постинор дуо

  • 3 577
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Въпросът ми е как се отразява на организма и т.н и като цяло дали е в продажба все още защото на места прочетох че са спрени. Разбира се и сама ще проверя още утре но ако тази вечер някоя дама си каже мнението ще съм благодарна. Ясно е защо питам направихме беля с приятела ми,но ако има и друг вид хапчета които са ефикасни ще приема съвети. Не бих искала да прецакам цикала си с тези хапчета,но вероятноста от едно бебче е голяма

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 21
От няколко години е спряно,има Ескапел и се взема до 72 часа,но не е хубаво да се чака до 72 часа,нежелани реакции при всеки организъм е различно,но може гадене,замайване,но определено е са помашко спрямо

# 2
  • София
  • Мнения: 8 004
Хапчето за спешна контрацепция се казва Ескапеле. Минете през някоя денонощна аптека, тъй като е желателно да се пие колкото се може по-бързо след рисковия контакт.

# 3
  • Мнения: 10 874
Другият вариант е ЕлаУан (ellaOne), но е малко по-скъпо. Peace
За това как се отразява - всеки организъм е различен.
Миналият месец за пръв път ми се наложи да пия такова спешно хапче и пих гореспоменатото, защото в аптеката само това имаха, а аз нямах време да обикалям по другите. Не съм имала никакви странични ефекти и не ми се е "прецакал" цикълът. Никой не може да ти каже при теб какво ще стане, но в крайна сметка нали не искате дете, така че нямаш много избор. И да се появи някой страничен ефект, все ще мине някога. И моят съвет е да приемеш хапчето колкото се може по-скоро. Peace

# 4
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 505
Унгарския препарат Постинор отдавна не се произвежда, може би защото цената му беше в пъти по ниска от тази на Ескапел, който на практика има същото действие!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 21
Определено ще е заради цената,все пак бе 3 пъти по ниска,но понякога се налага

Общи условия

Активация на акаунт