Какви са цените в Кауфланд

  • 3 582
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
За тях имам инфо, че са решили да тръгнат с по-ниски цени, да заребят хората и след това да вдигнат цените.
В София също строят, в Младост.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
  Бях в неделя на обяд, реших въобще да не влизам - отвън имаше огромна 4-5 редова опашка, излизаха мангалки с колички пълни догоре и веднага влизаха пак...отстрани се бяха на редили кой от кой от най-известните джебчийки на града..
  За памперсите ми казаха, че били с 10 лв. по евтини отколкото в метро.
Peace
Абсолютно! Луда работа работа, незнам каква е тази истерия, все едно подаряват, не продават! А уж били бедни.

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Тъй като мъжа ми работи в конкуренцията, там е всеки ден. Много от рафтовете са абсолютно празни и висят табели с извинения. Въпреки това хората са там и купуват и от стоките, които не са с промоционална цена. Всичко си е заблуда, дори не се знае дали ще заредят стоки със същата цена, защото фирмите са се отдъпнали.

# 18
  • Мнения: 5 647
Всичко си е заблуда, дори не се знае дали ще заредят стоки със същата цена, защото фирмите са се отдъпнали.

Защо да са се отдръпнали? Конкуренцията покрай откриването на Кауфланд доста изтръпна. Все пак е трудно да се поддържат толкова ниски цени.

# 19
  • Мнения: 1 558
Днес гледам във вестника, че БИЛА отвръща на удара сваляйки цени за 3 дни, помня само че грейпфрутите там ще са 89 стотинки и пише отгоре, че поздравяват КАУФЛАНД Mr. Green! Започва да ми става забавно!

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Днес гледам във вестника, че БИЛА отвръща на удара сваляйки цени за 3 дни, ...пише отгоре, че поздравяват КАУФЛАНД Mr. Green! Започва да ми става забавно!

Веригите взеха да се дърлят като нас по някои теми:)))
Важното е да има забава и ниски цени:)))

# 21
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Благодаря мноооооого за отговорите момичета   love001, може би ще го оставим за другата събота. Не ми се чака на опашки пред маркета  Tired Crazy

# 22
  • Мнения: 5 647
Днес гледам във вестника, че БИЛА отвръща на удара сваляйки цени за 3 дни, ...пише отгоре, че поздравяват КАУФЛАНД Mr. Green! Започва да ми става забавно!

Веригите взеха да се дърлят като нас по някои теми:)))
Важното е да има забава и ниски цени:)))

Време е и ние потребителите да се почувстваме хора.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 6 206
Всъщност чакането не е никакво чакане, защото се влиза за 3-4 мин
На касите също учуващо не се чака  Shocked
Но пък не можеш да се разминеш от хора, егати и панаира, особено неделя, 5-6 полицаи, Бърза помощ  Laughing
Разнообразие от качествени неща няма, нови също
Билла са смъкнали цените на почти всичко, което го има там
Сани също
Сиренето Рама изведнъж навсякъде стана от 2,49 на 2,07. Морковите по 70 ст. Добре, добре. Laughing

# 24
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
БРаво браво, нека и ние малко да спечелим от търговските битки  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 546
ее завиждам ви благородно.  Hug
кога и тук ще отворят каувланд  Thinking

# 26
  • Мнения: 5 647
ее завиждам ви благородно.  Hug
кога и тук ще отворят каувланд  Thinking

Къде е това "ТУК"?  newsm78
Ако е за БГ, то вече има и ще отварят още Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 546
бургас  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 5 647

За сега няма да имате. Дръж се Варна.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 781
От цялата тази ценова война печелим само ние потребителите, а понеже ние си пуснахме талоните за играта на Кауфланд, някой зне ли кога е тегленето?

Общи условия

Активация на акаунт