Нърд vs Мачо

  • 15 066
  • 349
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 096
Е, не и прекалено мълчаливи. Средно положение някакво. И аз не съм от най-разговорливите, та предпочитам заредено със смисъл мълчание пред дърдоренето. Такива хора наричам наум "раздрънкано пиано". Те и с постъпките си често се доказват като такива, несериозни, не може да се разчита на тях.

# 16
  • Мнения: 6 365
Моят е нърд с огромен интелект, първи номер прическа и физика почти на мутра (ако прекали с фитнеса, ще стане страшно при ръст над 190...).

Ако търсите кръстоска, то тя е сред едрите и яки програмисти, които помпат желязо.

А какви философи съм виждала във Философския...ох котьооо...

# 17
  • Мнения: X
На мен ми е досадно да ми говорят за ядрена физика. Нищо не разбирам от тази материя. За бодибилдинга поне мога да се включа по някое време. Мачото никак не е задължително да е с атлетично тяло според мен. Може преспокойно да е ходещ търбух с ланец.

# 18
  • Мнения: 6 365
Не мога да търпя да говоря и дори да съм близо до български мачовци. Не съм разменяла и дума с този тип.

# 19
  • Мнения: 6 122
При тия алтернативи ще си седя стара мома.

А при вас мъжете как е? Лелки богаташки или учени  Simple Smile

Ама Човече, може ли такъв пример? Таз мадама мисля е по - подходяща. И Птери даже нЕма я изФърли.

http://www.momichetataotgrada.com/article/xedi-lamar-krasiv-um.html#.VUifkU0cToo

# 20
  • Мнения: 46 630
Ама Човече, може ли такъв пример? Таз мадама мисля е по - подходяща. И Птери даже нЕма я изФърли.

Ако беше по-благосклонен към нас и аз щях да съм  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 281
При тия алтернативи ще си седя стара мома.

А при вас мъжете как е? Лелки богаташки или учени  Simple Smile

лелки , не  tooth

иначе богаташки , ако си нямаме пари ,
ако си имаме .. учени да са  Smile

ама най важното май да са убавки  Flutter


не знам дали знаеш, но бедуините дават по малко камили за жена, която е умна  tooth

важното е .. да не й знае човката много и да слуша ..

и да има голямо дупе де .. за тез с големите дупета дават най много камили  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 39 050
Като видя снимката на темата, ми иде да си върна обяда.
По темата - нито едното.
Всъщност жените си падат по "малко лоши" момчета - в смисъл интелигентен пич с една татуировка и мотор, който работи в НР примерно. И хубави, но не твърде.

# 23
  • Мнения: 1 138
Впечатлението ми - нали искате лични примери от реалния живот - е, че мачото не може да мисли и въобще и не прави напъни в тази насока. Той  е щастлив да се показва, да се изтъква и най-вече да мачка всичко живо. За него законите не важат и което е по-лошо - той е горд да е над всичко и всички и да го демонстрира грубо и безочливо. На жените се гледа като на трофей или като конкуренция/враг (зависи дали му обръща внимание или дали работят в една област, т.е. има ли акъл или няма). На думи е велик, падай за метан.

Нърдът мечтае да е като мачото. Държи да впечатлява с банкова сметка и бройки, което изглежда меко казано непело предвид външния му вид и цялостно държание. Държи се като простак с просташки вкус, което проличава при близък контакт.
Изобщо - лоша работа, а поне има акъл.
Защото да слушаш "Аз изкарвам 2000 лева" без изобщо да си питал , тук-таме по някоя чужда дума, а после "Извинявай, ти сигурно не знаеш какво е, ма аз така съм свикнал, по цял ден си пиша с чужденци","Имам си профил и си каня мацки да гледаме филми. Мисля да изкарвам и като жиголо, толкова жени ме търсят" и да ти прати снимка на х@я си "без да иска" - на мен ми мирише на комплексарщина. И "А, да. И най-харесвам Иван Ватмана" (Последният мисля,че е чалга певец от зората на жанра, а цитираният изобщо не се шегуваше).

Обаче ми запазете възможността да не нозавам с имена и мачото, и зубъра, нито да се отклонявам с подробности кои какъв е и чий е.

# 24
  • София
  • Мнения: 39 050
Е чак пък такива селяндури...
Между другото, наскоро попаднах на една мацка, която се държеше като този нърд, особено в частта с английските думи.

# 25
  • Мнения: 6 365
Daisy^Slava описа едни типове, които са бивши зубъри и се опитват да минат за лоши момчета. Имах едни такива епизоди на близки срещи, в които ми се хвалеха с благосъстояние, дрехи и часовници.

# 26
  • Мнения: 46 630
ама най важното май да са убавки  Flutter

Е, и ние искаме убави мъже  Laughing другото е без значение.
 

# 27
  • Мнения: 1 281
ама най важното май да са убавки  Flutter

Е, и ние искаме убави мъже  Laughing другото е без значение.
 


кои са по убаве ..
мутрафоните иле нърдовете ?  tooth

# 28
  • Мнения: 1 793
За външността на мъжа не ми дреме. Повечето мъже са приемливи на външен вид.

Мачото за мен е мъжка кифла, няма как да е добър материал за партньор и за баща. Демоде са ми мускулите и позите, може по времето на пещерите да са били от основна важност, сега са излишни качества.

Познавам доста нърдове, интелигентни са, интересни са, имат бъдеще. Имали са време да мислят и да узряват. Има доста особняци сред тях обаче.

# 29
  • Мнения: 6 365
Тия дни ми попадна статия за странна мода: телосложение тип "татко". Мъж, който има мускули, но отгоре и малко подкожна мазнина. Обратното на супер изваяните мъжки кифли. Викат му Dad Body. Нещо като бивш атлет извън сезона, с малко бира в повече.

Може би е добра алтернатива. Нова мода било...

Общи условия

Активация на акаунт