От пубертета ли е?

  • 4 170
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Simple Smile  Аз съм момиче на 14г. В последният месец съм в нещо като депресия.
Ако съм усмихната след 5м ще се сетя за нещо и ще ревна или ще се натъжа. Въпроса е там, че съм тъжна и рева за неща, които аз съм си набила в главата или подозирам...нищо съществено! Накрая винаги се успокоявам като гледам от добрата страна на нещата, но не след дълго пак се сетя и пак садна. Попринцип съм голям непукист, но не знам какво ми става.  newsm78
Сякаш не съм аз...яко се вкарвам във филми. Пубертета ли ме тресе... не знам! Но искам това да спре...като се замисля...аз съм на 14...живота ми е още приказка...нямам сериозни проблеми...тепърва ще имам! Затова не искам да се измъчвам за глупости. Често садвам, защото малко се откъснах от социалния живот...до 5 клас си излизах с компания бях навън по-цял ден, но малко се вманиачих по анимета и не излизах от вкъщи цяло лято...зяпах в компютъра по цял ден...прекъснах и приятелства и всичко...сега с хората, с които бяхме неразделни сме на едно здрасти. Та въпросът ми е от пубертета ли е? Кога ще отмине? Посъветвайте ме как да се справя с тази депресия или каквото там е. Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 006
Пубертет,хормони..

Ми нищо..И тва ще мине.

# 2
  • Мнения: 7 779

Ако съм усмихната след 5м ще се сетя за нещо и ще ревна или ще се натъжа.
до 5м всичко е наред , така ли ?

# 3
  • Мнения: 5
Не ХД Но да и така може да се каже...през 5м си меня настроението...

# 4
  • Мнения: 7 779
дори и да не се движиш пак има промяна на настроението, така ли ?

# 5
  • Мнения: 5
Какво ще рече "Да не се движа" ?

# 6
  • Мнения: 1 844
Че то имаш причина да си садната - липсата на приятели не е никак куул. Peace
Извън кръга на шегата, вероятно е от пубертета. Всички сме ги минали тия пикове и спадове, както летиш от еуфория така се свличаш в сълзи. Спокойно.
Е, някои момичета си остават с тоя темперамент и след пубертета. Светът е шарен, дерзай!  Peace

# 7
  • Мнения: 5
E...то не е като да нямам приятели...разбирам се с всички хора, около мен...имам си приятели...контактна личност съм попринцип :д  просто тоя период, в който не излизах...ми изигра лоша шега...и ми е кофти за старите приятели. Но ще ми мине ся...нищо ми няма :д Сега се опитвам да наваксам някак...

# 8
  • Мнения: 2 265
Не се изолирай, не стой толкова пред компютъра, това са неща, които задълбочават депресивните състояния.

# 9
  • Мнения: 4 418
А може и да не отмине.  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 5
Хах...не няма как да не отмине...поне не и при човек като мене :д

# 11
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Че тогава защо пускаш теми в бг-мамма?
Знаеш, че е от пубертета, не е някакъв огромен проблем за теб, имаш приятели, контактна личност си...Има ли смисъл от тази тема?

# 12
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Споко, ще мине и това.
Аз пък научих нова дума: "садвам", "саднат/а". Назад съм с матряла. Докъде се изроди езикът, ей!

# 13
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
 Popcorn


Само информативно - на кой е и-мейла, с който си се регистрирала тук?

И така де, да се запиша  Blush

# 14
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Споко, ще мине и това.
Аз пък научих нова дума: "садвам", "саднат/а". Назад съм с матряла. Докъде се изроди езикът, ей!
Да те светна на още една - ш'та КИЛНА! Любима ми е Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт