Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~465~

  • 20 283
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 30 820
А с Джансу и Халил-лудата диспансерска двойка  Mr. Green
Той е само на Ферка Naughty

Марги може Laughing

# 691
  • Мнения: 27 513
https://pbs.twimg.com/media/CEhVCu0WgAAYVDj.jpg  с китарката  от снощи       крейзи  Crazy

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406

От снощната серия ooooh!
Не вярвах че ще го кажа, но тука Сера е китка, в сравнение с Чачун......Майко мила, то гнездото на главата му ли, физмиономията ли, даже и не се е изплезил като хората..... ooooh! ако не беше кадър от серията трудно бих го познала Sick

И още нещо ми прави впечатление...какво говоря, направо ми избожда очите!
Еджето или много бърка нещата, или съзнателно подвежда аудиторията!  Wink Случващото се с Мира, няма нищо общо със симптомите на една аневризма! Peace Снощи вече и памет губеше, в предната серия халюцинираше- това може да се получи при един мозъчен тумор, когато се уврежда самата мозъчна тъкан, но не и при аневризъм, който е съдова промяна и няма как да причини такива неща! Както показаха нещата с припадъка, също са друг симптом! Ако припадне, то аневризмата трябва да се е спукала и повече не би дошла в съзнание......
Реалните симптоми, които би трябвало да изпитва са световъртеж, болка, изтръпване и слабост на крайниците!
Толкова от спорадичното ми гледане, ако се позагледам повече, кой знае какви безумия ще видя! ooooh!

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 18:48 от Беллора

# 693
  • Мнения: 27 513
 Hug то в Меджазира нищо  немой ма учуди  Joy  не го гледам но по коментарите Едже  сценаристката  не е  по оригинала      и гнездото на патрона  вече не ми прай впечатление толкова  съм  го гледала  с тва гнездо  , че  Mr. Green не знам Дуди как   не  е фанал ножицата и да му го махне   ooooh! #Cussing out

# 694
  • Мнения: 27 513
   едната е колаж с роклята и тука Ча ми хареса  Peace от лятото на 2014  , не снимаше ПО и с естествена усмивка свеж и се беше остригал малко  Peace 

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 19:29 от femmi2

# 695
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

От снощната серия ooooh!
Не вярвах че ще го кажа, но тука Сера е китка, в сравнение с Чачун......Майко мила, то гнездото на главата му ли, физмиономията ли, даже и не се е изплезил като хората..... ooooh! ако не беше кадър от серията трудно бих го познала Sick

И още нещо ми прави впечатление...какво говоря, направо ми избожда очите!
Еджето или много бърка нещата, или съзнателно подвежда аудиторията!  Wink Случващото се с Мира, няма нищо общо със симптомите на една аневризма! Peace Снощи вече и памет губеше, в предната серия халюцинираше- това може да се получи при един мозъчен тумор, когато се уврежда самата мозъчна тъкан, но не и при аневризъм, който е съдова промяна и няма как да причини такива неща! Както показаха нещата с припадъка, също са друг симптом! Ако припадне, то аневризмата трябва да се е спукала и повече не би дошла в съзнание......
Реалните симптоми, които би трябвало да изпитва са световъртеж, болка, изтръпване и слабост на крайниците!
Толкова от спорадичното ми гледане, ако се позагледам повече, кой знае какви безумия ще видя! ooooh!
Ох,не мога да се сдържа  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Напоследък е по-добре Сера от него,на други подобни фотки също се вижда Peace
Скрит текст:
Да не сменил ориентацията Ча newsm78 Що е такъв във физиономията??? hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Мнения: 27 513
 Марги  аз я сложих  още снощи   от серията  тая снимка  но Меджазира  hahaha не е обърнал     физиономията му е на зетка щото снима с звиздътъ  Mr. Green Heart Eyes  love001

# 697
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги  аз я сложих  още снощи   от серията  тая снимка  но Меджазира  hahaha не е обърнал     физиономията му е на зетка щото снима с звиздътъ  Mr. Green Heart Eyes  love001
Страхотен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Яд ме хваща-какъв беше,а какъв стана!Ако не беше издънката с наркотиците нямаше да се стигне до сегашното положение PeaceНо...всяко зло за добро.Ролята на Яманикос ще му бъде един от важните житейски уроци-"Какъв не искам повече да бъда" Mr. Green

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406


Тук обемчИтУ е добро Mr. Green

# 699
  • Мнения: 21 201
 Hug Hug Hug
Браво, значи възстановяват в тубето сериите на АФК, които старателно изтриха навремето отвсякъде. Mr. Green

# 700
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Hug Hug Hug
Браво, значи възстановяват в тубето сериите на АФК, които старателно изтриха навремето отвсякъде. Mr. Green

Ха ха, навремето ги затриха в деня на пускането на първия трейлър или тийзър, както е по-правилния термин за първото показване, и то го направиха по едно и също време плюс минус половин час! Като влязох в Т да видя отзивите за тийзъра, всичко пишеше че АФК е свален от Ютюб! Това се случи реално месец и половина преди пускането на първа серия на ПО, а сега месец и половина преди финала му ни ги връщат Mr. Green

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Hug Hug Hug
Браво, значи възстановяват в тубето сериите на АФК, които старателно изтриха навремето отвсякъде. Mr. Green

Ха ха, навремето ги затриха в деня на пускането на първия трейлър или тийзър, както е по-правилния термин за първото показване, и то го направиха по едно и също време плюс минус половин час! Като влязох в Т да видя отзивите за тийзъра, всичко пишеше че АФК е свален от Ютюб! Това се случи реално месец и половина преди пускането на първа серия на ПО, а сега месец и половина преди финала му ни ги връщат Mr. Green

Баш така  Mr. Green smile3521 И аз точно това отразих, като пуснах новината за подновяване съществуването на сериите офишъл Laughing

Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Hug Hug Hug
Браво, значи възстановяват в тубето сериите на АФК, които старателно изтриха навремето отвсякъде. Mr. Green

Ха ха, навремето ги затриха в деня на пускането на първия трейлър или тийзър, както е по-правилния термин за първото показване, и то го направиха по едно и също време плюс минус половин час! Като влязох в Т да видя отзивите за тийзъра, всичко пишеше че АФК е свален от Ютюб! Това се случи реално месец и половина преди пускането на първа серия на ПО, а сега месец и половина преди финала му ни ги връщат Mr. Green

Баш така  Mr. Green smile3521 И аз точно това отразих, като пуснах новината за подновяване съществуването на сериите офишъл Laughing

Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Хита си заминава със сигурност,затова и връщат сериите на АФК  Mr. Green

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Hug Hug Hug
Браво, значи възстановяват в тубето сериите на АФК, които старателно изтриха навремето отвсякъде. Mr. Green

Ха ха, навремето ги затриха в деня на пускането на първия трейлър или тийзър, както е по-правилния термин за първото показване, и то го направиха по едно и също време плюс минус половин час! Като влязох в Т да видя отзивите за тийзъра, всичко пишеше че АФК е свален от Ютюб! Това се случи реално месец и половина преди пускането на първа серия на ПО, а сега месец и половина преди финала му ни ги връщат Mr. Green

Баш така  Mr. Green smile3521 И аз точно това отразих, като пуснах новината за подновяване съществуването на сериите офишъл Laughing

Белче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Хита си заминава със сигурност,затова и връщат сериите на АФК  Mr. Green

Че все пак да не се забрави, че Чачко може и да е хубав, па и много хубав  Naughty Grinning

# 704
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
На Хазал и плювкам всичките партньори,но освен с Чачо и до Киво ми стои супер Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт