90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 299

  • 28 757
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 90
здравейте и от мен днес  Blush
Снощи нали ви споделих че ме боли корема.. ами мисля че е от магданоза с който попрекалих в картофките..  newsm78
Днес стават две седмици на този режим.. резултата е 1.5кг надолу но това е основно вода според мен ... не забелязвам още видимо.. но май и много бързам  Sunglasses естествено  много ми се иска да става по бързо но ми е ясно че няма как реално.. но трябва да включа спорт!! мисля че това ще ми помогне  Peace

Днес ВХ:
З: ананас
О: домашни крекери със салата
В: забърках някакъв сладкиш но отиде повече от 200гр порцията ми  Embarassed  
И сега след голямата порция сладко ми стана малко зле  Sick заболя ме пак стомаха... хмм май ми се е раздразнил нещо стомаха  Confused

# 691
  • Мнения: 29 050
Привет бандаааа, днес пак ме боли главата...не е от умора, на работа беше спокойно....!
Яденето мина слабо, слабо обаче и малко вода пих....
Менюто
З  банан
ВЗ банан
О нищо
СЗ банан
В сварен зеленчуков микс, ръснах и малко сол Simple Smile
Сега почивкаааа, кеф...!

# 692
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Ехо банда   bouquet

Оцелях и днес. Вече е малко по-спокойно и в магазина.

Да си кажа менюто: на обяд изядох два нюню банана, а за вечеря от едно капанче си взех топла пърленка и задушени зеленчуци, които се оказаха нережимни (вътре имаше и грах и царевица). Затова вечерята ми стана смесена. Нищо, утре Кантарев ще припадне преди мене.

Сега седя и не смея да мърдам, надявам се клиенти да няма. Гроги съм.

# 693
  • Мнения: 29 050
Ехо банда   bouquet

Оцелях и днес. Вече е малко по-спокойно и в магазина.

Да си кажа менюто: на обяд изядох два нюню банана, а за вечеря от едно капанче си взех топла пърленка и задушени зеленчуци, които се оказаха нережимни (вътре имаше и грах и царевица). Затова вечерята ми стана смесена. Нищо, утре Кантарев ще припадне преди мене.

Сега седя и не смея да мърдам, надявам се клиенти да няма. Гроги съм.
Ооооох Курдов, дано не идват клиенти, да можеш да отдъхваш вече....! Аз май ще пия един аналгин, хич не ми е хубаво....!
Вилянка на кукърчо правих тази вечер сьомга за домашните. Ето и рецептата
Скрит текст:
На програма фрай, пържене....нагласям за 10 минути, на четвъртата минута слагам филето, подправено със сол и черен пипер и пържа по три минути от всяка страна, след което натискам стоп,  и изсипвам сокът на половин лимон и по малко от половин чашка бяло вино и затварям капака за още три, четири минути, става мммм, и със сосче за топене....когато съм на режим само лимон без вино Simple Smilechef

# 694
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
И аз днес реших по-рано да вечерям. но нещо май не ми стигна храната. Сега вече пийвам чайче и чакам утре ВГХ, щ видя какво ще измисля, че всеки път ям тия спагети? Може содена питка да направя newsm78 За вечеря си купувам парче торта обикновено, но те са по 100гр, значи трябва две или да дояждам с овесени бисквити.

# 695
  • Мнения: 858
Добър вечер група,
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 сутринта се качвам  на кантара и той  59 кг. след обилна въглехидратна вечеря - 1 филия с мед и маргарин, 1 филия с течен шоколад и 4 сладки, редче  черен шоколад  това са цели 500 грама минус кеф голям ( с 400  грама  от най  ниското тегло, на 27 декември завърших втората врътка 59.400 кг.)
Днес плодове  - 4 банана и  2 ябълки
На  всички с минусчета честито
Курдов как издържаш човече
Заната да напишеш като направиш кекс как  се  е изпекъл
Боби не папкаме нали сме на режим  Joy
Четох и си мислех на кой какво ще напиша но всичко забравих  сега ще се върна да ви прочета пак и ще си запиша  и  ще  в  пеша пак    bouquet

# 696
  • Мнения: 29 050
Четох и си мислех на кой какво ще напиша но всичко забравих  сега ще се върна да ви прочета пак и ще си запиша  и  ще  в  пеша пак    bouquet
Ади на мен нищо не пишеш Sad Добре че почнахме режима, добре върви и аз съм под 54 кг вече Simple Smile

# 697
  • Мнения: 858
Мими   Hug Hug Hug
Мая изглеждаш супер,  честита работа и  успешна на сина ти  
Радостина бързо  оздравяване
На  всички споменати и    неспоменати много  Hug    
Забравих да ви спомена че  в неделя ще ходиме група на   Гигинския манастир нали са правили ремонт
За  утре менюто ще бъде гнезда от кайма  и сос от домати и кромид лук

# 698
  • Мнения: 1 180
Ехо прибрахме се, затворихме площадката и децата вече са вечеряли  Party
Мими 
Скрит текст:
ще се пробва  и това, аз с винце ще си го приготвя-няма да променям рецептата сега   Mr. Green  Много ми е лесно  и за супи-бамкам всичко и затварям, то си знае как да ги направи  Party . Тези дни и бобче ще пробвам  Party За лятото ще ми е най-добрият приятел  Mr. Green
Ади ей при теб нещата потръгнаха, браво, а и вече звучиш по-ведро  Hug  Радвам ти се

# 699
  • Мнения: 2 108
Гладна съм  Mr. Green , ама много гладна  #2gunfire

# 700
  • Мнения: 448
Момичета и момчета днес много се бях сдухала,чаках класирането за детската ясла.Резултатите излизат утре,но се зачетох в мамата и се оказа,че има хора присъствали на жребия и могат да дадт информация-писах им е ми отговориха,че е приета.После една мама на детската площадка ми каза,че списъците са на входа на яслата.Ревах като бебе,толкова се надявах да е приета.Извинявам се за спама,но исках да споделя с моето виртуално семейство.Целувам ви

# 701
  • Мнения: 29 050
Гладна съм  Mr. Green , ама много гладна  #2gunfire
Занатааааа, дръж се, никакво ядене, и аз стискам зъби Mr. Green, утре ще се кефим на кнтарите Hug
Мркииии, браво, честито на малката кукла и на теб Heart Eyes

# 702
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
А на мен мноого ми се спи, направо дремуцам. И утре пак съм първа  #2gunfire

# 703
  • Мнения: 29 050
А на мен мноого ми се спи, направо дремуцам. И утре пак съм първа  #2gunfire
Курдов, още малко, защо не затвориш по рано, аз те пускам, шефът сигурно отдавна хърка.... Joy
От мен прекрасни Лека нощ!

Последна редакция: пт, 08 май 2015, 22:45 от mimi.7299

# 704
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Добър вечер и от мен
Курдов, няма ли да си лягаш вече, да можеш поне малко да релаксираш  Peace
Мими, дано ти мине главоболието Hug
Ади, Мърки, поздравления  Hug
Аз си чакам момчето да си дойде от Сф (с приятелката  Wink), а утре съм на работа ...
Добре, че днес е тишина в темата, че бързо ви изчетох  Hug

Общи условия

Активация на акаунт