Ама какво е това въртене на глава

  • 1 491
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 517
честно да ви кажа ми стана малко смешно като видях темата.. въртене на глава! Simple Smile) аз си въртя все още главата от време на време Simple Smile)) не се смейте..това е много гаден навик..и ако сега бебока си върти главата.. ще си я върти доста време Simple Smile) просто това е начин за успокоение Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 1 881
И моето бебе си въртеше главичката страшно много, и моята лекарка каза, че може да е признак на рахит, от което изтръпнах. Заведохме я веднага на ортопед и той отрече всякакви такива възможност. Прословутия д-р Драганов ни обясни , че не е имал случай на рахит от много години. Да се развие тази болест в наши условия, било трудно, това са деца, неизвеждане на чист въздух, недохранени и т.н...... Знам, че едва ли ще те успокоя много, но според мен ще отмине от само си, както ти пишат и другите мами. При нас отшумя за около месец /мое мнение , че така се приспива, незнайно защо/.

# 17
  • Мнения: 3 760
Моята щерка беше същата!
Още се върти, но повръщането почти изчезна /пу-пу/, а и физиономиите намаляха. А иначе от въртене на главата й беше олисяло темето  hahaha

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 726
при дъщеря ми е същото и за това като повръща я държа повече права или полулегнала- така спи,според нашия доктор преяжда и за това е така.
 на 2-3 месеца е нормално да си върти така главата, по-късно минава,
ако много повръща и не е на кърма има специални млека

Общи условия

Активация на акаунт