Видя се вече плодното сакче!!!

  • 5 762
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 708
Честито малко бобченце.Да ти е живо и здрави и скоро с тупкъщо сърчице!!!!
  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 760
Честито!!!
Много добре, че търсиш второ мнение. И то от корифей в тази област. Стискам палци всичко да е наред!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 123
Честито Марта!!! дай боже всичко да върви както трябва. Прави неща, които биха те успокоили, защото по-важно от спокойствието и от позитивната нагласа наистина няма!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 841
Браво, честито!

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Честита бременност! Добре си се ориентирала към още един специалист. И аз прокървях (съвсем леко) преди да чуят сърцето на бебчето и ми назначиха прогестерон. И то в големи дози. Дори се притесних в началото от тези дози, но съм нямала причина - родих голямо и здраво бебе. Не се притеснявай, отиди при Мазнейкова! Ще чакаме новини от теб!

# 20
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Честито плодно сакче!  Grinning Grinning Grinning
И дано след 10 дена се похвалиш и със сърдечна дейност!  Laughing

# 21
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Марта, честито...


Аз от едно такова зацапване, дето лекарят ми сметна уж за нормално, загубих бебето в 11 г.с.
[/u]
...за съжаление и аз поради тази причина загубих едно пак в 11 или 12 г.с., за това и моят съвет е да посетиш и друг лекар.
ЧЕСТИТООООО! След няколко дни и сърдечна дейност да чуете мила![/b]

# 22
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТО! Очакваме продълженето ... Laughing

# 23
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Стискайте палци във вторник Мазнейкова да чуе сърчице и вече да се почуствам истинска бременюга!
Vessela s , честита нова бременност и на теб! Гледам че и големите ни деца са родени в съседни месеци, пък жвот и здраве по едно и също време пак ще станем майки/дано!!!/.На твоето бебче вече чуха ли му сърчицето?/намен днес ми е 45 дена от последната менструация/

# 24
  • Мнения: 747
Бравоооо newsm44
Много целувки по коремчето и леко бременеене preggo!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
Честито плодно сакче,стискам палци всичко да на ред занапред и след 9 месеца,да гушкаш едно,сладко и пухкаво бебченце newsm32 pacifier

# 26
  • Мнения: 289
Стискайте палци във вторник Мазнейкова да чуе сърчице и вече да се почуствам истинска бременюга!
Vessela s , честита нова бременност и на теб! Гледам че и големите ни деца са родени в съседни месеци, пък жвот и здраве по едно и също време пак ще станем майки/дано!!!/.На твоето бебче вече чуха ли му сърчицето?/намен днес ми е 45 дена от последната менструация/
Стискам палци всички да родим здрави бебчета!
Марта, и аз забелязах, че " големите" са на една възраст Grinning. Ние още не сме казали на баткото - понеже направих тази грешка през септември /кухо яйце/, та после ми беше много трудно да обяснявам защо от семенцето няма да се получи бебенце newsm45. Дано сега всичко е наред и опазим изненадата още месец.
Вчера ми предписаха утрогестан заради кафеникавото течение...трябва да го пия до 12 г.с., но ме успокоиха, че сакчето е правилна формичка, видяха ембрионалното полюсче и отчетливи пулсации  love001. ПРМ ми беше на 31,01 - терминът ми е за 07,11, но на снимката от видеозона излиза, че съм в 8 г.с. и термин на 26,10.
Стискам палци!!!

# 27
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Vessela s, много се радвам ,че вече си имаш тупкащо мънинко сърчице!
На теб по каква схема ти изписа Райчева да ги пиеш хапчетата?

# 28
  • Мнения: 289
3 Х 1, перорално - имало и вагинални таблетки, но няма да ми е удобно да си ги слагам в офиса...Каза ми в началото /4-5 дни/ да пия и но-шпа, макар че нямам болки.
Надявам се да чуеш и ти сърчицето още във вторник!

# 29
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Мерси за бързия отговор!

Общи условия

Активация на акаунт