.  И за тестото имаше, ама тук Тамара да каже  Mr. Green


Ама аз казвам калории да не гледа, не грамажи  Laughing за тестото 350-400 сурово

exsberry аз смятам да ги съчетавам  Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 2 799
exsberry
Мисля да се храня, а не да гладувам - обаче разумно. Ей това ми е основната концепция.
Ще видя ... ще се нагаждам в движение. Така бях и в началото на режима. Видях кое, как, кога и станаха нещата. Мисля и в почивката да е така. Решила съм да хапвам каквото ми се яде ... естествено с ограничения.
Веднъж седмично ще смесвам, веднъж ще плодувам. Ще съчетавам с луната плодовете. Ще смесвам преди плодов. А иначе - групите ... варива (с изключение на картофи) - не съм им фен. ВХ ... и там не съм силна  Mr. Green, най-ми допада белтъчния. Което обаче не означава, че няма да хапвам варива и ВХ. И да контролирам теглото и кантара.
Ей така ги мисля нещата, дано ми се получат.
Ако имам проблем ще питам, ще променям ...

Относно темата - аз за първи път в живота си се ограничавам по някакъв начин откъм храна. Никога храната не ми е била определяща. Не съм била зависима от нея. Следвам принципа - храня се, за да живея, а не живея, за да се храня  Peace
Никога преди не съм поглеждала темата дори и не знам каква е била, но сега всички пишещи тук са супер  Hug Heart Eyes - виртуални приятели!

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 17:26 от ninnann

# 80
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мъкааа, мъка-едно парче веган торта, направо ми взе силите. Как да ям, като направо не мога.Та аз приключих за днес и утре съм в свои води-разбирай плодов Grinning

# 81
  • Мнения: 386
Как се изписва тая тема, сега си поглеждам пощата - тя задръстена от известия Laughing Даже не можах да изчета всичко, но видях, че Нинка е приключила точно когато аз почвам Laughing - страхотен резултат, браво! Hug

Аз вече писах, че не я спазвам педантично - първия ми ден съм назад с часовете - станах късно и закусих чак на обяд с грейпфрут, съответно "обядвах" преди малко с кофти телешко + салатка, което явно ми е и вечерята, дано не огладнявам повече. Въпреки че ужасно ми се хапва нещо сладичко Tired Ако не устискам съвсем без нищо, ще хапна някой плод по-късно. През 2011 биха ме гръмнали, да Laughing Точно тогава май я карах първия път, не харесвах темата и четях само първия пост за информация.

# 82
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Здравейте слабушковци  Hug
Боби се завръща - зорът ми намаля и вече мога да дишам една идея по- лекичко.
Идвам си в темата с една молба - ако реша преди август да правя режим , да ме ошамарите яко . Laughing
Ирка  Hug - честити годишнини - много здрави и много щастливи да са родителите ти !
Майче - Честит Рожден Ден  за теб  Hug  bouquet - Бъди винаги здрава , стройна , красива и доволна от себе си и живота !
Нинка - Честит финал ! Прекрасни резултати отчиташ ! Браво и приятна почивка сега ти пожелавам ! Hug
Marzi Pan - добре дошла ! Не може да пропуснеш вечерята . Може да хапнеш 3 хапки, но да е режимно и салата , а не плод .
Защо така сте настръхнали по миналото ве  Laughing Аз съм в темата от 2013 -та и чак пък злоба да е имало  - не съм много съгласна , но това е мое мнение . Имаше момичета с по- остър език и стил  , но не се отнася за всички .  Simple Smile
И да се отчета за днес - в почивка съм , но не мога да се отърся от режимното хранене и това е -
закуска - ябълка ,
обяд - салата от краставици с пресен лук и картофи на фурна ,
вечеря - същото , с по- малко картофи .
Хубава вечер   bouquet

# 83
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Привет банда слабеещи, добре дошли на новите.
Мая newsm59 жива и здрава. Весело изкарване на празника Hug
Аз днес съм ранна, вечерята приключи още в 16.30, от утре с бодра крачка влизам с детокса Joy Joy Joy Дано да не "бродирам" цял ден, денят ще започне с английска сол, една супена лъжица не е ли мноого  newsm78 Много ме притеснява, ама трябва да се рискува hahaha Мисля след детокса да си направя ориза на Сави, нали трябва да има някакво захранване няколко дена, ама колко дена виж това не съм прочела Joy
Марзи пан, ако огладнееш пиеш вода или чай, няма плод след 8 (20.00), ако не си гладна хапни салата към 19,45 с малко парче месо, за да не "озверееш" късно Rolling Eyes
Лунно момиче, ето защо не сваляш-ядеш малко, утре да няма оплакване hahaha

# 84
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Много благодаря за милите пожелания, банда, да ви се връщат „тъпкано”!
Майче, честит рожден ден, мила! Всичко, което искаш – да бъде съвсем скоро реалност1 Здраве, любов, късмет и много смях ти желая от все сърце!
Нинка, разкошни резултати! Ползотворна и умна почивка ти желая.

