Звездни компромати - 245 част

  • 73 989
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 892
ей, не устиска до понеделник. От вчера се надявам бебето да се роди на моя РД

# 46
  • Мнения: 1 685
Аз харесвам Петя Д.Намирам я за умна и забавна. Преди ми беше дразнеща като малка и водеща на някакво музикално предаване. Ама те тогава бяха все отбор юнаци и как нито един не беше назначен заради родителите си  Thinking

# 47
# 48
# 49
# 50
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Сем. Бекъм изглеждат чудесно в бяло.
Тина Търнър също изглежда много добре и на мен ми направи впечатление.

# 51
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086

Вероятно всички носят и Армани на тази вечеря обачееее....  newsm78 що така повечето някак не ми изглеждат.... На Тина Търнър дължината на панталоните можеше да е 4 см повече. София Лорен с вечните деколтета. Инак красива жена, но тая пазва цял живот я показва.

Да семпли стилни дрехи ама нещо ми куца пък не разбирам какво. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Заради този коментар, отворих да видя какво точно е дразнещо. Обаче, според мен, дължината на панталона на Тина е екстра. Да, тя е нисичка и ако беше с по-дълъг панталон, щеше да се издължи, но обувките й не предполагат такава дължина. А София очаквах да е с гърдите навън, пък то всъщност не се виждат. Добре изглежда. Много ми харесаха Хилари Суонк и Глен Клоуз, а Орнела Мути не я познах в началото, но и тя е много симпатична Wink
Скрит текст:


# 52
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

 Cry Flowers Rose

Лека му пръст!


--------------------------------------------------

Петя Дикова ми е меко казано противна

# 53
  • Мнения: 1 467
  bouquet

Боже, гърчове ще получа от тая Петя Дикова! ooooh! Кучето на някаква кифла било гей и се къдрят в кръшен смях. Ба си простотиите Sick
Ужасна лигла е.Какво е това куткудякане и викане,не може ли да говори спокойно???

Повече от 2 минути не я издържам. Много ми е бездарна...  Rolling Eyes

Орнела Мути и аз едвам я познах, Тина и Кейт Бланшет страхотни..  Heart Eyes

# 54
# 55
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

Прекрасна Кейт Heart Eyes.
Много ми хареса роклята на Хилари.... И Ашварая Рай изглежда е влезнала във форма след раждането Heart Eyes.

# 56
  • Мнения: 1 467
The British Monarchy

Her Royal Highness The Duchess of Cambridge was safely delivered of a daughter at 8.34am. The baby weighs 8lbs 3oz.
The Duke of Cambridge was present for the birth.

The Queen, The Duke of Edinburgh, The Prince of Wales and The Duchess of Cornwall, Prince Harry and members of both families have been informed and are delighted with the news.
Her Royal Highness and her child are both doing well. Follow @KensingtonRoyal on Twitter for further updates

От страницата на Монархията във фейсбук. Честито да им е!

# 57
  • Мнения: 2 883
it`s a girl  Heart Eyes  newsm03

# 58
# 59
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ами, да е жива и здрава малката принцеса Wink
Любопитна съм, какво име ще й дадат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт