Лепенка "Бебе в колата"?

  • 4 992
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
В почти всички вериги бензиностанции има.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
в Малечно има от двата варианта и на различни фирми,ако попиташ ти дават да си избираш:)

# 17
  • Мнения: 870
На мен ми подариха в едно магазинче в Студентски град лепенка на NUK, виждала съм и в бензиностанциите на Шел

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
На мен ми подариха в родилния дом на Хипп. Залепя се отвън, но ще ти издам една тайна-ние я преустроихме за отвътре. Изрязва се стъкло или по-добре плексиглас в същата форма, пробиват се дупки- в нашия случай три, залепяш лепенката и купуваш от магазин за един лев закачалки, които се залепят с вода, промушваш през дупките- и готово. Дори можеш да я местиш от една кола на друга.
Ако нещо не ти е станало ясно, а искаш да се възползваш от идеята-пиши на лични newsm78

# 19
  • Мнения: 35 968


"фирмена", за вътрешната страна на стъклото

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=165&products_id=2044

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 09:08 от bubanka

# 20
  • Мнения: 2 849
От който и детски магазин съм пазарувала са ми предлагали ,та имам няколко .Ако ти е близо Младост4  ще ти дам такава лепенка . Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 44 120
нашата е на нук залепя се от вътрешната страна на стъклото - бяха ми я дали в пакостник. но ние искаме да си намерим, някоя не рекламна не знам дали има...

# 22
  • Мнения: 1 187
За втори път ми подаряват в аптеката като си купя нещо на авент.А имам и една от пакета с подаръци от Памперс,който получих в родилното. Peace

Общи условия

Активация на акаунт