100те национални обекта

  • 5 532
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 995
Доколкото знам важи и старата книжка. Можете да продължите да си събирате в нея.
Имаше голяма статия във в.ЕХО  миналата година, но не я пазя.

Тук http://btsbg.org/modules/icontent/index.php?page=33 има повече инфо за обектите.

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За всички решили да обикалят за печати, а и не само-заповядайте в Карлово. Но тук не винаги има книжки-така че купете си от другаде. Ако искате подробен маршрут за печатите в района-пишете на лични

# 17
  • Мнения: 1 232
За всички решили да обикалят за печати, а и не само-заповядайте в Карлово. Но тук не винаги има книжки-така че купете си от другаде. Ако искате подробен маршрут за печатите в района-пишете на лични
Мики освен от къщата на "Левски" от някъде другаде дали можеш да си я купиш,там нямат, вече ми се отщя да ходя и да питам,щот ме поглеждат с досада и клатят отрицателно глава.

# 18
  • Мнения: 2 241
За всички решили да обикалят за печати, а и не само-заповядайте в Карлово. Но тук не винаги има книжки-така че купете си от другаде. Ако искате подробен маршрут за печатите в района-пишете на лични

Аз наистина съм си намислила маршрут Сопот - Карлово - Калофер през някой от следващите уикенди, ако остане време до Казанлък.

Иначе ние нашите карти ги купихме миналата година от музея в Чипровци, който незнайно защо не е включен в обектите newsm78

Посъбрахме доста печати оттогава, но за голям срам Embarassed нямаме ни един от София, кога ли пък да се сетя да взема картите като излизаме на разходка.

# 19
  • София
  • Мнения: 331
В София със сигурност може да се купи от офиса на Българския туристически съюз в подлеза на Спортната палата.
Офиса на БТС се намира във фотото.
Книжката за печати струва 1.00 лев, а има и карта на България с отбелязяни 100-те обекта и пълно обяснение, къде се намира печата за съответния обект и какво е работното му време.

Общи условия

Активация на акаунт