# 85
  • Мнения: 90
mims11 мерси много за съветите  Heart Eyes
Знам че не се гледат калории, но се притеснявам да не прекаля с количествата  Embarassed и затова сега в началото само ги засичам  Wink
Иначе ям огромни салати  Laughing толкова зеленчук май не съм яла до сега  Mr. Green
Да попитам може ли да се добавя какао- чисто на прах към плодовия ден, а кокосово мляко (консерва)?

# 86
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Genni- ако позволиш един добронамерен съвет от патило  .
Не се изтезавай в почивката с тия детокси и чести плодови  .  И оризът на Савина не е добра идея за захранване след детокса ти - той е за изхвърляне на задържана поради някаква причина вода . Но е толкова отвратителен, че ти гарантирам воден ден след детокса , а не захранване . Laughing
Не бързай , а дай време на организма да се съвземе след режима . Инак ще си ближеш раните като мен - при първото отпускане ще започнеш да качваш от нищото . А и кожата ще се отпусне много . Мисли и за това, че хич не е изключено при форсирано отслабване .
Инак една лъжица английска сол не е много . Очистителната доза е около 30 гр - т.е 2 супени лъж.
Предвид че днес си била на оскъдна храна - няма да има кой знае какво като реакция . Но пък никога не се знае де  Wink
 Sylver*Rain- може какао на прах , но ако е натурално , и кокосово мляко може също, но предпочитай пресните плодове - в плодов ден  ти трябват фибрите и плодовата захар .

Последна редакция: пт, 01 май 2015, 19:06 от bobybonta

# 87
  • Мнения: 386
bobybonta, Genni, благодаря ви, момичета, наясно съм с диетата, но аз вече писах в края на старата тема, че спазвам основния принцип на разделяне на дните, но с някои неща съм по-либерална, нямам много за сваляне - 6-7 кг. Правих диетата така лятото на 2011 и свалих 8 кг. Смесвах понякога белтъци, не спазвах часове за хранене, хапвах ядките печени, а не сурови - такива неща. За мен беше удоволствие първия път, подейства ми страхотно, и сега няма да се втелясвам. 54 кг съм, целта ми е примерно 47 Simple Smile

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте банда,  Честит рожден ден на рожденничката,много здраве и късмет:bouquet:. Аз вчера изкарах водния,но днес цял ден ми е кофти стомаха и сили нямам,само лежа,и апетит нямам Sad,май май ще е първи и последен воден,няма да си тормозя толкова организма,може и заради лекарствата да е, че пия доста в момента newsm78

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Благодаря ви от сърце за милите пожелания  Hug

Весело си изкарах макар и без ЛМ  Sad, но от него получих най милите думи и любов Heart Eyes по скайп. На обяд прекалих със смесването пък и 2 чаши червено вино голяма грешка сега пих аналгин ще ми се пръсне главата. След малко ще хапна насила един банан и приключвам за днес.

Някой питаше за диетата и фитнес.
Скрит текст:
Според мен много добре се съчетават и ефекта е много добър. В началото като започнах да ходя на фитнес ми бе ужасно тежко и трудно ползвах инструктор близо 4 месеца и ходех в седмицата по 3-4 пъти. Сега ползвам инструктор само като тренирам крака и дупе защото мацката- инструкторката дава всеки път различни упражнения и натоварването е по голямо от това когато сама съм си тренер. Ако имате възможност ползвайте инструктор защото има голямо значение как се изпълняват упражненията да не се контузите, каква ви е стойката, дори дишането е от значение. Винаги правя кардио на пътеката 10-15 мин. кростренажора ми товари много глезена който съм чупила, но ако няма свободна пътека и на него се качвам. Аз правя кръгови тренировки или всички мускулни групи по 2 упражнения - гръб, рамо, бицепс, трицепс, гърди и крака но от скоро ги правя в отделен ден. Коремни преси винаги накрая на тренировката и за завършек 10 мин на пътеката под наклон и това е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт