Отговори
# 60
  • Мнения: 36
В същото положение съм и аз със съня....Събуждам се към 6:00 и повече не мога да заспя.Хубавото е , че сина ми който е на 5 още спи на обяд, та си поспивам с него Simple Smile
Утре влизам в третия месец и съм на преглед, стискайте палци всичко да е наред Praynig

Хубав ден на всички Hug

# 61
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен,и аз утре влизам в 3 месец.Аз също напоследак не мога да спя много и постоянно уринирам,но по добре така ,вместо да ми е лошо и т.н.. Пожелавам на всички мами спокойна бременност.Simple Smile

# 62
  • Мнения: 86
Здравейте.
Колко много сте изписали за 2 дни, едва ви изчетох.  Аз също ставам рано, рано. Нещо изобщо не мога да спа.
На 5-ти съм на преглед да видим сърдечни пулсации. Дано всичко е наред и дано онази кръвчица, която видя на миналия преглед да я няма вече.
Добре дошли на всички нови момичета  bouquet Лека и безпроблемна бременност до края.
олче благодаря за темата  Hug
Хубав ден, момичета.

# 63
  • Italia
  • Мнения: 134
Прекрасна тема, благодаря Олче и на кръстницата Софи също.   bouquet
Аз също немога да спя, но поне си посипвам следобед за по час.  Аз започнах да се следя на частно, но ще се записвам и в болницата. Така ще имам винаги повече от едно мнение. Тук в Италия БХС, струва в болниците 46 евро, а феталната е безплатна.На преглед  съм на 6 май, за да видим как се развива, че предната ми бременност сърчицето се беше спряло в 7+6 г.с, тогава за прегледа трябва да съм в 9г.с.   Praynig
Дано всички да останем докрай заедно си да имаме прекрасни ревящи подаръчета.
Стиснати палчета за всички и много Hug

# 64
  • Мнения: 49
А аз мноого спя Laughing Laughing Laughing Вечер към десет -десет и половина едва си държа очите отворени. Сутрин преди десет не мога да стана Laughing Laughing . Дори и киселините ме оставиха намира та си спя прекрасно  Joy

# 65
  • Мнения: 38
Да се включа и аз  Laughing 27 години, второ дете, обаче никъде не видях тема за янурчета 2016 или аз съм първата такава тук  Rolling Eyes термина ми е 2.01.2016
На всички мами пожелавам лека бременност  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 38
А аз мноого спя Laughing Laughing Laughing Вечер към десет -десет и половина едва си държа очите отворени. Сутрин преди десет не мога да стана Laughing Laughing . Дори и киселините ме оставиха намира та си спя прекрасно  Joy

Аз пък не мога да спя. Гони ме едно безсъние, вечер заспивам много късно и сутрин в 6-7 съм готова наспата. Иначе киселини и гадене нямам

# 67
  • Мнения: 148
Здравейте мили момичета, следя ви от първия ден в който разбрах че съм бременна, на 31 март видях двете чертички, ноо още не мога да се зарадвам, това ми е трета бременност  имам две неуспешни.. Sad и досега само ви наблюдавах и ви се радвах защото не е сигурно че ще успея и този път, с зацапване съм, тъпо и упорито, което почти не спира, пия шепа хапчета и карам ден за ден, във вторник вече трябва да се види дали има пулсации..затова ще помоля да не ме пишете на първата страничка..освен всичко иьобщо не знам кога съм забременяла, понеже цикъла ми се измести и съм имала явно някаква извънземна овулация защото не се пазихме само ден два преди деня в който трябваше да ми дойде..( около 30-я ден) искам да ви питам, вашите плодни сакчета идеално кръгли ли са или са издължени? Моето е в форма на фъстък..или по-скоро барбарон..и се притеснявам дали е нормално..не искям да ви натоварвам в тези ваши първи трепети..просто съм се шашнала от всякъде Tired
[/
За мен всички тези неща са нови, тъй като това ми е първа Б, имах 6 поредни дни леко кафеникаво зацапване, което ме притесни понеже не изчезваше и беше придружено с боцкащи болки в кръста, та преди празниците изтичах на лекар, и ми изписаха утрогестан и но шпа. Всичко с бебока беше наред, даже се чудеха откъде идва зацапването и така и не откриха нищо притеснително. Така че не е изключено това да е съвсем нормален симптом. Формата на моето сакче не е мн стандартна, но док каза, че това изобщо не я притеснява, просто го констатира. Успокоих се защото видях точката, която тройно се беше увеличила и всички филми в главата ми се изпариха. Ако си много притеснена, можеш да изтичаш за една консултация конкретно за това явление, най- малкото ще ти подейства успокояващо като чуеш, че всичко е наред. Стискам ти палци много силно всичко при теб да се развие добре и горе главата!

# 68
  • Мнения: 384
Благодаря мила бонбони  Hug искам да ви питам какво мислите за пчелния прашец? Преди да забременея слагах по една чаена лъжичка в чаша кисело мляко и малко мед..но понеже е имуностимулатор не знам дали няма да е вредно в тези рискови седмици, макар че има всички витамини от които се нуждаем+протеини..

# 69
  • Мнения: 148
Забравих да благодаря на Олче за хубавата темичка и на Софи за слънчевото заглавие  Hug
При мен болките отшумяха, остана напрежението в гърдите, и липса на апетит с едно такова чувство на гадене. И аз се будя рано, но следобед гледам да наваксвам когато мога. Напоследък така ми се яде солено, а сладко не опитвам, не мога да се позная. Вземате ли нещо за гаденето? Кога се счита че изчезват тези неразположения в общия случай, след края на 3 месец ли? Слънчева неделя  на всички! Peace

# 70
  • Мнения: 2 003
При всеки е различно, доколкото знам за тези неразположение. При някои изчезват след 3м, при други не могат да изчезнат цяла бременност. При трети се появяват по-късно.
При мен все още нищо не се е появило и се чувствам добре - като изключим напрежението ниско долу и гърдите, но нормално.
А относно яденето на сладко и солено - казват - ако ти се яде повече сладко - момиче - а солено - момче! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 40
geri888, моя термин е 3.01., и аз не открих такава тема, затова се включих тук. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 657
Здравейте мамета в този прекрасен слънчев ден!Меденка напълно те разбираме половината от момичетата сме минали през неуспеха и всички тръпнем дали всичко този път ще е наред!Горе главата и мисли позитивно знам колко е трудно и на мен ми минават мисли като твоите но гледам да ги заменям с нещо положително!
Това за сладкото и соленото и аз съм го чувала!Ние жадуваме за момиченце но каквото дойде само да е живо и здраво няма да го върнем!
И аз поспивам следобед и ми се отразява много добре а иначе вече нищо не усещам освен от време на време леко чувствителни зърна!Дано всичко да е наред  Praynig На 8 съм на преглед и се надявам да чуем сърчице!
Хубав ден ви желая и положителни емоции!  bouquet

# 73
  • Мнения: 43
Бонбони, и аз съм като теб с това гадене и повръщане се побърквам вече. Имам чувството, че във всеки един миг съм в състояние да  Sick . Дано поотмине, че съм и на работа другата седмица, ако стане нетърпимо май ще разберат колегите по-рано от предвиденото Simple Smile

Софи, много се радвам, че те срещам тук от темата за бебеправещите Simple Smile  Peace

# 74
  • Мнения: 38
Balvenie и Бонбони, аз гадене и повръщане нямам, обаче за сметка на това чувствам стомаха си като свит на топка и ми е трудно да се храня. Искрено се надявам да скоро да изчезне това годно неразположение при вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт