Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~465~

  • 20 282
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
На Хазал и плювкам всичките партньори,но освен с Чачо и до Киво ми стои супер Heart Eyes


И на мен ми харесваха, макар че Киво повече ми харесваше с Берен!

Ох на този кадър  седнали на табуретката пред пианото, малката как си искаше целувка, ама да била истинска, направо беше тръгнала да го изнасилва  hahaha

# 706
  • Мнения: 21 201
Тук даже не смеем и да се поздравим персонално, Laughing затова ходим на вилата. Mr. Green
Тааа да си дойдем на думата.
Хазал ми харесва в партньорство с Чаатай както и със сегашният й партньор Сарп нооооо с Киво така, и не ги възприех като влюбена двойка.
За мен до последно си бяха брат и сестра, и не ми стояха добре един до друг като влюбени каквито искаха да покажат, че са.
И каквооооо, изтриха сериите на АФК а сега ги възстановяват по едно и също време, smile3503 браво, Mr. Green все пак трябва да има равновесие?! tooth

# 707
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
На Хазал и плювкам всичките партньори,но освен с Чачо и до Киво ми стои супер Heart Eyes


И на мен ми харесваха, макар че Киво повече ми харесваше с Берен!

Ох на този кадър  седнали на табуретката пред пианото, малката как си искаше целувка, ама да била истинска, направо беше тръгнала да го изнасилва  hahaha
С Берен и на мен ми харесваха повече,но накрая като понатъкмиха Хазал да не изглежда дете до него ми бяха готини  Heart Eyes  Беше тръгнала и аз така си помислих,ама тя и в колата си просеше-искала в къщата в Рива,искала тук-искала там  Joy Joy Joy Хич не беше далеч от тези и онези неща Нихал,искаше с братовчеда да се ошлайфа  hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 406
Еее ами дръпна и шлайфане на яхтата, лошо я научи и нея все на там я теглеше hahaha Пък и  ненаситса, искаше и на вилата и къде ли не Mr. Green

Е тя наистина си беше деде в началото на ЗП- само на 17 години!Беше и по детски пухкава и миловидна! Преди време ми попадна един клип в Т с една нейна много сладка сцена от ЗП, беше и много красива, съжалявам че не го запазих!

# 709
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тук даже не смеем и да се поздравим персонално, Laughing затова ходим на вилата. Mr. Green
Тааа да си дойдем на думата.
Хазал ми харесва в партньорство с Чаатай както и със сегашният й партньор Сарп нооооо с Киво така, и не ги възприех като влюбена двойка.
За мен до последно си бяха брат и сестра, и не ми стояха добре един до друг като влюбени каквито искаха да покажат, че са.
И каквооооо, изтриха сериите на АФК а сега ги възстановяват по едно и също време, smile3503 браво, Mr. Green все пак трябва да има равновесие. tooth
Онова,което искаха да ни покажат с АФК-любовта между ФЕмир,аз го възприех със сърцето си.Много емоции изпитах с Ф и Е,смешно е,но съм плакала и на щастливите им мигове.В партньорство с Чаатай ми е най  Heart Eyes Химия с никой друг неин колега не долавям-но след Ча,с Киво ми стои най-добре-чисто визуално.
Разбира се Peace Равновесието е важно за спокойствието на природата и нас хората Laughing

# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еее ами дръпна и шлайфане на яхтата, лошо я научи и нея все на там я теглеше hahaha Пък и  ненаситса, искаше и на вилата и къде ли не Mr. Green

Е тя наистина си беше деде в началото на ЗП- само на 17 години!Беше и по детски пухкава и миловидна! Преди време ми попадна един клип в Т с една нейна много сладка сцена от ЗП, беше и много красива, съжалявам че не го запазих!
Много сладка беше Heart Eyes Малка е била,но за мен не беше изкуствена-в моментите когато плачеше,когато се смееше,когато Бехлюл рошеше косата й и я наричаше "вещица" Joy Joy Joy Като се смее Х и очите й сякаш го правят,долавям го това във всички персонажи

# 711
  • Мнения: 16 938
На мен Хазал ми стои най добре с Ча и Киво.

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ий акшамлар Hug Hug Hug



 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ий акшамлар  Hug
Буйрум при Фемирките Hug Hug

# 714
# 715
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Малко да се разхладите  Laughing

Каква чупка в кръста!  newsm53  hahaha

Shocked  ooooh! Има някои дето хич не са си пили хапчетата. И 100% са от илитератите у Фейсо. Crossing Arms

# 716
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добро утро Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug Hug Hug Марги  Hug

Аз така и не изгледах до края Забраненият плод.Оттук-оттам гледах-не е моя сериал.  Peace

# 718
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 509
Аз пък го харесвах, Забранения плод .
А, здравейте  Hug Hug Hug

# 719
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Добро утро  Hug Hug Hug Марги  Hug
Аз така и не изгледах до края Забраненият плод.Оттук-оттам гледах-не е моя сериал.  Peace

Скрит текст:
+1......
Тази фотосесия  Heart Eyes на Хазал е една от тези, които ми харесват.
Ха здраствуйте. Hug......Hug

Общи условия

Активация на акаунт