от кога най-рано чорапогащник?

  • 1 407
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ние ползваме чорапогащник от 3-ти месец. Просто тогава му купих.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 250
Слагам на сина ми чорапогащник от 4-5 месец. Ако беше по студено времето вероятно и по рано бих му обула  Peace
За протокола има чорапогащници и за новородени  Simple Smile Аз лично купих на племенника ми за изписването от болницата  Wink

# 17
  • Мнения: 124
Ох, извинявайте много, че не е отговор на въпроса, а нов въпрос, провокиран от отговорите. Аз още не съм ползвала, но се зачудих, като ви чета - защо е по-удобен от ританките, какво му е по-лесното при слагане?

# 18
  • Мнения: 4 668
Не знам дали е по - удобен , но моят син примерно ританки не търпи . Откакто взе да се изправя , пълзи и .т.н. ги събува почти веднага . Но аз лично чорапогащник му слагам само когато излизаме навън , под дънките например . В къщи го държа с анцузи , макар , че ме побърква с това събуване на чорапите , но това е друга тема !

# 19
  • Мнения: 1 425
Вики беше лятно бебе и не се наложи да й слагам чоропогашник, но когато застудя, веднага й сложих. За размери не се притеснявай, има най-различни. А десени има от хубави, по-хубави  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 406
А десени има от хубави, по-хубави  Laughing
хубави, ама за момиченцата. не съм виждала да речем с десен футболни топки или спайдърмен... като седне и се вижда под панталона ,  не върви - гъзарски дънки и отдолу се подава чорапогащник на цветчета...
понякога завиждам на майките с момиченца

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
от когато ти прецениш, че му е студено на детенцето;
моят син от късната есен е с чорапогащник;
а и дали ще е с чорапогащник или не, не мисля, че зависи от възрастта му;

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А десени има от хубави, по-хубави  Laughing
хубави, ама за момиченцата. не съм виждала да речем с десен футболни топки или спайдърмен... като седне и се вижда под панталона ,  не върви - гъзарски дънки и отдолу се подава чорапогащник на цветчета...
понякога завиждам на майките с момиченца
аа, има, има; майка ми е купила такива сладурски чорапогащи на дребния; с едни момченца, много са красиви Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 645
Започнах да слагам чорапогащи на Дани някъде към 6 месец.
Не мисля че е рано

# 24
  • Мнения: 516
Аз сложих чорпогащник на Роси към 5-тия месец и е по удобно от ританки!!!

# 25
  • Мнения: 6 472
Някъде бях чела, че след края на първия месец няма проблем да се слага чоропогащник. Аз лично много рядко и обличам такова онещо (само когато сме с рокля за пред гости Flutter). Причините са няколко: трудно се обуват, колкото и да са разтегливи и мекички, все пак стягат крачетата повече от ританки, заради това и крачетата са и по- студени, когато е с чоропогащник, у нас е много топло и в повечето случаи я държа просто с панталонче и чорапки отдолу.

# 26
  • Мнения: 2 255
Няма определена възраст според мен - когато решиш  Wink
А за навън под панталони или грейка определено е по-удобно с чоропогащник  Laughing
А и за вътре съм ползвала в един момент дето малкия събуваше и ританки и чорапи и се търкаляше бос  hahaha след 10-дневна борба с чоропогащника се предаде и остави чорапите намира   Joy

# 27
  • Мнения: 163
Аз започнах да обувам на 3 месеца и мисля че няма проблем

# 28
  • Мнения: 702
Когато излизаме на разходка и обувам. Има малки размери нашия е за ръст от 64 до 68см.

# 29
  • Мнения: 1 440
И моята госпожица е с чорапогащи от края на 3-тия месец.Взела съм и първи размер,като се изперат се събират доста.
Ама много са сладки!

Общи условия

Активация на акаунт